אסטרולוגיה - איך לגלות אם בני זוגנו בוגדניים לפני שמזמינים חוקר פרטי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > איך לגלות אם בני זוגנו בוגדניים לפני שמזמינים חוקר פרטי?
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

איך לגלות אם בני זוגנו בוגדניים לפני שמזמינים חוקר פרטי?

מאת: אור משעל

מי מאיתנו לא יצא לדייט שלאחריו, יש קליק? התאהבות? היסחפות? והכי חשוב רצון למיסוד? כמעט כולנו!יש מכנה משותף לאותם אלו (גברים ונשים כאחד) שחושבים שהכירו את אהבת חייהם, יצאו איתו או איתה וחושבים שזכו במפעל הפיס ומפחדים לאבד את הפרטנר\ית.
מי שנתקל בתופעה הזאת, נתקל בנסיך החלומות עם ונוס בתאומים או באשת החלומות עם ונוס בתאומים, שיודעים לפזר אהבה וקסם משכנע במיוחד.

קשה לעמוד בפניהם, הם חלקלקים, קלילים, נעימים, שכלתנים, לא משעמם איתם לרגע! תמיד יש על מה לדבר איתם ואין אף פעם רגעי שתיקה מביכים.
הם יודעים ליצור משיכה מגנטית וממלאים את החלל הריק שהיה, אך הבעיה הגדולה ביותר , המרכזית ביותר והחשובה ביותר.... שבעל המפה צריך לדעת, זה שהם לעולם לא יסתפקו בפרטנר אחד ויהיו חייבים לגוון לשם הפלרטוט, הריגוש, אפילו אהבה אפלטונית ולא רק.

אנשים אשר נולדו עם ונוס בתאומים יהיו מחזרים ומאהבים מושלמים לפרטנר אך יהיו חייבים לבגוד, לפזול לצדדים ולנהל שתי מערכות יחסים בו זמניות. כשיתפסו אותם על חם או על קר, זה לא יזיז להם והם לא יטרחו להתנצל ואם כן? אז רק מתוך נימוס "כי לא נעים". אבל הם תמיד יחזרו לסורם. אלו אותם אנשים שמערכת יחסים פתוחה תפורה למידותיהם, כי לשם הם נולדו. (גם אם הם לא יודו בזה).
אגב, זה נכון גם למי שבית 5 שלו נופל במזל תאומים ובית 7 שלו נופל במזל תאומים במפת הלידה ולא רק ונוס בתאומים . (בית 5 = בית הרומנטיקה, בית 7 = בית השותפויות והנישואים) .

כוכב ונוס חשוב לכולם. הוא נוגע ישירות לחיי האהבה ולרגשות הרומנטיים ואפילו להופעה.

הימצאות כוכב זה במזל מסוים מלמדת על אופי התקופה, למה אנשים שמים יותר לב, מה חשוב מה מנדנד ומה מפריע אפילו מה מועדף ולאיזה סוג אופי או התנהגות יש יותר סיכוי בתקופה זו.
שהותה של ונוס במזל תאומים פירושה שיצליחו מי שאינם לוקחים בצורה כבדה את חיי הרגש, את ההתקשרויות והיחסים. ונוס כזו נותנת תחושת קלילות, ריחוף, רצון להתקשר לאנשים מעניינים וחכמים, שיש להם מה לתרום מבחינה אינטלקטואלית.
אבל לא רק האינטלקט חשוב לה, וונוס בתאומים גם הנימוס, העידון וההופעה.
חושיה של ונוס בתאומים מאוד מפותחים ולכן ריח לא נעים, שפה פשוטה, גסה או מחוספסת, צורת אכילה לא אסטטית – כל אלה יביאו לכישלונם של כל אלה שרוצים לכבוש לבבות.
מי שיצליח יותר הוא זה שהופעתו נקייה והתנהגותו מנומסת ובנוסף אין לו ציפיות להתרגשות רגשית עמוקה מדי. עומק הרגשות וההתעכבות על מילים רגשניות והבטחות לעתיד אינם מתאים למי שיש ונוס בתאומים.

ובנימה אופטימית זו אני מאחל לכל אחד ואחת מכם הרבה הצלחה והעיקר: שיהיה במזל !נוצר: 1/29/2012 8:18:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים