חדשות - נשים ביום המדע אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > נשים ביום המדע
  כתבות אחרונות
המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת ! תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת !

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

נשים ביום המדע

מאת: איריס לקנר
נשים ביום המדע

באירוע "מדע- לא רק לחנונים בלבד" שקיימה רשת עמל לכבוד יום המדע, כיכבו עו"ד רוית דום - מנכ"לית רשת החינוך עמל וד"ר ליאת הירדני - המדענית ראשית בחברת טבע.רוית דום ציינה מעל בימת האירוע כי אחת המטרות החשובות בחינוך בישראל כיום הוא קידום תלמידות והפנייתן למקצועות המדעים.

עו"ד רוית דום, התייחסה לשילוב הנשים בתחום המדעים- "רק 35% מהסטודנטיות בטכניון הינן נשים, אנו נותנים את הכלים לבנות ומחזקים אותן על מנת שיוכלו להשתלב בתחום המדע והטכנולוגיה בלימודים ובתעסוקה בעתיד. חשוב מכך, אנו בעמל מחנכים מחדש את המורים והמורות- שיאמינו בילדות ויכוונו אותן לכיתות המדעיות".

"טבע כחברת תרופות ישראלית-גלובלית, שמה דגש מיוחד על קשריה עם קהילות המטופלים ברחבי העולם. אמרה ד"ר ליאת הירדני, קל וחומר עם הקהילה הישראלית - ממנה צמחה טבע, ובה היא פועלת, חוקרת, מפתחת ומייצרת תרופות לישראל ולכל העולם.

טבע משקיעה באופן מתמשך סכומי כסף משמעותיים במחקרים רפואיים הנערכים בישראל - וזאת במטרה להעשיר את הידע של האנושות אודות מחלות חשוכות מרפא, ומחלות שהטיפול הרפואי בהן לוקה בחסר.

כך מאמינה טבע שניתן לפתח תרופות מתקדמות שביכולתן לטפל ולהקל על מטופלים בהתמודדותם היומיומית.

"כעובדת שנים בטבע, אני גאה במחקרינו פורצי הדרך בתחום מערכת העצבים המרכזית - ובפרט במחלות כמו טרשת נפוצה, פרקינסון, אלצהיימר ודמנציה - ולא פחות מכך אני מתרגשת לעבוד בחברה, שבזכות אותם מחקרים מסייעת יום-יום למיליונים רבים של מטופלים ברחבי העולם" סיימה באומרה ד"ר הירדני.נוצר: 3/29/2014 11:21:00 PM
עודכן: 3/29/2014 11:25:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים