אופנה - אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 09/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אופנה >
  כתבות אחרונות
ששון קדם משיק קולקציה חדשה.. ששון קדם משיק קולקציה חדשה..

מעצבת האופנה זואי - חנות סטודיו חדשה

נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה -  גם המחירים רציונאליים נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה - גם המחירים רציונאליים

שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו

אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA

עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד

מעצבת האופנה רינה צין פותחת את סתיו 2004

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מאת:
מאת: גילי אירני


מחר יחול שעון הקיץ בארצנו ועוד מספר שבועות יתחילו ההכנות הגדולות למראה המתאים לחום וללחות המבשרים את בוא הקיץ. כל שנה מחדש, אנחנו פותחות את ארון הבגדים שלנו ומחפשות מה יש לנו להציע כדי להיראות במיטבינו בעודנו מזיעות ומתנשפות. כחלק מהמחקר המעמיק שאנחנו עושות, עילעול בירחוני אופנה וצפייה בערוץ המתאימים אנחנו מגיעות לכדי גיבוש קו אופנתי שאותו נתקוף. פרפורי בטן והתרגשות מציפים אותנו לקראת ה"לוק" שאיתו אנחנו רוצים להזדהות ואיתם ההכנות הגדולות. ראשית אנחנו מדברות על דייאטות והסרת שומנים שצברנו במהלך החורף, טיפולי פנים, חיטוב הגוף ועוד כל מיני הדמייות דמיוניות שלרוב אנחנו בכלל לא מגיעים אליהם. אבל מאידך ההשלייה והדימיון המפותח עם הםבאמת יכולים אפילו לקדם ולשפר. אבל הבעיה העיקרית היא הפער שנפתח בין המציאות למה שמריאים לנו בעיתונים ובטלוויזיה. נכון שזה נושא רווי וכל האנורקסיות והדימויים שמוכרים לנו על דוגמניות על כבר דשנו ודנו בהם די והותר, אבל למה, אני שואלת, לא מייצרים אופנה שתתאים לאדם הממוצע ברחוב. גם אם יש כאלו שמוכנות להקריב עצמן למען קדושת הגוף והמראה, למה להכליל את כולנו בתוכו?
סגנון האופנה הקרב ובא מעיד על כך שמרביתנו נראה מגוחכים ואבסורדים. בעוד אנו למדים לאהוב את מכנסי הדגמ"ח על גווניו וכל האופנה בסגנון הצבאי, מתעורר לו קו אופנתי רך ורומנטי ולא הגיוני להפליא. להלך בקיץ הלח והאבילי על עקבים דקים וגבוהים מתמיד בשמלות שיפון ומשי דקיקות עם מחשופים עמוקים? מי המציא את זה? לא עברנו את התקופה שבה נשים צריכות להיראות אלוהיות בתנאיו הקשים של כדור הארץ? איך ייתכן שאישה תצא בבוקר לעבודה בנעלי עקב ושימלה דקיקה לגופה המלא אך חינני ותעמוד על הרגליים במשך שעות ותמשיך לחייך עד סוף היום?
כל הירחונים הגדולים של עולם האופנה, הבליטו וחשפו השנה את אשר אנחנו נצטרך להראות. ממש כואב כמה אנחנו מוכנות לתת לגברים להכתיב עבורנו את האופנה ואולי עוד יותר כמה אנחנו מקריבות עצמנו לעשות כן.
מכל מקום היכונו היכונו לבוא הקיץ עם שמלות "רכות", "נשפכות" מבדים מבריקים כמו משי ובאפליקציות ודוגמאות שהיו בארון של האמהות שלנו ואולי גם על המפות שולחן שלנו. הדפסים צבעוניים עזים, כתפיות חושפניות, גם מלמלות בקצוות ובמיוחד קו מחשוף עמוק ומגרה. את המראה הנגוז הזה ילוו נעלי עקב גבוהות ודקיקות במיוחד שידגישו, בסופו של דבר את שרירי השוקיים בעודך מהלכת להנאתך ברחוב. את המראה הרצוי תשלימי בתחתוני חוטיני רכות, שיסמנו בסתר את אחורייך ובתיק קטן אך צבעוני התלוי על כתפך.
עד שלא תקום אופנה אחרת ולא נערער על הקיים, לכו לרוץ, הפסיקו לאכול והתכוננו בהתאם כי אחרת מראות הרחוב יהיו קשים מנשוא.
נוצר: 3/27/2003

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים