הורים וילדים - סלבס קטנים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > הורים וילדים > סלבס קטנים
  כתבות אחרונות
סדנה לילדים - נגרות ועיצוב סוסי-עץ לילדים סדנה לילדים - נגרות ועיצוב סוסי-עץ לילדים

חוגגים סוכות בגן גורו חוגגים סוכות בגן גורו

חוגגים סוכות בתיאטרון הפארק
פסטיבל הצגות ילדים ויצירה בפינה ירוקה 
חוגגים סוכות בתיאטרון הפארק פסטיבל הצגות ילדים ויצירה בפינה ירוקה

הנעל האוחזת שאינה נופלת הנעל האוחזת שאינה נופלת

רוץ בן סוסי... רוץ בן סוסי...

הערב, חמישי ה-11 בספטמבר, יוענקו פרסי הבמה לילדים ונוער בקטגוריות השונות לשנת 2007/8 הערב, חמישי ה-11 בספטמבר, יוענקו פרסי הבמה לילדים ונוער בקטגוריות השונות לשנת 2007/8

מוצרט הקטן מוצרט הקטן

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

סלבס קטנים

מאת: נטלי ריף
סלבס קטנים
הם מוכרים מאוד בעיקר בסביבתם הקרובה ויש מי שמהמר עליהם כעל הטאלנטים הבאים. בינתיים הם מופיעים בסרטים, בסדרות, בהצגות ופרסומות ולעתים אפילו מממנים את עצמם באמצעות עבודה זו.אילן גריף, סתיו ארביב, ולנטין, ניקול, יובל וין ואופיר כהן מופיעים או נמצאים בחזרות או בצילומים ואז חוזרים לביתם כדי להכין שיעורים, להתכונן למבחנים ולקום למחרת לעוד יום עמוס, שלא לומר מפרך. ואם לשפוט על פי מידת העניין שהם מעוררים ועל פי הביקוש, זה לא יהיה מוגזם להמר עליהם כעל ההבטחות והטאלנטים הבאים בעולם השואוביז הישראלי.

יובל וין – בת 9 מרעננה. מצטלמת לעונה השנייה של "רמזור", הסדרה של אדיר מילר. כיכבה בעונה השלישית של יובל המבולבל, הצטלמה לטיף וטף, הכל התחיל כשאמה של וין הבינה שמדובר בכוכבת ופנתה מייד לקרוב המשפחה, הסוכן גדי בר לביא. גדי החל לשלוח את יובל לאודישנים, מה שהניב תנובה מפוארת: צילומי פרסומות ללוטו, סוגת, סרט תדמיתי לישראל וקלטת ילדים חדשה אליה היא מצטלמת בימים אלה.

אופיר כהן – בן 14 ממושב מצליח. השתתף בסדרות ובסרטים: פרשת השבוע עונה 1+2,ארץ נהדרת,הקרב על האגרה,חיי כלב. פרסומות : תלמה,מקדונל'דס,פיצה דומינוס,בנק מרכנתיל, הכפר האקטיבי קוקה קולה

ולנטין – בן 11 מתל אביב. שיחק בסרט "הכלה הסורית" את בנה של לא אחרת מאשר רנין בולוס. הוא הופיע בפרסומות רבות.

ניקול לייטמן – בת 8 מתל אביב. ניקול מזכירה את לינדסי לוהן בילדותה. כזכור לוהן התחילה את דרכה כילדת פלא. ניקול שיחקה בסרט עטור השבחים "מדוזות" של שירה גפן ואתגר קרת והופיעה בקמפיין לישראכרט ופרסומות רבות.

סתיו ארביב – בן 8 מפתח תקווה. מוכר לנו כחמודי מקמפיין קופת חולים כללית. מוביל את הקמפיין בשנה שנייה. קטף פרסומות לאינטרנט זהב, אלקטרא ועוד.

אופק לוקסמבורג – בן 8 מראש העין. מוביל לצדה של יעל אבקסיס בקמפיין ד"ר פישר.
סלבס קטנים
סלבס קטנים
נוצר: 1/24/2009 9:59:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים