אהבה ויחסים - יום של אהבה ועל מהות ההיכרות לפנויים ולפנויות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/08/2019
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אהבה ויחסים > יום של אהבה ועל מהות ההיכרות לפנויים ולפנויות
  כתבות אחרונות
איך להצליח בבליינד דייט? איך להצליח בבליינד דייט?

זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש זוגיות: מדריך למשתמש - ספר חדש

זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ? זוגיות וכסף – איך זה הולך ביחד ?

שנה חדשה, חידושים והתחדשות

מי הזיז את האהבה שלי?

"שיחה זוגית" - ספר חדש החושף על מה שקשה לדבר

פסח – על ארבעה בנים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

יום של אהבה ועל מהות ההיכרות לפנויים ולפנויות

מאת: יעל לב-אור , מאמנת לזוגיות
יום של אהבה ועל מהות ההיכרות לפנויים ולפנויות
הסיוט הגדול של הרווקים והפנויים מלבד החגים ואירועים משפחתיים זה יום האהבה ודוגמתו. הבדידות, הכאב, החששות מתעצמים ביום הזה. כאילו היום הזה בא כדי להדגיש ולהזכיר להם את "אות הקין" שיש להם, שהם עדיין לא מצאו בן-זוג, שמשהו לא בסדר אצלם. הנה עברה עוד שנה והם עדיין לבד. אם לא היו הימים האלה שמציינים שנה לאהבה אולי הם לא היו מרגישים שעברה עוד שנה בלי אהבה.
יום האהבה הוא היום שבו כדאי להתחבר לחלום האהבה שלכם, לאופטימיות, לעובדה שכמו לכולם גם אתה ראויים וזכאים לחוות זוגיות טובה ומעצימה.

בואו נרשה לעצמנו לחלום, לפנטז...:

דמיינו שביום האהבה מסתובב קופידון בין הפנויים והפנויות ויורה את חיצי האהבה שלו. אלה שיפגע בהם חיצו של קופידון ימצאו את בן/ת הזוג שלהם השנה. זאת שנת האהבה שלהם.

אבל לצערו של קופידון יום האהבה הוא יום קצר, הוא לא מספיק לירות את חציו על כולם ויש כאילו שהוא נאלץ לשמור את חיצם לשנה הבאה.

בערב האהבה על קופידון לבחור בקפידה מי יהיו אלה שהוא ירה עליהם את חיצו, מי יהיו 'השקעה בטוחה של חץ'.

אם הייתם קופידון האם הייתם יורים את חץ האהבה לעבריכם?

אם הייתם קופידון מה היה מושך את תשומת ליבכם?

כתבו מכתב לקופידון, בקשו ממנו לבחור בכם השנה, הסבירו לו למה אתם זכאים להיות אלו שהוא יבחר בהם השנה. כתבו מכתב אמיתי, אמיתי וכן, זכרו – קופידון הוא אל של אהבה הוא רואה את האמת שבלב. אחרי שכתבתם שלחו אותו לכל מי שאתם מכירים או שימו אותו בבלוג שלכם או באתר האינטרנט שלכם. אולי מישהו שאתם מכירים הוא הנציג הארצי של קופידון. אל תפחדו לחלום ולדמיין, להיות לא הגיוניים ואולי אפילו קיצ'יים. ההגיון והרציונליות הביאו אתכם לאן שאתם נמצאים היום אז אולי זה הזמן להיות קצת "משוגעים"?

דיסק האהבה- ערכו דיסק עם עשרה שירים של האהבה. שירים אופטימיים וחיוביים. שירים המדברים על אהבה חזקה וטובה שקיימת בחיינו, שירים שמדברים על "יש", על נוכחות של אהבה בחייכם. והשמיעו אותו שוב ושוב.

רוב הרווקים והרווקות נמשכים לשירי "דיכאון", שירים המדברים על הכאב והבדידות שהם חשים, על חוסר האהבה בחייהם. נקו את המדפים! זירקו את כל השירים האלה והתחילו להשמיע לעצמכם שירים אופטימיים. תנו לשירים האלה ולהוויה שלהם למלא אתכם.

נו, אם אתם הייתם קופידון מי היה ניראה לכם השקעה יותר בטוחה? זה ששומע כל היום שירי דיכאון על מר גורלו, על זה שאין לו אהבה, או זה ששומע שירים אופטימים וחיוביים וחדורי אמונה ומוטיבציה ליצור לעצמו זוגיות?


בהצלחה!נוצר: 3/13/2009 1:17:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים