מבצעים - נא להכיר : זפט - וולש - עורכות דין צדק אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 15/08/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > מבצעים > נא להכיר : זפט - וולש - עורכות דין צדק
  כתבות אחרונות
חוגגים עצמאות ב'עולם התחתון' של אליס חוגגים עצמאות ב'עולם התחתון' של אליס

עקרת הבית בראי הביטוח הלאומי

מהפכה שיפוטית – אין גירושין ללא גישור מקדים מהפכה שיפוטית – אין גירושין ללא גישור מקדים

מה מגיע לך? ההייטק הישראלי מתגייס לסייע לאזרחים לדעת מה זכויותיהם ואיך לממש אותן מה מגיע לך? ההייטק הישראלי מתגייס לסייע לאזרחים לדעת מה זכויותיהם ואיך לממש אותן

דמי מזונות לא יוקפאו בעת בקשה לפשיטת רגל דמי מזונות לא יוקפאו בעת בקשה לפשיטת רגל

ביהמ ביהמ"ש פטר גרוש מחוב מזונות של 2.5 מיליון שקלים לגרושתו

האישה תפסה את בעלה כשהוא מנסה להינשא לאחרת האישה תפסה את בעלה כשהוא מנסה להינשא לאחרת

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

נא להכיר : זפט - וולש - עורכות דין צדק

מאת: מערכת Iwomen
נא להכיר : זפט  - וולש - עורכות דין צדק

הן הולכות לשנות את התדמית של עורכי הדין, או לפחות של עורכות הדין, בישראל.
חן זפט-פייגלין וקרוליין וולש- שתי נשים ערכיות, עם מצוינות מקצועית וניסיון עשיר, הקימו משרד שחזונו מורכב מכמה סעיפים שיבלבלו כל מאמן עסקי.
משרד הבוטיק הייחודי שלהן מעניק שירות אישי ואנושי במגוון התחומים ששתי הנשים המוכשרות האלו חולשות עליהן – התמחות במשפט מסחרי, חדלות פירעון, נדל"ן, צוואות, גישור, דין אנגלי ושירותי נוטריון. וכל זאת לצד פעילות חברתית ענפהעורכות הדין חן זפט-פייגלין וקרוליין וולש נפגשו במשרד עורכי דין מהגדולים ומהמובילים בישראל. כישרונן הבולט אפשר להן קידום מהיר והצלחה מקצועית, אבל הן רצו יותר.

שתיהן באות מבתים ערכיים של משפטנים ומנהיגים חברתיים ושתיהן בחרו במקצוע מתוך שאיפה לקדם צדק חברתי. אביה המשפטן של קרוליין היה ראש הקהילה הרפורמית באנגליה וקרוליין ממשיכה את דרכו בעיקר במישור האחריות החברתית. קרוליין בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת אוקספורד, את התואר השני במשפטים סיימה באוניברסיטת תל-אביב ובהצטיינות, כאשר שאלת התזה שלה הייתה: למה נשים שיולדות בבית לא מקבלות מענק לידה.

חן, גדלה בבית דתי והתחנכה בסביבה שבה מרבית הבנות לא התגייסו לצבא, בחרה לשרת בצבא והשתחררה בדרגת סגן. חן משלבת את הכרתה ביתרונות החשיבה הגישורית בתחומי המשפט השונים בהם היא עוסקת.

כאשר קרוליין וחן שילבו כוחות לפני 4 שנים והקימו משרד שייתן ביטוי לערכיהן, היעד היה להעניק ליווי משפטי איכותי בהתאם לסגנון האישי שלהן, ולייצר תרבות חדשה בכל הקשור למשרד כמקום עבודה.

תחומים ייחודיים
עוצמתן של שתי עורכות הדין המצטיינות מתבטא בכל תחום בחייהן. זפט־וולש - המשרד שהקימו השתיים - מתאפיין ביכולות משפטיות גבוהות ביותר ומספק מטרייה רחבה של שירותים המבוססים על ההתמחויות המגוונות של השתיים: משפט מסחרי, חדלות פירעון (כינוסי נכסים, פרוקים והליכי הבראה), נדל"ן, גישור, נאמנויות וצוואות, ושירותי נוטריון.
הטיפול בלקוחות תמיד אישי, ותוך מעורבות אישית ומקצועית של שתיהן. חשובה להן לא רק התוצאה הסופית אלא גם ליווי לקוחותיהן במסירות, באנושיות, ובנאמנות לאורך כל הטיפול בתיק.
קרוליין היא מן הבודדים בארץ המומחים בדיני ישראל־אנגליה. כבעלת רישיון לעריכת דין אנגלי ורישיון ישראלי - היא מקיימת קשרים עם אנגליה ומומחית למשפט אנגלי. קרוליין מתמחה בתחום הנדל"ן והמשפט המסחרי.
חן מומחית ועוסקת באופן פעיל במשפט מסחרי ובחדלות פירעון ככונסת נכסים ומפרקת, וכן במתן מענה משפטי מגוון במצבי חדלות פירעון, מומחית לגישור מסחרי, משפטי, זוגי ומשפחתי. חן מספקת שירותים ייחודיים בהיותה מומחית בתחום חדש יחסית, המשלב מספר דוקטרינות - גישור ויישוב סכסוכים בין שותפים עסקיים שהגיעו לסוף דרכם העסקית המשותפת.

אחריות חברתית
כאמור, המוסר הגבוה לא נותר רק בתחומי הפעילות העסקית במשרד. השתיים הן מופת לאחריות חברתית. הן מעורבות בהתאגדות עולי בריטניה ונותנות שירות לעולים ללא תשלום. בנוסף - קרוליין מעורבת בארגון תל"י (תגבור לימודי יהדות) וחן חברה בוועדת ביקורת בחברה לתועלת הציבור.
החזון שלהן לעתיד אף הוא בנוי מחומרים אחרים. לא משרד ענק עם עוד ועוד עורכי דין. לא ניהול מעצמה יוקרתית, אלא דבקות במסגרת האישית והאינטימית שיצרו בעבור לקוחותיהם, עם שאיפה תמידית למצוינות ולהרחבת התרומה החברתית לציבור בארץ.
עתה רק נותר לקוות שההצלחה של משרד זפט־וולש, המותיר עוד ועוד לקוחות משתאים, תייצר מסר חדש בעולם חומרני-תועלתני.נא להכיר : זפט  - וולש - עורכות דין צדק
נוצר: 2/15/2011 8:02:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים