צרכנות - פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > צרכנות > פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך
  כתבות אחרונות
פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך

בית החלומות המעוצב של א.א. קרמיקה בית החלומות המעוצב של א.א. קרמיקה

קולקצייה מפנקת לחדר השינה של חב' ערד טקסטיל קולקצייה מפנקת לחדר השינה של חב' ערד טקסטיל

נעמן מחדש בכלי בישול מקצועי ואירוח בסטייל נעמן מחדש בכלי בישול מקצועי ואירוח בסטייל

א.א. קרמיקה מזמינה מעצבים צעירים ליצור! א.א. קרמיקה מזמינה מעצבים צעירים ליצור!

"בית תותחני" בראשל"צ - נקודת מבט חדשה למטבח

COOK & GO של המותג הצרפתי פיירקס COOK & GO של המותג הצרפתי פיירקס

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך

מאת: דליה אשר
פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך

א.א. קרמיקה - הבית של מעצבי העתיד! פרוייקט המעצביםNEW GENERATION 2019 של א.א. קרמיקה יצא לדרך, כשאת הפרויקט הייחודי מובילה מנכ"לית חברת א.א קרמיקה, גל לוי יכין, אשר מלווה את נבחרת 13 המעצבים, בצעדיהם הראשונים בעולם העיצובגל לוי יכין - מנכ"לית חברת א.א קרמיקה, מלווה את נבחרת 13 המעצבים, בצעדיהם הראשונים בעולם העיצוב, וכך הפך א.א. קרמיקה לבית של המעצבים.. 

במסגרת פרוייקט המעצבים NEW GENERATION 2019 של א.א. קרמיקה, נבחרו 13 מעצבים מתחילים, שהם מעצבי העתיד של ישראל. נבחרת המעצבים תיהנה משיתוף פעולה עם א.א קרמיקה במהלך השנה הקרובה. במהלך השנה הם יוזמנו לסדרת צילומים וראיונות לתקשורת, במהלכם יספרו על עיצוב חומרים, טרנדים חדשים ומובילים בעולם העיצוב ועל הבית החדש שלהם כמעצבים - א.א. קרמיקה.

חברת א.א. קרמיקה:

 א.א. קרמיקה היא חברה ישראלית מובילה ליבוא ושיווק של מוצרי קרמיקה, מן השורה הראשונה. עיקר היבוא מקורו באיטליה, כאשר החברה היא יבואנית בלעדית של מוצרי - Dom ceramic מפעל בוטיק איטלקי, המייצר אריחי שיש וקרמיקה מן האיכותיים שבעולם. המפעל מייצר קולקציות ייחודיות עבור חיפויים וריצופים. הקולקציות מעוצבות על ידי חברת העיצוב האיטלקית הטובה ביותר "גמה דואה" המחזיקה את מיטב המעצבים. עם עבר של 23 שנות עבודה בשטח, נותנת א.א.קרמיקה מענה לקהל רחב, ביניהם אדריכלים, מעצבים, קהל מסחרי ופרטי, קבלנים ובעלי מקצועות השיפוץ. מלבד חומרים וכלים סניטריים, מספקת החברה יעוץ מקצועי בנושא העיצוב בכל הנוגע לחדרי מקלחת ואמבטיות.

את א.א.קרמיקה מייצגת משפחת לוי המונה צוות של ארבעה בני משפחה: אלי אורית גל ניר ובר. גל, בוגרת מגמת עיצוב פנים ובעלת ניסיון רב בענף, תשמח להעניק ללקוחות יעוץ בתחום, ועזרה בבחירתם. אולמות התצוגה של א.א.קרמיקה ממוקמים בכפר סבא, בבני ברק-רמת גן, ובנתניה, שם תוכלו להתרשם ממבחר אריחי קרמיקה, אריחי חיפוי כיורים, מקלחונים ועוד כלים ומוצרים שיהפכו את חדר האמבטיה שלכם לחדר מעוצב מרשים ופונקציונלי לשימוש.

פרויקט המעצבים הצעירים:

 את הפרויקט הייחודי מובילה מנכ"לית חברת א.א קרמיקה, גל לוי יכין, אשר מלווה את נבחרת המעצבים בצעדיהם הראשונים בעולם העיצוב. המעצבים הצעירים ייהנו במהלך השנה מארגז כלים בלעדי למשתתפי הפרוייקט - סדנאות מעשיות, במהלכן יקבלו את הכלים הנכונים להשתלבות בעולם העיצוב, סדנאות סטיילינג וסדנאות חומרי גלם, המהוות הכשרה מצויינת והכרחית בענף העיצוב. בסיום השנה, יזכו המעצבים להצטרף לנבחרת הפרזנטורים של א.א. קרמיקה.

אולם התצוגה הראשי של א.א. קרמיקה בבני ברק, ארח את נבחרת המעצבים בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות. הקמפיין הייחודי יעלה ברשתות החברתיות במדיות השונות ובתקשורת. כמו כן, משתתפי הפרוייקט יזכו לייצר פרוייקט עיצובי משותף עם א.א. קרמיקה, אשר יצולם בידי צלמי עיצוב מקצועיים.

 

(צילום: דליה אשר; שוש להב)

 

 פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך
פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך
פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך
פרוייקט המעצבים הצעירים 2019 של א.א. קרמיקה, יצא לדרך
נוצר: 5/9/2019 10:03:00 PM
עודכן: 9/5/2019 10:06:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים