אופנה - מראה גן העדן אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אופנה > מראה גן העדן
  כתבות אחרונות
ששון קדם משיק קולקציה חדשה.. ששון קדם משיק קולקציה חדשה..

מעצבת האופנה זואי - חנות סטודיו חדשה

נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה -  גם המחירים רציונאליים נעלי גזית בקולקציה סוכרית ומתוקה - גם המחירים רציונאליים

שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו שינוי מרענן באופנת הנעליים הבינלאומית, ועכשיו כאן אצלינו

אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA אינטימה - קולקציית הלבשת הלילה הפנאי והספורט של INTIMA

עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד עונת סתיו חמימה ושמחה מטפטפת בימים אלו לחנויות המעצבת יעל אורגד

מעצבת האופנה רינה צין פותחת את סתיו 2004

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

מראה גן העדן

מאת: מערכת Iwomen
מראה גן העדן
פעמיים בשנה, לקראת סתיו חורף ולקראת אביב קיץ מחדשים מעצבי האיפור בחברות הקוסמטיקה את מראות האיפור ומוצאים לשוק מוצרי איפור חדשים, ובכל פעם בסגנון אחר. אמני האיפור השונים של חברות הקוסמטיקה מגבשים את חזון האיפור שלהם, תוך הישענות על מקורות השראה שונים.מקורות ההשראה לאיפור חדש אומרת איריס אגיב-אבידן – מנהלת ההדרכה של לנקום והלנה רובינשטין, יכולים להיות דמיוניים לחלוטין, לעומת כאלה הלקוחים ממקומות, ארועים, תקופת בהסטוריה, המיתולוגיה היוונית, נופים ואפילו דמויות ספרותיות,


מראה קליפסו ללנקום – מראה קליפסו, מראה דמיוני, אשר קיבל חיים במוחו עתיר היצירתיות והדמיון של פרד פארוג'יה – אמן האיפור והוגה המראה לאביב קיץ 2004 . מקור ההשראה למראה לנקום לקיץ הנוכחי: מראה גן העדן. בדמיונו ראה פארוז'יה
אי קטן השוכן בלב ים שמימיו כחולים וצלולים וחופיו זהובים ועשירים בצבעי חול זוהרים. קליפסו הוא שמו של האי הדמיוני, שבו הכל זוהר יותר, צבעוני יותר, ריחני מאד, גדול מהחיים.

הצבעוניות הנוצרת בקליפסו בעת שהשמש שוקעת לאיטה אל תוך הים – זוהי הצבעוניות הקסומה והיחודית הבאה לידי ביטוי בקולקציית איפור בסימן פיתוי מוחלט.

השמש השוקעת אל הים מייצרת בקליפסו גל של צבעים רכים וקורנים בצד גווני קורל כתומים , אדום להבה, אדום עז כאלמוג , כחול טורקיז של ים וצבע בז' מוזהב של חול לוהט.

מראה קליפסו הוא חגיגה של צבעוניות אקזוטית, סוחפת ומהפנטת היכול לבוא לידי ביטוי בשני אופנים:
1.טבעי, נטורל עם גוונים חמים וזהובים.
2.מתוחכם יותר, בתוספת הכחול.

מראה טבעי- נטורל- המראה הטבעי מתקבל משימוש בגוונים הכתמתמים והחומים-טבעיים של המראה: שילוב של צלליות הקרם בשפופרת קולור דוז 203ו- 106 יוצר אפקט חמים ומזכיר חופי ים זהובים ועדינים.
צללית באבקה קולור פוקוס 136 בגוון כתום תעצים את הצבע והמראה על גבי צלליות הקרם.
הסומק הכתמתם בלאש פוקוס 19 יעניק אור לפנים ולשפתיים: שימוש בשפתון הג'וסי רוז' 140 שיעניק ברק חושני ובגלוס טבעי ג'וסי טיובס בגווני 039 או 041.

מראה מתוחכם - מורחים על העפעפיים את צללית ה"לגונה" בצבע כחול ים – קולור דוז בשפופרת מספר 305. את הריסים מאפרים עם מסקרה מג'יסיל בצבע טורקיז . בתוך העפעף התחתון צובעים בעפרון טורקיז של המראה. את העפעף התחתון מאפרים גם כן באופן "נדיב " עם צללית הטורקיז - קולור פוקוס 351, מטופפים עם אצבעות וכאילו מניחים את הצללית. העיניים נראות אקזוטיות והמבט כחול ים.

שפתיים - מומלץ להשתמש בג'וסי רוז' כתמתם (139) ומעל השפתון גלוס כתמתם 042. התוצאה זוהרת מהפנטת.



מראה גן העדן
נוצר: 3/24/2004 1:28:00 PM
עודכן: 3/24/2004 2:12:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים