אומנות - התערוכה קולולו בבית אריה קלנג באשדוד אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אומנות > התערוכה "קולולו" בבית אריה קלנג באשדוד
  כתבות אחרונות
"הסוריאליזם זה אני"! תערוכת "דאלי בנמל ת"א"

תערוכת תערוכת "נשים בראי המאה" במוזיאון אוצרות בחומה, עכו

התערוכה התערוכה "עדות מקומית" ו-World Press Photo במוזיאון א"י, ת"א

LIRONE מפתיע בתערוכה בתלת מימד LIRONE מפתיע בתערוכה בתלת מימד

LIES - שקרים - תערוכה יפיפייה לאמן הפוטו שופ, שיין הורוביץ LIES - שקרים - תערוכה יפיפייה לאמן הפוטו שופ, שיין הורוביץ

תערוכתו של רפאל שפרינגמן, תערוכתו של רפאל שפרינגמן, "לבי עם כורדיסטן"

מוזיאון בית לוחמי הגטאות מציג תערוכה מרגשת: מוזיאון בית לוחמי הגטאות מציג תערוכה מרגשת: "להציל את הילדים, 1938 - 1945"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

התערוכה "קולולו" בבית אריה קלנג באשדוד

מאת: יפה ישראלי
התערוכה

קולולו - צילומי חתונה מהפקות בסגנון מסורתי, לצד צילומים חדשניים, מרגשים ורומנטיים. עבודות נבחרות של 16 צלמי חתונות, מוצגות בתערוכה חדשה בבית אריה קלנג באשדוד. אוצר: אורי קריספין  

צילומי חתונות הפכו לבדיחת שמאלץ, עד שצלמים החליטו לשנות את הדימוי, הגישה והראש.. בבית אריה קלנג באשדוד נפתחה בט"ו באב תערוכה חדשה בשם "קולולו", בה מוצגים צילומי חתונה מהפקות בסגנונות שונים. הרעיון המרכזי בתערוכה הינו מתן במה לביטוי יצירתי - אמנותי לצלמי החתונות. את התערוכה אוצר אורי קריספין, צלם עיתונות.

צילום חתונות הוא מתחומי הצילום המאתגרים ביותר, כשבבסיסו רצון הצלם להביא את יכולותיו המקצועיות למימוש מיטבי, אל מול רצונו להגשים את חלומות הזוג הצעיר ביום המשמעותי והמרגש בחייהם. צלמי החתונות עברו כברת דרך משמעותית עם הזמן ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית, הפכו לאומני צילום מן השורה, בכל מה שקשור בטכניקת צילום ובעיבוד התמונות.

בשונה מהעבר, אז היה נהוג לצלם חתן וכלה בסטודיו, על רקע תמונות נוף, במסכים מתחלפים ובהמשך, במספר לוקיישנים מצומצם בהם הצטלמו מרבית הזוגות, כיום בעידן הצילום הדיגיטלי האפשרויות התרחבו, והצלם יכול ליצור עבור הזוגות הצעירים הפקות כיד הדמיון. הצלמים כיום שואפים להטביע חותם ולא רק להציג יכולות מקצועיות וטכניות מעולות, אלא להביא גם ערך מוסף, לתעד, לספר סיפור, לחדש ולרגש.

"עד כה צלמי החתונות לא קיבלו את הכבוד וההערכה להם הם ראויים, כאמנים וכיוצרים", אומר אורי קריספין אוצר התערוכה ומוסיף: "תערוכה זו באה לתקן, ולו במעט, את העיוות המתמשך הזה, ולהציג את עבודותיהם המרתקות של 16 אמנים, שבחרו באמצעות עדשת המצלמה להציג אמנותם". הצלמים המציגים בתערוכה: אביחי בן גוזי, דוד בורוכוב, דורון מלכה, דניס קריביצקי, טל אקוקה, לב סלוצקי, נהוראי זגורי, עדי פרץ, ערן שוכהנלדר, פיני פרץ, שי עוליאל, שימי בר, מיכאל תורג'מן, שמעון בן זיקרי, אפרת בקר ולירון אטדגי.

בתערוכה מוצגים 28 צילומי חתונה מהפקות בסגנון מסורתי, לצד צילומים חדשניים, מרגשים ורומנטיים וצילומים מפתיעים ומלאי הומור. כל צלם וסגנונו האישי, כל צלם ודרכו הייחודית. הצילומים מוצגים בגודל 80*120 כשמעל כל אחד מהם יורד מהתקרה עד לרצפה בד טול, המתנוסס בקדמת התמונה דרכו ניתן להביט בה. הבד מדמה הינומה של כלה וכן את נייר הפרגמנט ששימש בעבר חוצץ בין דפים באלבומי חתונה ישנים.

התערוכה "קולולו"

תאריך נעילה: 30.9.2018

שעות ביקור בתערוכה: ימים א-ה 8:00-18:30 יום ו' 9:00-12:30

כניסה לתערוכה חינם

טלפון: 08-9221883

בית אריה קלנג, רחוב יאיר 2 אשדוד

 

(צילומים: שי עוליאל; שימי בר; אפרת בקר; דורון מלכה; דניס קריביצקי; נהוראי זגורי)

 

 התערוכה
התערוכה
התערוכה
נוצר: 8/9/2018 8:18:00 PM
עודכן: 12/8/2018 5:46:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים