ספרות - ספר חדש - היהלום - רומן אירוטי מאת מיכל אדלר אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 13/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספרות > ספר חדש - "היהלום" - רומן אירוטי מאת מיכל אדלר
  כתבות אחרונות
חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק

"העוז והחסד" - סיפור הצלה מופלא בפולין בתקופת השואה

"זמן הלב"- ספרו החדש של צביקה ניר

"אני רוצה לבשל לחברים שלי"

סיפור עם שני שמות סיפור עם שני שמות

"פינגוינלנד", ספר ילדים קסום, מאת שאול אלבז

"גרגוילים 1 - הנוסע בזמן"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ספר חדש - "היהלום" - רומן אירוטי מאת מיכל אדלר

מאת: שוש להב
ספר חדש -

שני עורכי דין יריבים, מתדיינים, מתאהבים וסוחפים את הקוראים, ברומן האירוטי של עו"ד מיכל אדלר, בהוצאת ספר לכל. 50 גוונים של משפט...אי אפשר שלא לחשוב על הטרילוגיה "50 גוונים" כשקוראים את "היהלום", כיון ש"היהלום" כתוב כתמונת מראה של הטריו המיתולוגי המקורי. אין לי בעיה עם זה, כל זמן שהוא מעניין וקריא. והרומן שכתבה מיכל אדלר בהחלט מעניין ונקרא בשטף ובכייף.

עו"ד מיכל אדלר, שמתמחה בייעוץ משפטי לחברות ובהסכמים בינלאומיים, הוציאה לאור את ספרה הראשון - רומן אירוטי שמנסה לקרוא תגר על הז'אנר. "היהלום" מביא סיפור אהבה סוער בין עורכת דין מצליחה וחזקה, לאחד מעורכי הדין הנחשקים בניו יורק.

בעלילה, אין אלמנטים של מרות כלפי נשים (להיפך, האישה מנסה ל"נהל" את הגבר), אין שימוש במילים גסות (אך המילה "נזקקת" מופיעה בו בשפע) והיא מלווה בתיאורים של מקרים משפטיים אמיתיים, המעניקים לסיפור ערך מוסף מבחינת הקוראים. והאמת, כיון שהאירוטיקה הספיקה לי ב"50 גוונים", נהניתי כאן במיוחד מהחלקים המשפטיים.

עו"ד מיכל אדלר נחשפה לז'אנר של רומנים אירוטיים רק לפני מספר חודשים. כשקראה אותם, צרם לה מאוד כי ברבים מהרומנים מוצגת האישה כחלשה ונתונה למרות. גם את העניין השימוש במילים גסות בתיאורי מגע מיני בחלק מאותם רומנים היא לא אהבה, ומתוך כוונה להראות שאפשר גם אחרת, היא כתבה את הרומן האירוטי "היהלום".

זהו ספרה הראשון של אדלר, המתאר סיפור אהבה עמוס בתשוקה בין שני עורכי דין. סגנון הכתיבה שונה מאוד מהמקובל בז'אנר - בסיפורה של אדלר הגיבורה היא עורכת דין מצליחה ואישיות חזקה, העלילה נטולת יחסי מרות (טוב, לא לגמרי..) וקטעים של מגע מיני אינם כוללים מילים גסות.

העלילה מתרחשת בניו יורק, בין כותלי בית המשפט ומלווה בתיאור של מקרים משפטיים מרתקים, תוך שימוש במושגים מעולם המשפט, ומאפשרת הצצה לעולם המשפט בניו יורק. הספר מביא את סיפורה של ג'ניפר שילדס, עורכת דין מצליחה שהתחילה לעבוד כשותפה במשרד עורכי דין גדול, מהנחשבים בניו יורק. כאשר היא מגיעה לבית המשפט לדיון הראשון שלה מטעם המשרד בו היא שותפה, היא מגלה כי עליה להתמודד מול אחד מעורכי הדין הטובים והנחשקים ביותר בניו יורק, אדם ג'ונס.

"היהלום" הוא סיפור אהבה בין שני אנשים חזקים, שנלחמים על שליטה ועל ניצחון בכל התחומים בחייהם. הרומן האירוטי, שמתאר סיפור של אהבה עזה, תשוקה אדירה, משחקי שליטה, מלחמה וניצחון בבית המשפט ומחוצה לו, מבוסס בחלקו על חוויות אמיתיות מחייה של מיכל אדלר, מהתקופה בה התגוררה בניו יורק.

לאחר שנתיים בניו יורק היא חזרה לישראל, וכיום היא נשואה, אמא לשניים, עוסקת כיועצת משפטית לחברות ומתמחה בהסכמים בינלאומיים. "הספר שכתבתי הוא מבחינתי עוד מקום לביטוי העצמה נשית", מסכמת אדלר.

"היהלום" בהוצאת ספר לכל

376 עמודים 79 ₪

(*צילום: יח"צ)נוצר: 8/23/2015 1:43:00 PM
עודכן: 8/23/2015 1:45:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים