חדשות - חוה יערי נגד בעלה לשעבר, השדרן אהוד יערי בטענה שעשק אותה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/11/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > חוה יערי נגד בעלה לשעבר, השדרן אהוד יערי בטענה שעשק אותה
  כתבות אחרונות
למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

חוה יערי נגד בעלה לשעבר, השדרן אהוד יערי בטענה שעשק אותה

מאת: מערכת Iwomen
חוה יערי נגד בעלה לשעבר, השדרן אהוד יערי בטענה שעשק אותה
חוה יערי, הרוצחת של מלה מלבסקי, שהשתחררה מהכלא לפני 3 שנים לאחר שריצתה 14 שנות מאסר, שוב בבית המשפט: יערי תובעת את בעלה לשעבר העיתונאי והשדרן המפורסם אהוד יערי. יערי בת ה-56 מתגוררת היום בדירת חדר וחצי בצפת. היא מטופלת בבית החולים המקומי לאחר שהתגלה שחלתה בסרטן. לדברי יערי בעלה לשעבר הבטיח לה כי ידאג לה לאחר שיחרורה מבית הכלא, ולפיכך הסכימה לחתום על הסכם הממון שנחתם בינה ובין בעלה עת התגרשו- לאחר שכבר היתה בכלא בגין רצח.


"מאז שיחרורי מהכלא הכל הולך לי הפוך" אמרה יערי לידיעות אחרונות. "כשהתברר לי שאני חולת סרטן חברת עמידר סייעה לי והעבירה אותי למגורים ליד בית החולים." יערי עברה בשנה האחרונה טיפולים כימו תראפים ואחרים במטרה למגר את הסרטן. לדבריה היא חיה מ-1800 ש"ח בחודש, ולא מצליחה להתקיים מהסכום הזעיר הזה. "אהוד פשוט רושש אותי" אמרה גרושת השדרן. "הוא מכר את הבית המשותף שלנו, את המכוניות, את התכשיטים שלי והוא לקח את הכסף ולי אין מה לאכול היום. הוא מתנער ממני ולכן החלטתי לתבוע אותו.

פרקליטו של אהוד יערי אמר כי אין יסוד לתביעה.

אביבה גרנות, שהורשעה עם חוה יערי ברצח התיירת מלה מלבסקי בשנת 86', באחת מהפרשיות הפליליות המסעירות בישראל, נידונה ל-25 שנות מאסר והחלה לעבוד כבר ב-1999 במוסך בתל אביב.

אהוד יערי היה בעברו עוזר למתאם הפעולות בשטחים. בשנים 1975-1969 היה כתב לענייני ערבים בעיתון דבר ובגלי צה"ל. שנה אחת (1997) היה שליח ערוץ 1 בוושינגטון. יערי ראיין בין היתר את הנשיאים קלינטון, סאדאת, מובארק, ג'מיל, חסן מלך מרוקו, עבדאללה מלך ירדן ויאסר ערפאת. ב-1978 זכה בתואר עיתונאי השנה מטעם ועדת העורכים של העיתונות הישראלית וב-1982 זכה בפרס סוקולוב על סיקור המלחמה בלבנון. ב-1991 קיבל את פרס רשות השידור על סיקור מלחמת המפרץ.נוצר: 10/28/2003 8:08:00 AM
עודכן: 10/28/2003 12:06:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים