אופנה - אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 05/12/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אופנה >
  כתבות אחרונות
ששון קדם משיק קולקציה חדשה.. ששון קדם משיק קולקציה חדשה..

מעצבת האופנה זואי - חנות סטודיו חדשה

נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה -  גם המחירים רציונאליים נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה - גם המחירים רציונאליים

שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו

אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA

עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד

מעצבת האופנה רינה צין פותחת את סתיו 2004

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מאת:
המתלבשת הטובה :ויקטוריה בקהאם, הגרועה: כריסטינה אגיליירהמי אמר שקל להיות סלבריטאי? באמת לא קל, במיוחד כאשר מגזינים נחשבים מתחילים לקטלג את הסלבריטאים לקטגוריות שונות ומשונות. בסקר שנערך על ידי מגזין 'פרימה', הוכתרה ויקטוריה בקהאם כמלכת המתלבשות, או בעברית כמתלבשת הטובה ביותר השנה, ואילו בתואר המתלבשת הגרועה של השנה "זכתה" כריסטינה אגיליירה לצד רעייתו של ראש ממשלת בריטניה שרי בלייר.

ויקטוריה בקהאם שהצליחה להגיע למקום הראשון, הביסה בכך את קתרין ז'טה ג'ונס, רעייתו של מייקל דאגלאס, ואת ניקול קידמן, נסיכת הקרח. שתיהן נדחקו אומנם לחמישיה הפותחת, אך איבדו את הבכורה. מתלבשות נוספות שזכו להכלל בחמישיה הזו הן: השחקנית זוכת האוסקר הלי ברי, שדומה כי אין רשימה שהיא לא מככבת בה, וליז הארלי הנצחית.

בתואר המפוקפק משהו 'המתלבשת הכי גרועה' זכתה השנה הזמרת כריסטינה אגילרה, ובכך הדיחה את בריטני ספירס, כלת השנה שעברה, אל המקום השני. אבל אגיליירה לא לבד: יחד איתה צועדות בסך גם מדונה ושרי בלייר שגרפה את המקום החמישי במצעד הטעם הרע.

בתמונה משמאל: ויקוטוריה בקהאם בתמונות למטה מימין לשמאל: הלי ברי, ניקול קידמן, כריסטינה אגיליירה, קתרין ז'טה ג'ונס, ומדונה.
נוצר: 9/4/2003 1:15:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים