מבצעים - בן הזוג עם האסטרטגיה הנכונה ומטרות מוגדרות בהסכם הגירושין - ינצח אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 15/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > מבצעים > בן הזוג עם האסטרטגיה הנכונה ומטרות מוגדרות בהסכם הגירושין - ינצח
  כתבות אחרונות
חוגגים עצמאות ב'עולם התחתון' של אליס חוגגים עצמאות ב'עולם התחתון' של אליס

עקרת הבית בראי הביטוח הלאומי

מהפכה שיפוטית – אין גירושין ללא גישור מקדים מהפכה שיפוטית – אין גירושין ללא גישור מקדים

מה מגיע לך? ההייטק הישראלי מתגייס לסייע לאזרחים לדעת מה זכויותיהם ואיך לממש אותן מה מגיע לך? ההייטק הישראלי מתגייס לסייע לאזרחים לדעת מה זכויותיהם ואיך לממש אותן

דמי מזונות לא יוקפאו בעת בקשה לפשיטת רגל דמי מזונות לא יוקפאו בעת בקשה לפשיטת רגל

ביהמ ביהמ"ש פטר גרוש מחוב מזונות של 2.5 מיליון שקלים לגרושתו

האישה תפסה את בעלה כשהוא מנסה להינשא לאחרת האישה תפסה את בעלה כשהוא מנסה להינשא לאחרת

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

בן הזוג עם האסטרטגיה הנכונה ומטרות מוגדרות בהסכם הגירושין - ינצח

מאת: עו"ד לירז בן-שטרית- כ"ץ
הסכם גירושין הוא הסכם שמכיל כמה תחומים עיקריים הנוגעים לחיי בני הזוג ביום שאחרי הגירושין ומסבירה כי ההסכם בא להסדיר את חלוקת הרכוש בין בני הזוג, מכל מין וסוג שהוא, לרבות חסכונות, וזכויות סוציאליות (במידה ואין הסכם ממון קודם), משמורת הילדים, הסדרי ראייה עמם ומזונות הילדים.

במידה ויש הסכם ממון מוקדם, נחסך שלב מייגע של חלוקת הרכוש שנצבר עם השנים בין הצדדים. במידה ולא קיים הסכם מוקדם, נדרש לערוך גם את חלק הרכוש המשותף בהסכם הגירושין.עורך דין לענייני משפחה שהוא מקצועי, אמפטי ומנוסה, יכול לכוון את הסכסוך לנקודות מהותיות השנויות במחלוקת תוך נטרול מריבות חסרות תכלית.מטרות הסכם הגירושין:• חלוקת הרכוש – עורך הדין אמור לדאוג שלקוחו יקבל את הנתח הגדול ביותר של הרכוש.• תשלום/קבלת סכום מזונות עבור הילדים או עבור האישה המתאימים ביותר בהתאם לצרכיהם.• קבלת חזקה על הילדים או קביעת הסדרי ראיה משביעי רצון - אם אין בעיה של מסוגלות הורית נוטה בית המשפט להשאיר את הילדים בחזקת האם. רצוי לדאוג להסכם בו הצדדים מסכימים על משמורת הילדים והסדרי ראייה הוגנים לשני הצדדים וכמובן לילדים. רצוי מאוד, במיוחד כשמעורבים ילדים, לעשות הכול על מנת לשמור על יחסים תקינים ואווירה טובה. זאת למרות שהיחסים עלו על שירטון, ולמרות הכאב והפגיעה של שני הצדדים, הימנעות מעימותים ומריבות שאינן מובילות לשום פיתרון תקל על התהליך. רצון הדדי של בני הזוג לסיים את הסכסוך על הצד הטוב ביותר תהייה הדרך האידיאלית. לסיכום ייאמר כי בן הזוג עם האסטרטגיה הנכונה והמטרות המוגדרות ינצח.כל תיק גירושין הוא עולם ומלואו העוסק בנושאים שונים, באנשים שונים ובנסיבות שונות ולכן לא ניתן, בתחום הגירושין, לקבל עצות מחברים שעברו את התהליך, או ממכרים שכן כל מקרה ומטרותיו הספציפיות.


נוצר: 10/17/2010 12:31:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים