אסטרולוגיה - ניתוח אישיות מפורט לבני מזל מאזניים 22/10 – 23/9 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 05/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > ניתוח אישיות מפורט לבני מזל מאזניים 22/10 – 23/9
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ניתוח אישיות מפורט לבני מזל מאזניים 22/10 – 23/9

מאת: האסטרולוג, אור משעל
מזל מאזניים נמנה עם מזלות מיוזמה ומשתייך ליסוד האוויר. שליטת המזל הנה ונוס או לחילופין אפרודיטה , לפי המיתולוגיה והאסטרולוגיה. ונוס שליטת מזל מאזניים (וגם שור) ובכלל מזל מאזניים בעצמו מייצג את היופי והאסתטיקה, ההרמוניה ומעל הכל את האהבה והשלום. צירוף זה מעניק למאזניים קסם אישי, רדיפת שלום וצדק, טעם מעודן ואסתטי לצד גישה שכלתנית.
כמו כן,יש להוסיף כי מזל מאזניים ניחן בקסם אישי, וחוש דיפלומטי יוצא דופן. הוא הנו אובייקטיבי והוא ניחן בחוש צדק מפותח. עיצוב, אופנה, בשמים ותמרוקים, דיפלומה, טאקט, כיבוד הזולת והקפדה על ההופעה החיצונית הם חלק ממגוון התכונות של המאזניים הטיפוסי.

בני המאזניים עוברים תהליכים לא פשוטים בחיים הן בנסיבות משפחתיות והן בזוגיות, יש בהם צורך אמיתי בהרמוניה ובאהבה במינון מוגבר, אם כי המאזניים יודע מה זו שותפות ומקפיד על הקשר עם הפרטנר של חייו. מבחינה כלכלית הם עוברים עליות וירידות אך כושר ההישרדות וההתחדשות חזק בעניין זה .

יש לציין שבמישור הרומנטי הם עוברים ניתוקים ופרידות פתאומיים וחווים הפתעות. הילדים בני המזל, הינם : אינטליגנטים , מפתיעים , מרדנים ועצמאיים . מבחינת העבודה : הם חווים תקופות ארוכות של אי בהירות , אכזבות ולעיתים מצבי וואקום ותחושות של ריקנות , אבטלה או נפילות עסקיות .

העבודה והקריירה יוצרים בתקופות חיים מסוימות אכזבות קשות , ואפילו יוצרים תחושה של קורבן , והקרבה בקריירה - מודעות לאפשרות זו תיתן מימד של נסבלות בתקופות הרלוונטיות .

עבודה וקריירה :

בני המזל אינם בנויים לעבודה פיזית קשה מידי . עבודה שיש בצדה גירוי אינטלקטואלי תסייע להם לתת ביטוי הולם לכישוריהם . הם שונאים עימותים , מיטיבים לפעול בצוות , מונעים ע"י הרצון להסב נחת לזולת ונהנים מקשרים חברתיים במסגרת עבודתם . ביכולתם להשתמש בקסמם האישי כדי לפשר בין יריבים .

העניין הרב אותו הם מוצאים במראה החיצוני , כישרונותיהם בתחום האמנות והאסטטיקה ויכולתם לייפות חזותם של דברים , מכשירים אותם לעבודה בתחומי העיצוב ובמקצועות הקשורים לטיפוח ויופי . כושר השכנוע , דיבורם הכובש ויכולתם להבין את צרכי האדם הניצב מולם , עוזרים להם ביחסי ציבור ובמקצועות השיווק והייעוץ .

בריאות :

האזורים הרגישים בגופם הם הכליות , אזור המותניים , שלפוחית השתן , והקיבה . כמו כן קיימת נטייה לסוכרת , ובלוטת התריס העלולות להטריד . על בני המזל להימצא בתנועה , וחשוב שיעסקו בפעילות גופנית יומיומית . פעילות קבוצתית ומשחקי צוות כמו טניס , סיף , פינג - פונג וכד.. הם מומלצים ביותר . גם פעילות אומנותית וחברתית יסייעו להרפיית לחצים.

אהבה ורומנטיקה:
בני המזל הנם רומנטיקנים , הם מאוהבים באהבה וזקוקים לקשרי אהבה שיש בהם חיזור מתמשך . רצונם לשמור על הרמוניה , שקט ושלווה בא לעיתים על חשבון אושרם וסיפוק צרכיהם . השגרה משעממת אותם , והם נמשכים למערכות יחסים דינמיות שיש בהן גוון והתפתחות .

אין הם נוהגים לשמור אמונים . למרות זאת הזוגיות חשובה להם כאל אוויר לנשימה . גישתם של בני מזל מאזניים : מצד אחד יעשו הכל כדי לשמור על איזון והרמוניה ושלווה בסביבתם ומצד שני הם וכחנים חסרי תקנה , מה שמפר את השקט בו הם חפצים . בשל חוש ההגינות המותח שלהם והחשש מפגיעה ברגשות הזולת , אין הם מסוגלים לסרב להרפתקה שנכנסו אליה ולסיימה מיידית גם אן זו נטולת סיכוי כלשהו .


בהיותם שכלתנים , הם נוטים לפעול בהגיון וחוששים מאינטימיות יתרה . תשוקתם המינית ניזונה מאווירה רומנטית מפתה . סגנונם המיני קונוונציונלי והם נוטים להתאים את עצמם לבני זוגם . תאבונם המיני אינו רב , אך הם זקוקים למין איכותי , בו השותף הנו גם חבר וגם אהוב .נוצר: 10/3/2009 1:45:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים