חדשות - רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים: אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 30/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים:
  כתבות אחרונות
שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון

למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים:

מאת: מערכת Iwomen
רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים:

הספרייה המרכזית לעיוורים בשיתוף מועדון הלקוחות PowerCard בקמפיין התרמה משותף להפקת ספרים מוקלטים לילדים עיוורים: כל תורם 10 ₪ בקופות רשתות המועדון יזכה לקבל ספר ילדים מוקלט "אבא עושה בושות" שכתב ומקריא מאיר שלו במתנה!מועדון PowerCard בשיתוף עם הספרייה המרכזית לעיוורים (ע"ר) עורכים בימים אלה מבצע התרמה משותף, במטרה לגייס כספים לצורך הפקת ספרים מוקלטים לילדים עיוורים וכבדי ראייה ולהגביר את מודעות הציבור ואלו הזקוקים לשירותי הספרייה ואינם מודעים לקיומה.

ניתן לתרום 10 שקלים בכל אחת מקופות רשתות המועדון –הום סנטר, טויס אר אס, סליו, אקססורייז ובספריה המרכזית לעיוורים. המבצע נמשך עד לתאריך 4 באפריל 2014.

כל התורמים בקופות יזכו לקבל ספר ילדים מוקלט במתנה "אבא עושה בושות" שכתב ומקריא מאיר שלו והופק על ידי הספרייה. בדרך זו יוכלו גם מי שראייתם תקינה לחוות מעט את חוויית הקריאה של הילדים העיוורים וכבדי הראייה.

הקלטת הספרים מגשימה את זכותם של העיוורים וכבדי הראייה להשכיל וליהנות מידע, תרבות ואקטואליה ולהנגיש עולם של מידע שאיננו זמין עבורם כמעט בשום צורה אחרת.

עבור רוב האוכלוסייה, קריאת ספר או מגזין היא מובנת מאליה, אך אינם מודעים לכך שרק כ 7% מכלל הספרות המתפרסמת בארץ נגישה לסובלים מקשיי ראייה. הספרייה לעיוורים ולכבדי ראיה שואפת להנגיש לקוראיה עולם תוכן, להעשיר את עולמם ולסייע לצמצם את הפער החברתי, התרבותי והחינוכי.

לדברי מאיה גדעוני-קרגילי, מנכ"לית מועדון הלקוחות פאוארקארד, "נרתמנו למען מטרה חשובה זו של הקלטת ספרי קריאה עבור ילדים כבדי ראייה ועיוורים. לנוכח העובדה שרק חלק קטן מספרי הילדים מוקלטים ומונגשים, אנו גאים לקדם ולסייע לפעילות ברוכה זו שביכולתה לשפר את איכות חייהם של הילדים ומשפחותיהם ולהעשיר את עולמם לצד צמצום את הפערים החברתיים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל:http://www.powercard.co.il או בדף הפייסבוק, וכן מידע על הספרייה המרכזית לעיוורים ופעילותה: www.clfb.org.il

ניתן להצטרף למועדון פאוארקארד בסניפי רשת הום סנטר או בסניפי רשת טויס אר אס.


(* צילומים: יח"צ)רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים:
רק כ- 7% מהספרות בישראל מונגשת לעיוורים:
נוצר: 4/14/2014 12:51:00 PM
עודכן: 4/14/2014 12:55:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים