חדשות - טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 15/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!
  כתבות אחרונות
סוד הקסם של מוחסן מחמלבאף – החבר האמיתי של הקולנוע הישראלי סוד הקסם של מוחסן מחמלבאף – החבר האמיתי של הקולנוע הישראלי

שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון שנת 'הקהל' ברובע היהודי בירושלים, בסימן אחדות ושוויון

למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!

מאת: איריס לקנר
טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!

הסיפור הדרמטי על טביעתה של הטיטניק הגיע לישראל בתערוכה מרהיבה ויוצאת דופן.הסיפור המופלא והמרשים על האוניה הגדולה והמפוארת ויחד עם זאת, הטרגדיה הנוראית של טביעתנ הגיחו קבל עם וצופה כאשר יצא סרטו של ג'יימס קמרון בכיכובם של די קפריו וווינסלט והצליח לגרוף מספר עצום של אוסקרים.
אך בבסיס הסרט הנפלא, עומד סיפור גדול שאת פרטיו ופריטיו ניתן לראות כאן אצלנו, התל אביב בגני התערוכה באמצעות תערוכת האוצרות הרשמית שהגיעה לארץ בחסותה של חב' ישראכרט.

יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק של ישראכרט, אמר היום: " טיטאניק תערוכת האוצרות הרשמית" הינה אחת התערוכות המושקעות והחווייתיות שהוקמו אי פעם בישראל. קבוצת ישראכרט, אשר שמה את "חווית הלקוח" במרכז פעילות המותג ותומכת ומעניקה חסויות לאירועי תרבות ואומנות מובילים בישראל, בחרה לתת חסות ראשית לתערוכה ייחודית וחדשנית זו, נוכח ההצלחה חסרת התקדים והביקורות המצוינות שקיבלה בכל המדינות בהן הוצגה עד היום"

ולמי שאינה/ו זוכר את הסיפור האמיתי...
ב- 15 באפריל 1912, טיטאניק, הספינה הגדולה בעולם טבעה לאחר התנגשות בקרחון כשעל סיפונה 1500 נוסעים.
כתוצאה מכך השתנה האמון בעולם ביכולותיה של הטכנולוגיה המודרנית.

102 שנים לאחר הטביעה, מגיעה לישראל התערוכה המציגה את יופייה יוצא הדופן של האנייה, חדריה, האולמות, חדרי האוכל ועוד, לצד שברים וחפצים שנשלו מלב ים, יחד עם ממצאים נוספים המוצגים כעת לראווה ומאפשרים למבקרים לחוות את המציאות שבה חיו נוסעי הספינה, רגע לפני ההתנגשות הקטלנית שהפכה לסמל.

התערוכה תוכננה עם דגש על הסיפורים האגדיים והאנושיים של ספינת הפאר ונוסעיה תוך הצגת חפצים שנמשו מהאוקיאנוס והסיפור שמאחוריהם כדוגמת בושם מיצרנית שנסעה על הספינה לניו יורק כדי למכור דוגמאות, דגל עם כוכב לבן חרוט על הקו העילי של הספינה ופריטים נוספים מרתקים.

המבקרים בתערוכה נשאבים במהירות אחורה בזמן לשנת 1912.
עם הגעתכם לתערוכה תקבלו העתק מדויק של כרטיסי העלייה לסיפון ספינת הטיטאניק, בדיוק כפי שקיבלו הנוסעים בזמנו וכך תתחילו גם אתם את המסע הכרונולוגי של החיים על ספינת הטיטאניק.
תנועו לאורך מבנה הספינה, תחוו את החיים על הסיפון עד לרגע ההתנגשות, דרך לחיצת כפות ידיהם כנגד הקרחון בו התנגשה האנייה, תוך למידה על אינספור סיפורי גבורה ואנושיות.
דרך הממצאים שנמצאו, תוכלו להתפעל מהחוויה המחודשת ותחושת ההבטחה ששרתה על האנייה. בגלריה לזכר הנספים, תוכלו לקחת את כרטיסי העלייה לספינה ולבדוק בקיר הזוכרים אם נוסעיהם או חבריהם שרדו או נספו בתאונה הימית הגדולה ביותר שידע העולם באותה התקופה.

"טיטאניק RMS" היא החברה היחידה המאושרת לפי החוק לשחזר ממצאים ואובייקטים מאתר טביעת הספינה. החברה קיבלה את הזכות לחלץ שרידים על ידי בית המשפט הפדרלי בארצות הברית בשנת 1994 ושלחה שמונה משלחות מחקר ושימור שמצאו למעלה מ 5500 פריטים. במהלך 15 השנים האחרונות, למעלה מ-25 מיליון אנשים ראו את התערוכה במוזיאונים הגדולים בעולם ועכשיו, לאחר משא ומתן שנמשך כשלוש שנים הצליחו חברת הדרן וחברת הליקון מופעים להביא לישראל את התערוכה המוצגת במקסידום במרכז הירידים, תל אביב כבר החל מיום ראשון ועד ה 25 באוגוסט 2014.

*** כל לקוחות ישראכרט בתכנית המסלולים ייהנו מכרטיס ב 69 ש״ח במקום 139 ש״ח. כמו כן, כל לקוח יהיה זכאי לעד 5 כרטיסים במסגרת ההטבה. לקוחות ישראכרט ייהנו מאודיו גייד של התערוכה בחינם. האודיו גייד ישתלב בתוך אפליקציית ישראכרט.
בחנות המרצ'נדייז של התערוכה ייהנו לקוחות ישראכרט מ- 25% הנחה על הפריטים בחנות.

אופן מימוש ההטבה:
הורדת קוד ההטבה דרך אתר ישראכרט.
לאחר הורדת קוד ההטבה הלקוח יופנה לאתר הדרן או למוקד הטלפוני שלהם שם הוא יוכל לרכוש את הכרטיסים.
לינק למיני סייט של התערוכה- https://www1.isracard.co.il/titanic


מומלץ בחום !


(* צילומים: יח"צ, זיו שדה)טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!
טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!
טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!
טיטאניק - תערוכת האוצרות הרשמית הגיעה לארץ!
נוצר: 6/11/2014 8:21:00 AM
עודכן: 12/6/2014 2:52:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים