אופנה - אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אופנה >
  כתבות אחרונות
ששון קדם משיק קולקציה חדשה.. ששון קדם משיק קולקציה חדשה..

מעצבת האופנה זואי - חנות סטודיו חדשה

נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה -  גם המחירים רציונאליים נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה - גם המחירים רציונאליים

שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו

אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA

עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד

מעצבת האופנה רינה צין פותחת את סתיו 2004

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מאת:
מאת: סיגל לוי


בין אם אתם נמנים על אלה שאדישים למצב, ובין אם הכנתם חדר אטום מבעוד מועד כולל כל ה'אביזרים הנלווים', הנה לכם אביזר או יותר נכון פריט לבוש שעומד להתקאמבק בימים הקרובים בענק, והוא ישמש את כולנו במצב חירום: האימונית או ב'עברית' הטריינינג.

האמת ניתנת להיאמר, שהאימוניות מככבות בחורף הישראלי גם בלי מלחמות הטובים נגד הרעים: יש הלובשים אותו רק בבית, או במכון הכושר, יש שקופצים איתו למכולת, במידה ומדובר בטריינינג 'ייצוגי' מהזן של חליפות פוטר בצבעים חיים שטרם דהו בכביסה, ורובינו הבה נודה באמת – נוהגים להפוך אותו לפיג'מה נוחה בימות החורף. אין כמו טריניניג מהוה ונוח שצבעיו דהו, שכותנתו רכה ורופפת והוא עוטף אותנו ברכות חמימה ומלטפת.

אלא מה, אליה וקוץ בה: זה בדיוק הטרינינג שאנחנו כל כך אוהבים והוא איתנו כבר כמה שנים טובות. יש כאלה (במיוחד גברים) שלובשים את אותה אימונית מגיל 13, גם אם במקרה היא נמתחת על כרסם עד להתפקע. העיקר שהם לא ייאלצו להיפטר מהבגד נוח – דהוי – מהוה שצורתו מזכירה בעיקר סמרטוט לניגוב אבק.

זו בדיוק האימונית שלא נרצה להיראות איתה בציבור, גם אם הציבור הזה עוסק במנוסה מבוהלת לעבר המקלט, והוא מונה קומץ שכנים – פראיירים שנשארו למרות הכל באיזור א'. אז לטובתם וטובתנו הגיע הזמן – ויפה שעה אחת קודם – לרכוש אימונית ומהר, לבל יתפסו אותנו חלילה נטולות טרינינג ייצוגי . אחרי הכל לא ניתן לאף איש (ובעיקר לאף אישה )לתפוס אותנו כלתי מוכנות למלחמה דהיינו עם טרינינג בלוי, רחמנא לצלן.

בארץ כמעט כל חברה שמייצרת בגדים מייצרת גם טרינינגים: מי שרוצה להתהדר באמת, מוזמנת לרכוש טרינינג בעל 'שם' תווית, ובעיקר מחיר יקר. (אם כי כעת עוד ניתן למצוא פריטים של חורף במחירי מבצע). אם אתן רוצות להתהדר באימונית 'טרייה' היישר מהמדף אם וכאשר תרדו למקלטים ( בתקווה שהטרינינג ישמש אתכן בנסיבות קצת יותר מרנינות), אבל מאידך אתן לא רוצות להוציא מאות שקלים על אופנת המקלט, אתן מוזמנות לבקר בבזארים שנמצאים בכל עיר, ובכל שוק שמכבד את עצמו.

נכון לא תמיד הסחורה , נראית ייצוגית כשהיא נערמת בערימות על הדוכנים, אבל חיטוט קצר יכול להניב אימוניות יפות, אופנתיות וזולות. (מחיר ממוצע: 50 שקלים).

מקומות שכדאי לכתת בהם רגליים ולחטט בהם בכלל הם: שוק הכרמל בתל אביב שעמוס במציאות של ממש, שוק בצלאל ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב, הגרנד קניון בחיפה בו יש חנות עודפים של 'סקאל ספורט' , חנויות עודפים של חברות כמו קסטרו פוקס ועוד.
נוצר: 3/20/2003

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים