חדשות - שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 10/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי
  כתבות אחרונות
המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת ! תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת !

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי

מאת: שוש להב
שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי

כחלק מפסטיבל עכו, יתקיים במכללה האקדמית גליל מערבי, יום עיון מיוחד המשלב אמנים עם אנשי אקדמיה, בשיחות והופעות על השילוש החריג של שואה, תיאטרון ומחול, 23.9.2013, הכניסה חופשית!האם בבית העלמין לא עושים תיאטרון? מה הקשר בין שואה, תיאטרון ומחול ומה עומד מאחורי החיבורים שבין מחול ותיאטרון לשואה? יום עיון מיוחד וחריג שיתקיים במכללה האקדמית גליל מערבי, בחוה"מ סוכות, 23.9.2013, יעסוק בהיבטים הלא שגרתיים של השילוש הדרמטי הזה.

זו השנה השנייה בה משתתפת המכללה האקדמית גליל מערבי, בפסטיבל עכו. אשתקד העלו דיירי מעון עתידות והסטודנטים מהחוג לתיאטרון במכללה, את ההצגה המרגשת "הצגה לא רגילה". גם הפעם תארח המכללה את אחד האירועים המרכזיים בתוכנייה, תחת הכותרת "בבית העלמין לא עושים תיאטרון".

במסגרת זו הופק יום עיון ייחודי, העוסק בהיבטים המיוחדים שבחיבורים בין תיאטרון ומחול לשואה. במהלך יום העיון הגדוש, יועלו שלוש הצגות קצרות, יתנהלו חמישה מושבים, יקוימו שני פאנלים ותיערך סדנה אחת. הסופר יהושוע סובול, השחקן רמי ברוך, אמן המחול הבינלאומי והיוצר והכוריאוגרף של בלט אוסטין, סטפן מילס - הם רק חלק מאנשי האמנות הבולטים, אשר יופיעו וירואיינו במהלך היום.

בין מנחי האירוע יהיו מרצי המכללה: ד"ר בעז כהן, ד"ר הניה רוטנברג, רמי באר וד"ר פיטר הריס. ראש החוג לתיאטרון, הפרופ' דן אוריין, עומד בראש וועדת ההיגוי בה חברים, בין היתר, ד"ר יהודה בן סימון ומנכ"ל הפסטיבל אלברט בן שלוש. את אירועי יום העיון, אשר יהיו פתוחים לקהל הרחב, יכבדו בנוכחותם פרופ' גדעון פישמן - נשיא המכללה ושמעון לנקרי - ראש עיריית עכו.

מנכ"ל פסטיבל עכו, אלברט בן שלוש: "אירועי הפסטיבל מתחלקים השנה לשלושה חלקים עיקריים: הצגות הפסטיבל, המופע של בלט אוסטין ויום העיון בנושא תיאטרון ושואה, לו שותפים אנשי המכללה. אני גאה ושמח על היות יום העיון חלק בלתי נפרד מהפסטיבל ומשוכנע שהוא יותיר את רישומו על הקהל. אני בהחלט רואה את המכללה כשותפה אסטרטגית בדרך להעמקת העושר התרבותי של הפסטיבל".

אוסף תיאטרון השואה און-ליין: מבימת התיאטרון אל הזירה הגלובלית: מוטי סנדק - יוזם ועורך ראשי, מציג את אוסף תיאטרון השואה און-ליין, פלטפורמה ידידותית באינטרנט, המאפשרת נגישות מכל מקום ובכל זמן, לכל המידע המפוזר בארכיונים, ספריות ואוספים ברחבי העולם, תחת קורות גג אחת. ערוך ומפוקח אקדמית. מצגת לאורך כל היום בכיתת לימוד בניין לימודי הסביבה.

All About Jewish Theatre : www.jewish-theatre.com

הכניסה ליום העיון הינה ללא תשלום!! חניה חופשית בחניון המכללה.

טלפון מטה הפסטיבל – 04-9552541

(*צילום: יח"צ המכללה, אורי נבו וגדי דגון)שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי
שואה תיאטרון ומחול - יום עיון במכללה האקדמית גליל מערבי
נוצר: 9/13/2013 10:13:00 AM
עודכן: 9/13/2013 10:20:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים