חדשות - מי שצופים בסרטים דרך האינטרנט משפיעים על תוכן הסרטים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/06/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > מי שצופים בסרטים דרך האינטרנט משפיעים על תוכן הסרטים
  כתבות אחרונות
סוד הקסם של מוחסן מחמלבאף – החבר האמיתי של הקולנוע הישראלי סוד הקסם של מוחסן מחמלבאף – החבר האמיתי של הקולנוע הישראלי

שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון

למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

מי שצופים בסרטים דרך האינטרנט משפיעים על תוכן הסרטים

מאת: איריס לקנר
מי שצופים בסרטים דרך האינטרנט משפיעים על תוכן הסרטים

בטינה שריק, סגנית נשיא בכירה לשיווק ואסטרטגיה דיגיטלית ב-20th century FOX, דיברה בכנס "סלקום מדיה" על השפעות המרחב הדיגיטלי על תעשיית הסרטים. "בכל ארגון צריך להיות אדם שתפקידו להתאים את התוכן לעולם האינטרנט"."העולם הדיגיטלי משפיע כיום גם על תכנים של סרטים," כך אמרה בטינה שריק, סגנית נשיא בכירה לשיווק ואסטרטגיה דיגיטלית ב-20th century FOX, במסגרת כנס "סלקום מדיה" שהתקיים בתל-אביב. לדבריה, יוצרי הסרטים ויוצרי תכני האינטרנט שעוסקים בסרטים צריכים היום להתאים את התכנים לעולם החדש. לכן "כדאי שבכל ארגון יהיה אדם שתפקידו לטפל בהתאמה של התוכן לעולם הדיגיטלי המשתנה."

"בשנת 1977, כשיצא הסרט הראשון של 'מלחמת הכוכבים', שמענו על זה לראשונה משדרן הרדיו," סיפרה שריק. "כיום, כשאנחנו משיקים את סדרת הסרטים במהדורת תלת-ממד, אני מתייעצת עם בני בן השמונה איך לפרסם את הסרט."

לדבריה, כדי למשוך את הילדים של היום ללכת לקולנוע צריך להתמודד עם הרבה משתנים חדשים. "אנשים רבים רואים בימינו את הסרטים דרך האינטרנט ולכן צריך להתאים את התוכן של הסרט ואת אופן הצגתו לדור הצעיר," הוסיפה.

שריק ציינה כי כיום ניתן לקבל משוב מן הצופים דרך האינטרנט, מה שמשפיע בצורה משמעותית על הדרך שבה יוצגו סרטים בעתיד. היא סיפרה כי המסקנות הללו יושמו לראשונה בסרט 'אוואטר': "הבאנו שני מומחים לסרטי יוטיוב, נתנו להם מצלמה והם הפיקו סרט מקצועי על מה שקרה בהצגת הבכורה. הסרט הביא הרבה צופים לאולמות, שלא לדבר על צופים שראו את הסרט דרך האינטרנט."

"היום," הוסיפה, "אנחנו עושים זאת עבור כל סרט, אפילו לסרטי ילדים. אנחנו נותנים לילדים להשפיע על בחירת הקולות שידבבו את הסרט ובקרוב נציג להם גם את המוצר המוגמר. אין ספק שלעולם הדיגיטלי יש השפעה חזקה על עולם הקולנוע והטלוויזיה והתאמת התוכן תשפיע על עתיד שתי המדיות."

(* צילום : סיון פרג')נוצר: 12/5/2011 10:09:00 AM
עודכן: 12/5/2011 10:12:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים