תיירות - רשת אברהם הוסטלס (Abraham Hostels) מתרחבת אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 22/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > תיירות > רשת "אברהם הוסטלס" (Abraham Hostels) מתרחבת!
  כתבות אחרונות
עולים לבלות בבירת ישראל ב עולים לבלות בבירת ישראל ב"יום ירושלים"

ריחוף שמיימי בכדור פורח עם סקיי טרק ריחוף שמיימי בכדור פורח עם סקיי טרק

Astana  - עיר הבירה המרהיבה של קזחסטן Astana - עיר הבירה המרהיבה של קזחסטן

קזחסטן - מצאצאי ג'ינג'ס חאן ועד הנשיא נורסולטן נזרבאייב קזחסטן - מצאצאי ג'ינג'ס חאן ועד הנשיא נורסולטן נזרבאייב

רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות

רשת רשת "אברהם הוסטלס" (Abraham Hostels) מתרחבת!

מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

רשת "אברהם הוסטלס" (Abraham Hostels) מתרחבת!

מאת: איריס לקנר
רשת

"פאוזי עזאר אין", בית ההארחה הנצרתי ומי שהרים את דגל הגסט האוסים וההוסטלים בעיר התיירות הצפונית, מצטרף לרשת אברהם הוסטלס.לאחרונה חתמה רשת אברהם הוסטלס - Abraham Hostels, על הסכם עם משפחת עזאר מנצרת המוסיף את "פאוזי עזאר אין" לרשת. בכך תעמוד בקרוב מצבת המיטות של הרשת על כ-700 מיטות בשלוש ערי תיירות מובילות - ירושלים, תל אביב ונצרת, עם צפי של מעל 200,000 לינות מדי שנה.

בית ההארחה "פאוזי עזאר אין" נפתח בשנת 2005 ע"י מעוז ינון, וזכה מאז באין ספור פרסים, החל בפרס לתיירות אחראית כ"מקום לינה הטוב ביותר לאוכלוסייה המקומית" בשנת 2011 עד להכתרה כאחד מעשרת המקומות הטובים בעולם ע"י הלונלי פלאנט בשנת 2014.

צירופו של "פאוזי עזאר אין" לרשת תואם את תוכניתם של מייסדי רשת אברהם (גל מור, ירון בורגין, ניצן קמחי, דרור טישלר ומעוז ינון), להביא את אכסניות הרשת לשיאים חדשים במסגרת חזונם לקידום התיירות העצמאית בכלל, ותיירות התרמילאים בפרט, לישראל ולאזור כולו.

נכונותה של משפחת עזאר, לאפשר לרשת להמשיך ולהפעיל את הנכס אשר בבעלות המשפחה, היא סימן ואות להצלחת הדרך של יזמי הרשת. משמח לראות כי בעקבות "פאוזי עזאר אין", נפתחו יותר מעשרה בתי הארחה בעיר העתיקה של נצרת.

התרחבות הרשת הצריכה שינויים בשדרה הניהולית שלה ולכן גל מור, מנהל פעילות אברהם טורס - Abraham Tours, לקח על עצמו את האחריות על "פאוזי עזאר אין" מטעם הרשת, בעוד מעוז ינון, אשר הקים וניהל את המקום במשותף עם סוראיידה נאסר, נכדתו של פאוזי עזאר, ינהל מעתה את "אברהם הוסטל תל אביב" .

"אני נרגש לעבוד בשיתוף פעולה עם סורידה אשר תמשיך להוביל את המקום לעשור נוסף של הצלחות והישגים. "פאוזי עזאר אין" הוא אשר נתן לי את ההשראה הראשונית לפני שנים, לפעול בתחום התיירות בארץ" אומר גל מור.

בחודשים הקרובים יופעל במסגרת "אברהם טורס", מערך סיורים מיוחד אשר יחבר את אכסניות הרשת בירושלים-תל אביב-נצרת ויעניק לתיירים העצמאיים ערך מוסף לצד תרומה משמעותית לחוויית האירוח שלהם והשהות בארץ וימנף את האכסניות הגדולות במרכז לטובת הוסטלים בנצרת ובמקומות נוספים בפריפריה הצפונית.

(* צילום: יח"צ)נוצר: 9/14/2015 12:04:00 PM
עודכן: 9/14/2015 12:08:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים