אסטרולוגיה - הורוסקופ שבוע שלישי פברואר 2012 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 08/12/2019
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבוע שלישי פברואר 2012
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבוע שלישי פברואר 2012

מאת: אור משעל

לתאריכים 15/2/2012 – 21/2/2012טלה:
התקוות והשאיפות אינן במקומן בימים אלה. אחת מתופעות הלוואי המרגיזות ביותר לתקופה זו היא תחושת ההחמצה. למען האמת, אפשר להימנע מהוצאת תחושה זו מן הכוח אל הפועל, בכך שתסכימו להשהות לזמן מה תוכניות וביצועים, בכל התחומים. אמנם זו תקופה מתסכלת, אך בעוד כשבוע סרגישו את השינוי לטובה.

שור:
העיכוב מתעכב בעקביות בתקופה זו. כלומר, ישנן תוכניות רבות שאמורות להתגשם, אך משום מה כלום לא קורה, וזאת בגלל עניינים של הרגע האחרון. התרחקו ככל האפשר מתכנון ועשייה לטווח הארוך.
הדברים אמורים לגבי כניסה לפרוייקטים חדשים, סגירת עסקאות, וכדומה.

תאומים:
תחושות הבלבול והתסכול עדיין תקפות לתקופה זו. רגשות סותרים בנוגע לתכנון עתידכם מטרידים אתכם. אתם מגלים עניין בתחומים רבים, אך ממהרים לאבד אותו. תקופה זו מתאפיינת גם בחוסר מנוחה ושינויים במצבי הרוח. רצוי שלא להדק קשרים, מתוך מחשבה שזה מה שיעזור.

סרטן:
בימים אלה יש לכם נטייה לחוות תחושות בטן לא ברורות ומעיקות, שלא הכרח קשורות למציאות. אפשר לומר שאתם שרויים במעין אפלה רגשית ומעשית המתאפיינת בחוסר מעש, וחוסר רצון להשקיע, בעיקר בתחום הזוגי. ימים אלה יימשכו כשבוע, ולאחר מכן ההבדל יורגש.

אריה:
מערכות היחסים שלכם - הן עם בני הזוג - והן עם יתר הסובבים אתכם מסתכמים במשפט אחד: "מילים לחוד וכוונות לחוד", והעניין פשוט: אתם נוטים להסתכסך עם בני המשפחה ובני הזוג מפני שהיכולת להעביר את המסרים נתקלת בקשיים, והמילים היוצאות מפיכם מוצאות מהקשרן, ברוב המקרים.

בתולה:
חוסר האונים שאתם חשים בתקופה זו מביאה אתכם לסף האומללות. הדבר מתבטא במיוחד בעבודה, שם אתם מתפקדים בקושי רב. זהירות! אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. חופשה קצרה ומנוחה יועילו וישפרו בהחלט את הרגשתכם, וכך תוכלו לחזור לסדר עבודה רגיל.

מאזניים:
הפתיחות יורדת אל תהום השיכחה. אתם נעשים סגורים בתוך עצמכם, ואין לכם כל חשק לדון בנושא עם איש. מצב זה עלול ליצור אצל הסובבים אתכם רושם שכדאי להתרחק מכם. היתרון היחיד שאפשר להפיק מכך הוא ניתוק קשרים עם אנשים לא רצויים.

עקרב:
מצב הרוח הרע שתוקף אתכם נכנס בימים אלה להילוך גבוה. קששה לכם לראות את התמונה בשלמותה, ואתם מפרשים את ההתרחשויות שסביבכם כמשהו אישי נגדכם. לתקופה זו רצוי לנסות ולקחת את העניינים בפרופורציה, מאחר ובקלי קלות אתם עשויים לפגוע באנשים הקרובים אליכם ולחבל ביחסים עמם.

קשת:
הזהירות מתבקשת מאוד בשבועיים הקרובים, וכמוה גם הפסיביות. זהו זמן שבו תצטרכו לחשוב על כל צעד שאתם עושים, מכיוון שטעויות עלולות לגרום לנזקים. תאונות קטנות ומרגיזות, בבית ובדרכים עשויות להתרחש. מכשירים מתקלקלים, חפצים נשברים, וכדומה.

גדי:
אתם חשים אחריות כבדה בנושאים משפחתיים, במקום העבודה, ובמיוחד בענייני כסף ורכוש. הסובבים אתכם עשויים לפרש אתכם כ"דאגנים מדי", ובני הבית לא ממש מעריכים את מאמצכם. בעוד כשבועיים מצב זה ישתפר ויראה שבסך הכל התנהגותכם השתלמה. עד אז, המשיכו לנהוג בזהירות.

דלי:
הימים הקרובים צופנים בחובם סכנות רבות בכל הקשור בתקשורת אישית ובין אישית. זהו זמן שבו מומלץ להיזהר מאמירות מיותרות ופליטות פה שלא במקומן. היחסים ביניכם לבין הסובבים אתכם מהלכים על חבל דק מאוד.

דגים:
בזמן שכל אחיכם, בני המזלות האחרים סובלים, אתם נהנים! כמה שזה נשמע פולני... הרומנטיקה היא התכונה הבולטת ביותר אצלכם בתקופה זו, אך גם בעבודה אתם משרים סביבכם אווירה מיוחדת ונדירה. זמן טוב ליצירתיות ולעשייה. הרעיונות שלכם ברי ביצוע, והם זוכים ליחס הראוי.

שבוע נהדר!נוצר: 2/20/2012 11:05:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים