דבר העורכת - הנשים החזקות של בנק לאומי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > דבר העורכת > הנשים החזקות של בנק לאומי
  כתבות אחרונות
חוק האומנה אושר בקריאה ראשונה במליאת הכנסת

חנוכה שמח

ימים של זהירות

פרוס עלינו סוכת שלומך

גמר חתימה טובה

שנת תשע"ה באה עלינו לטובה

ט"ו באב שמח לכל נשות ישראל והעולם

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הנשים החזקות של בנק לאומי

מאת: שוש להב ואיריס לקנר
הנשים החזקות של בנק לאומי

רקפת רוסק-עמינח בפסגה - המנהלת הכללית החדשה של בל"ל.מערכת פורטל הנשים מברכות את המנכ"לית החדשה של בנק לאומי - רקפת רוסק-עמינח. זו תמיד שמחה גדולה לשמוע על מינויים בצמרת של נשים, ודאי שבישראל וקל-וחומר שלתפקיד כ"כ בכיר.

דירקטוריון בנק לאומי שהתכנס ביום א' 12 בפברואר 2012, בחר את רקפת רוסק-עמינח לתפקיד המנהלת הכללית, עם פרישתה של גליה מאור - המנכ"לית המיתולוגית, ששימשה כדוגמא לחיקוי.

רקפת רוסק-עמינח (46) נשואה + 2, היא מוסמכת במינהל עסקים (M.B.A) ובוגרת בחשבונאות וכלכלה (B.A) ובמשפטים (L.L.B), מאוניברסיטת ת"א.

רוסק-עמינח עובדת בלאומי ב-8 השנים האחרונות ומכהנת כיום כמשנה בכיר למנכ"ל וכראש החטיבה העסקית של הבנק. בין השאר אחראית רוסק-עמינח על מערך בניה ונדל"ן של הבנק ומערך אשראים מיוחדים, ומשמשת כמנהלת האשראי הראשית של קבוצת לאומי.

טרם הצטרפותה ללאומי, הייתה שותפה במשרד רו"ח סומך-חייקין KPMG, ובין השנים 2003-2000 כיהנה כמנכ"ל המשרד. בין השנים 1994-1992, כיהנה כעוזרת למשנה למנכ"ל לאומי דאז, גליה מאור.

יו"ר לאומי, דוד ברודט, אמר כי הוא משוכנע שבזכות יכולתה וכישוריה המוכחים, תוביל רוסק-עמינח את הבנק והקבוצה להישגים משמעותיים בתקופה המאתגרת הנוכחית.

לאחר קבלת ההחלטה, איחלה מנכ"ל לאומי, גליה מאור, למחליפתה בתפקיד הצלחה רבה בתפקיד והביעה את בטחונה כי לאומי ייהנה מהיכרותה העמוקה עם הבנק, היכרות שתסייע בעדה להיכנס לתפקיד באופן מהיר וחלק, לטובת הבנק, לקוחותיו, עובדיו ובעלי המניות שלו.

רקפת, גולשות פורטל הנשים מחבקות אותך ומאחלות לך הצלחה רבה!נוצר: 2/12/2012 8:43:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים