אופנה - נטע רגב - מתנות בעיצוב אישי - מייסטייל אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 14/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אופנה > נטע רגב - מתנות בעיצוב אישי - מייסטייל
  כתבות אחרונות
ששון קדם משיק קולקציה חדשה.. ששון קדם משיק קולקציה חדשה..

מעצבת האופנה זואי - חנות סטודיו חדשה

נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה -  גם המחירים רציונאליים נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה - גם המחירים רציונאליים

שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו

אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA

עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד

מעצבת האופנה רינה צין פותחת את סתיו 2004

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

נטע רגב - מתנות בעיצוב אישי - מייסטייל

מאת:
נטע רגב - מתנות בעיצוב אישי - מייסטייל
לנטע רגב שני ילדים קטנים. היא יכלה להשאר עוד בבית לו רצתה, אבל היא העדיפה להמציא לעצמה תעסוקה שתאפשר לה גם להיות איתם, גם להרוויח כסף אבל בעיקר- לעשות מה שהיא אוהבת: למצוא חפצים נהדרים ויפים ומיוחדים ולאפשר לאנשים לתת אותם למתנות מבלי שיצטרכו ללכת ברגל חצי עולם כדי למצאן בעצמם.


אם חיפשתם פעם מתנות ברשת, גיליתם מייד שדווקא מתנות זה לא עניין של מה בכך באינטרנט. על אחת כמה וכמה חנות מתנות מיוחדת, סטייליסטית, שכל מעייניה בעיצוב ובסטייל, ומחיריה מצויינים. להבדי מהרבה אתרים אחרים, מאחרי האתר הזה, מייסטייל, עומדת אישה אמיתית, בעלת פנים ושם. אם צעירה לשני ילדים שאחראית למיזם האינטרנט המעניין הזה שבו תוכלו למצוא תחת גג אחד מוצרים שאי אפשר לראות בחנויות: מצעים יוצאי דופן, תיקים מיוחדים, פמוטים נהדרים הנראים כאילו הם שזורים זהב ויהלומים. הכל- עבודות יד של נשים אחרות, הכל מיוצר בארץ ועשוי בתשומת לב מיוחדת. האג'נדה של נטע רגב היא עניינית מאוד: "רצינו להיות שם עבורכם: כשאתם מחפשים מתנה יפה... פתחנו את האתר הזה עבור מי שאוהבים פריטים מיוחדים ואיכותיים, שלא רואים בכל מקום... כי אנחנו יודעים שכולנו סובלים ממחסור בזמן... לא משנה כמה שעות יהיו ביממה, לא נספיק כל מה שרצינו, לא תמיד יש לנו זמן ואפשרות לשאול חברים אם הם יודעים איפה ניתן להשיג את אותו הדבר המיוחד והנדיר שאתם מחפשים. לכן בדיוק החלטנו להקים את mystyle אתר שיהווה showroom של פריטים שהם בשיא האופנה וללא כל פשרות, והם גם , אין צןרך לומר, פריטים איכותיים מאוד.
ב- mystyle תוכלו למצוא מבחר של יוצרים ומעצבים ישראליים. רוב הפריטים הנמכרים באתר מיוצרים בכמויות קטנות וחלקם הינו "one of a kind” כך שרוב המתנות שתבחרו תמיד תהיינה מקוריות. חלק מהיוצרים הישראלים שתמצאו באתר, הגיעו לעיסוקם הנוכחי מתוך רצון לתת ביטוי לפן היצירתי שבהם והאתר משמש עבורם במה להגשמת חלום אישי.
קניה נוחה ובטוחה בבוטיק mystyle, היא תחליף מהנה לכיתות רגליים ולבזבוז זמן יקר.
בקניה באתר מאובטח באינטרנט אתם נהנים מנגישות למידע, מנוחות וממהירות.

המתנות, הגישה, הנוחות, כל אלה מוכיחים כבר במבט ראשון, שהם פרי יצירתה של אישה. אישה שמבינה באיכות, ששוחה באינטרנט, ובעלת טעם מצויין. כאשר החיבור הזה מתקמבן לידי אתר אחד, יש לכל אלה ביטוי מיידי באינטרפייס של האתר. אבל למה להכביר מילים: הקליקו על המחשב שלכם מייסטייל, ותחזו בעינכם בחנות האינטרנטית הנחמדת הזו.

לאתר של נטע
נוצר: 4/12/2006 1:16:00 PM
עודכן: 12/18/2008 10:03:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים