אסטרולוגיה - הורוסקופ חודשי מפורט אוקטובר 2009 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ חודשי מפורט אוקטובר 2009
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ חודשי מפורט אוקטובר 2009

מאת: האסטרולוג, אור משעל
וזה מה שצופן לנו בחובו החודש הקרוב :
* טלה:
ענני הקדרות מפנים את מקומם אל השמש הזורחת. לאחר חודש של קיפאון באמביציה וביוזמה אתם חשים שהכוחות חוזרים אליכם שוב. בעיני בני המשפחה נוצר רושם שהפכתם לאנשים פסימיים. זו ההזדמנות להוכיח שמדובר בסך הכל במשבר זמני וחולף, וכי הוא עבר כמו כל כאב ראש טורדני. ייתכן מאוד כי לא תצטרכו להתאמץ מדי כדי לתקן את המעוות. נוכחותכם יכולה לעשות את העבודה במקומכם. אולי לא תרגישו בכך מיד, אך תגלו זאת במהלך החודש .
אהבה\רומנטיקה: עדיין אין זה הזמן להיכנס למערכת יחסים מחייבת. משחקי החיזור שלכם עדיין לא הגיעו לשלב שישביע את רצונכם, ובכלל זה גם האנרגיה המינית. לגבי קשרים קיימים, אתם חשים נינוחים יותר ומעניקים לבני הזוג תחושה דומה. המשיכו כך.
כספים - רכישות והשקעות : בתקופה זו יכולת החשיבה בקבלת החלטות כספיות עולה. שילוב של חשיבה בהירה ויכולת ניתוח לוגי כלכלי יוצרים הזדמנות לרווחים מהירים . תחושת הרצון להתפתח כלכלית חזקה ומורגשת בתקופה זו , וזוויות הכוכבים בימים אלו מאפשרים לכם לממש זאת .
כדאי ורצוי לקבל החלטות מיידיות וספונטניות בכל הקשור להשקעות כספיות . זה הזמן לקחת החלטה בנושאי שוק ההון , השקעות בבורסה גם בתחום אופציות ה"קול" ו"הפוט" . תקופה זו מתאימה גם ללקיחת הלוואות לצורכי השקעה , או השקעות אישיות בעסק . עם זאת טליים יקרים ,
תקופה זו מצוינת לסגירת עסקאות בתחום הנדל"ן , רכישת מוצרי צריכה , ובכלל כל השקעה בתקופה זו תתברר כמוצלחת . הייתי אף מוסיף שגם החלטות ספקולטיביות יתבררו כמוצלחות . "דרך צלחה" .

* שור:
שוורים יקרים , לא היה לכם קל בשבועות האחרונים. אך אין זה כך לגבי השבועות הקרובים , ובמהרה תחושו את ההבדל בכך. עם זאת מומלץ לקחת את העניינים לאט ולהימנע מפזיזות.
בית\משפחה: שגרת החיים הרגילה שאליה התגעגעתם לאחרונה נכנסת שוב לחייכם. עדיין לא כדאי לפתוח פצעים ישנים ולהתעמק בהם עם בני הזוג או שאר בני המשפחה, אך בהחלט זהו הזמן לחזור ולהחזיר את עצמכם לכושרכם הטבעי. חוסר התקשורת שאפיין את התקופה האחרונה מפנה את מקומו, וסוף סוף אתם יכולים לנשום לרווחה.
אהבה\רומנטיקה: זה אינו הזמן למשחקי חיזור, אך בהחלט יש מקום למערכות יחסים ידידותיות. מיסוד או הידוק קשרים קיימים יכול לחכות קצת, לא יזיק.
עבודה וקריירה : שימו לב כי מערכות היחסים הבין אשיות - עסקיות מתוחות בימים אלה . היכולת התקשורתית הן בהבעת רגשות , והן בהעברת מסרים ותחושות חלשה . חוסר הזרימה התקשורתית יוצרת חסימה מנטלית . זה הזמן שכדאי ללמוד לוותר , ולהימנע ככל הניתן מעימותים מיותרים במקום העבודה .
כספים והשקעות : החשיבה הכלכלית והכושר השכלי לנהל משא ומתן עסקי , קבלת החלטות בתחומים פיננסיים ובחירת ערוצי השקעה , נסוגים בימים אלה .
זה אינו הזמן המתאים לקבלת החלטות כלכליות הן ברמת המיקרו והן ברמת המקרו . החלטות בכל הנושאים הפיננסיים יחכו לימים טובים יותר .
תחביבים ופנאי : בזמן זה רצוי לצאת מהשגרה הלוחצת והמעיקה , לטובת טיול בחיק הטבע , נסיעה לחו"ל , ורענון הפן המנטלי . בנוסף יש להיזהר מאנשים שלכאורה נראים תמימים וישרים , ויתגלו בשלב מאוחר יותר כלא אמינים . " לא נעים אך לא נורא " .

* תאומים:
הקלה משמעותית מורגשת בכל הקשור לנושאים האישיים, אך מוקדם לשמוח , ומומלץ להמתין לסיום החודש הראשון של החודש , לפחות עד לתכנון וביצוע דברים ממשיים בזוגיות, בעבודה ובקריירה.
עבודה\קריירה : הזדמנויות פז לקידום ולהעלאה במשכורת. עם זאת כדאי להמתין כחודש לפני שאתם מעלים בקשה זו. תאומים יקרים , אתם הנמצאים בתקופה די פורחת ומשגשגת . הייתי בכל זאת ממליץ לכם להיות יותר ערניים מהרגיל בכל ההיבט הפיננסי קרייריסטי . זהו זמן טוב לקידום פרוייקטים מסובכים , רעיונות יצירתיים , ופיתוח שווקים חדשים . אפילו בסיעורי מוחות אתם תבלטו , ותהיו במרכז העניינים.
כספיים והשקעות : הדברים אמורים לגבי התחום הפיננסי. הזדמנות דומה לעשות רווחים גדולים במהירות, אך גם כאן מומלץ להמתין לסיום החודש הראשון של החודש . הזדמנויות שנראות כרגע מבטיחות יחכו למועד טוב יותר. כרגע מה שנותר לעשות זה לאגור כוחות לתקופה חיובית יותר שעומדת בפתח. בנוסף לכך יהיו לכם לא מעט אופציות להרוויח בו זמנית מכמה וכמה גורמים , דבר העשוי להניב תוצאות עם ספקולציה לרווח מתמשך בעתיד . אל תפסלו על הסף אף אופציה.
אהבה\רומנטיקה: שיפור ניכר ומשמעותי חל גם בנושא הזוגיות, אך אין זה הזמן המתאים עדין להצהיר הצהרות, או לתכנן תכנונים ארוכי טווח. בתקופת מעבר זו יש להיזהר מפליטות פה שעשויות לעלות לכם ביוקר. " ב ה צ ל ח ה " .

* סרטן:
סוף סוף אתם יכולים לראות את האור בקצה המנהרה, לאחר תקופה של מתח ואי נעימויות בעיקר תקשורתיות. אך עדיין מוקדם לשמוח, יש להמתין מס' ימים בלבד עד להתבהרות המצב.
בריאות: בתקופה זו המרץ והאנרגיות מתעצמות, ורצון עז לכבוש את העולם. עדין זה לא הזמן, יש להמתין ימים אחדים בלבד, ולא, המרץ והאנרגיות עלולים לגרום לכאבי ראש עזים, גב, או צוואר תפוסים.
הקדימו תרופה למכה- וקחו טיפול מונע . בתקופה זו כדאי לעסוק בפעילות גופנית מבוקרת, ריקוד, הליכה, או כל פעילות הקשורה לספורט שעשוי להיטיב עמכם. לחילופין כדאי להתעסק בפעילות מרגיעה כגו: יוגה, מדיטציות והרפיות למיניהן.
כספים: מוטב להקפיא תוכניות פיננסיות לחודש אחד. אתם עמוסים ברצונות ותוכניות הנראות ברות ביצוע ברמה המיידית. כפי שהומלץ, דחו זאת. אני מדגיש כי יצאתם מתקופה די סוערת ומפנקת במישור הפיננסי והקרייריסטי , ונכנסתם לתקופה רגועה יותר . תקופה שבה תצטרכו להיות יותר עם האצבע על הדופק , ולא לאבד את הקיים .
עבודה וקריירה : תקופה זו מצריכה מכם ערנות ותשומת לב קפדנית לפרטי פרטים , או שזה יגרום להרס עצמי . יחד עם זאת לא מומלץ להפעיל או ליישם את החוש הדרמטי שלכם בתקופה זו , כיוון שזה יהרוס לא מעט ממה שכבר בניתם לאורך זמן וחבל . מיותר לציין שבתקופה זו אין זה הזמן לחתום על חוזים או להתחיל במשימות או פרוייקטים חדשים , אלה יחכו לימים טובים יותר .
תחביבים ופנאי : הייתי ממליץ לכם להיכנס יותר לעצמכם , לאגור כוחות לעוד שלושה חודשים לפחות , כיוון שמחודש דצמבר תתחיל עבורכם תקופה פורייה ומשגשגת בלא מעט תחומים , והבולט ביותר יהיה הקרייריסטי , והפיננסי . "הורידו הילוך" .

* אריה:
השבועות האחרונים היו ארוכים ומתישים. סערות רגשיות במערכות היחסים, שלכם עם בני הבית ובני הזוג נטרלו את ביטחונכם העצמי. סוף כל סוף אפשר להתרווח ולהחזיר לעצמכם את המחשבות והרגשות לפרופורציות הנכונות. במהרה חוזר אליכם כושר האבחנה מחדש.
בית\משפחה: הימים הקרובים יהיו הרבה יותר קלים עבורכם. היחסים עם בני הזוג ושאר בני המשפחה חוזרים למסלול תקין ונוח. בשלב זה עדיף להימנע בשלב זה משיחות נפש עם בני הזוג. דבר זה יכול להמתין עד לסוף החודש.
אהבה\רומנטיקה: פנויים ופנויות ימצאו עצמם מחוזרים ומושכים החודש, מה שבהחלט יעודד את רוחם. מוטב לקחת את העניינים לאט, ולא לקבל החלטה מיידית בנושא זה. מוטב שלא להדק או למסד קשרים בחודשיים הראשונים של החודש .
עבודה וקריירה : יוצעו לכם לא מעט הזדמנויות עסקיות , עם רווחים די גדולים מבעבר . השתדלו להיות יותר עם הרגליים על הקרקע בתקופה זו וקחו בחשבון שעשויים להיות לכם תקלות , איחורים , תקשורת לקויה, תאונות קלות בסגנון "פגע וברח" , אבל לא באופן רציני במיוחד , מה שכן זה הזמן , להתחיל פרוייקטים או עסקאות חדשות .
תחביבים ופנאי : בתקופה זו לא מומלץ לטוס לחו"ל , או לחילופין לתכנן נסיעה . גם לכם אני אומר שזו ירידה לצורך עליה , לאחר תקופה של עבודה קשה שנעשתה לבד לגמרי , ראו לסיים תיקים דחופים , או ניירת שנערמה לה זה מכבר , ונקו שולחן לשלושת החודשים הבאים , הבאים עליכם לטובה - "שיהיה במזל " .

* בתולה:
סערות רגשיות ומתיחות רבה ליוו אתכם בשבועות האחרונים. הגיעה השעה להירגע זה הזמן להתחיל לארגן את עצמכם מחדש ולהתחיל תקופה חדשה ונעימה הרבה יותר. אמנם תקופה זו מאופיינת אצלכם בתחושת "פול גז בניוטרל" , ואתם מרגישים שדברים תקועים ולא זזים כפי שציפיתם לא הייתי ממליץ לכם , לקדם פרוייקטים , או להיכנע לסביבה הלוחצת והמכבידה בתקופה זו .
בית\משפחה: תקופה זו הכניסה את רובכם למבוי סתום ותקוע מבחינה תקשורתית. הבשורה הטובה היא שהחודש תכנסו לתקופה נינוחה הרבה יותר וכעת היחסים שלכם עם בני הזוג ושאר בני המשפחה ייכנסו למסלול נוח הרבה יותר. זה עדיין אינו הזמן להבהרות, וכדאי פשוט לזרום ולהמשיך הלאה.
אהבה\רומנטיקה: המתינו מעט לפני שאתם מחליטים על כניסה למערכת מחייבת. ימים בטוחים יותר לכך יגיעו בחודשיים הקרובים.
כספים: ימים טובים לכל הנושאים הכלכליים יגיעו בשבועות הקרובים. עד אז מומלץ להתמהמה מעט עם תוכניות ארוכות טווח.
תחביבים ופנאי : שימרו על הדיאטה בתקופה זו , ונקו את השדה האנרגטי שלכם מאנרגיות שליליות , ע"י צפייה באקווריום , או גלי הים המרגיעים . יחד עם זאת עשויים לכונן במוחכם רעיונות גאוניים שייתנו את פריים בשלב מאוחר יותר . אל תחשפו את סודותיכם , כיוון שזה עשוי לקלקל את תכניותיכם , שימרו בסוד את אשר על לבכם , ותתרשמו על הנייר את התוכניות האסטרטגיות שלכם "הנייר סופג הכל" , "לכו על בטוח" .

* עקרב:
בתקופה זו יש לכם נטייה להסתכל על העולם במשקפיים ורודים , יש לציין שקיים כעט בלבול בין השכל לרגש , לכן אמצו לעצמכם את המשפט "סוף מעשה במחשבה תחילה" , וקחו פסק זמן . יש לציין כי אמנם עדיין אינכם מרגישים בכך, אך חייכם מתחילים לחזור אט אט למסלולם הרגיל. הבלבול וחוסר הריכוז שחשתם בשבועות האחרונים עדיין משבש את סדר יומכם.
בית\משפחה: אתם נוטים להמעיט ככל האפשר בשיחות ארוכות ומרגישים שאין לכם כוח להיכנס לנושאים מהותיים. אתם מעדיפים להשאיר את האחריות לבני הזוג, שהם יטפלו בענייני הבית.
עבודה\קריירה – כספים ופיננסיים : מישהו במקום עבודתכם מעריך את מסירותכם. אף שאינכם מרגישים בכך תגלו עד מהרה שנפתחת בפניכם אפשרות לקידום בתפקיד. החודש אתם עשויים לגלות הזדמנויות חדשות בתחום עבודתכם, אם כי עדיין לא מומלץ לקפוץ להחלטות פזיזות בשלב זה. חוסר התקשורת שחשתם עד כה עדיין לא התפוגג לחלוטין ומוטב להתמהמה לכמה ימים בהגשמת תוכניות ארוכות טווח. הייתי אף מוסיף כי נכנסתם לתקופה די רגועה ושקטה מבחינה קרייריסטית , כך שגם אם תתאמצו כהרגלכם לא תצליחו להגיע להישגים מרשימים , וחבל על האנרגיות המיותרות .
ירידה זו נועדה עבורכם לצורך עליה , לאחר פעילות רבה שנעשתה לבד לגמרי במישור הפיננסי והקרייריסטי . ראו לנצל תקופה זו להעשרת הידע הפנימי , הפיננסי והעסקי בארגונכם , והשקיעו באגירת מידע חדש וחשוב לעתיד המקצועי שלכם . בתקופה זו לא מומלץ להיכנס לפרוייקטים גדולים , ואם אין ברירה עדיף לשים כל דבר על כף המאזניים , ולהיות סופר ביקורתיים , לבל תפסידו בעתיד .

* קשת:
בתקופה זו הזדמנויות רבות ומגוונות מתינות לכם , ראו לנטרל את הפן הפסימי שבכם , אחרת תאבדו את הקיים ואת העתיד לבוא וחבל .אתם אנרגטיים ומלאי חיים. הספונטניות נמצאת במקום הראשון ברשימת תכונותיכם. וזהו זמן נהדר בשבילכם להחליט החלטות מהירות ומשמעותיות. הדברים אמורים בעיקר לגבי התחום הפיננסי והעסקי. אל תתמהמהו, זוהי השעה לחתום על חוזים, לבצע עסקאות ולהשקיע מרץ ומאמץ בניהולי משא ומתן. תופתעו לגלות עד כמה האינטואיציה תפעל לטובתכם בימים אלה.
בית\משפחה: אתם חשים נהדר בקרבת בני המשפחה. אתם לא מהססים להביע את רגשותיכם וזוכים להדדיות בקרב בני הזוג. עם זאת כדאי שלא להפריז בחולמניות. הסובבים אתכם עלולים לפרש אתכם באופן לא רציני.
אהבה\רומנטיקה: חגיגה לפנויים ולפנויות. כמו כן זהו הזמן לחיזורים ולהתחלות חדשות. בימים אלה אתם עשויים להכיר בני זוג פוטנציאליים רבים, וחבל לפספס הזדמנות כזאת. זהו זמן טוב להדק קשרים קיימים או למסדם. עבודה וקריירה : יש לציין שיוצעו לכם הצעות רבות ומגוונות בהיבט המקצועי קרייריסטי , דבר הייתן לכם דחיפה כלכלית טובה ובריאה . בזמן זה מומלץ ורצוי לחתום על חוזים, להיכנס לפרוייקטים חדשים או שותפויות למיניהם , למרות החשש הכבד שמכונן במוחכם מכישלונות העבר . יש לציין שהעבר עבר , ועדיף יהיה שתסתכלו על ההווה למען העתיד, ותתכננו בצורה מבוקרת את מה שהתאוויתם לו זה זמן רב - הפעם זה ישתלם .
תחביבים ופנאי :בתקופה זו יש לשלב הנאה עם עסקים דבר שיתרום לערך העצמי שלכם ושל עסקכם , וישים אתכם במרכז העניינים . תנו לעצמכם את החופש לעשות את מה שתכננתם בעבר זה הזמן לכך ולכן זכרו ותאמצו לעצמכם את המשפט הבא לחודש הקרוב , " הכל צפוי והרשות נתונה " .

* גדי:
החודש הקרוב לא יהיה קשה כקודמיו, אך יחד עם זאת כדאי להיזהר מלקפוץ גבוה מדי. אמנם למראית עין העניינים מתחילים לחזור לשגרה, אך עדיין מומלץ לשמור על איפוק ולא למהר. הסבלנות תידרש מכם לחודש זה. המתינו וראו כי והדברים יתרחשו לפי שביעות רצונכם.
אהבה\רומנטיקה: לא כדאי לנסות ולהתחיל בקשרים חדשים בשלב זה. החיזור עדיין לא הצד החזק שלכם החודש. אתם עשויים להתאכזב מהר, והדבר תקף גם לאלה המעוניינים להדק קשרים קיימים.
כספים: אף שהדבר נראה מפתה, אין זה הזמן להשקעות פיננסיות או חתימה על חוזים. לקיחה או מתן הלוואות , גם הם לא רצויים לחודש הקרוב ועדיף לעכב תוכניות מעין אלה עד יעבור זעם או לחילופין לתקופה מתאימה יותר.
עבודה וקריירה: תקופה זו מאופיינת אצלכם בדיסהרמוניה במישור האישי והעסקי .צפו לניתוקים ופרידות ללא הכנה מוקדמת - אך זכרו שכל סוף הוא התחלה של משהו חדש , אמנם יסגרו בפניכם הרבה דלתות , אך במהרה תגלו שבמקביל נפתחו לכם דלתות חדשות וטובות הרבה יותר , לכן אל תסתכלו על המצב בצבעים של שחור או לבן , יש הרבה צבעים באמצע.
תחביבים ופנאי : בזמן זה מומלץ להינתק מהשגרה , ולמצוא לעצמכם דרך להתמלא באנרגיות חדשות חיוביות ובונות לטווח הרחוק יותר . "ניצרו לשונכם מרע ושפתותיכם מדבר מרמה" , במיוחד במגע עם אנשים סמכותיים יותר , אחרת יהיה קשה מאוד לתקן את הנעשה וחבל . תהיו ביקורתיים כלפי עצמכם , ותרשו לסביבה לבקר אתכם , למרות שלפעמים האמת כואבת , הביקורת הסביבתית תהיה בונה , תהיו אובייקטיבים כהרגלכם - והחשוב ביותר " גלו סבלנות " .

* דלי:
עברתם תקופה מתישה ומבלבלת שבה התקשורת, תכנון וביצוע של משימות לטווח הקצר והארוך הביאו עמם הפסדים ותסכולים. החודש הראשון של החודש יהיה החודש האחרון לסבל הנוכחי. השבועות הקרובים יטענו את אתכם בכוחות מחודשים. עדיין מומלץ להתמהמה מספר ימים ולא לתכנן דבר.
בית\משפחה: אתם חוזרים לשגרה נינוחה ושקטה. נראה כי המתיחות שפקדה אתכם עם בני הזוג ובני המשפחה מתפוגגת לאיטה וייתכן שתראו בזה הזדמנות להעלות דברים שהעדפתם להעלים מהם עין. אמנם יכולת התקשורת עם בני המשפחה נמצאת במקום הרבה יותר טוב, אך העלאת נושאים כבדים איננה הדבר המתאים והנכון לעשותו. מומלץ להמתין עם זה לחודש הבא.
עבודה\קריירה: השבועות הקרובים יהיו נוחים וצופנים הזדמנויות. העלאת שכר או קידום בתפקיד באים בחשבון בהחלט, אך מוטב להמתין מספר ימים לפני שקופצים למים .
כספים – השקעות ורכישות : בתקופה האחרונה חשתם שכל הנטל מוטל על כתפכם , ואין אף אחד שהושיט עזרה . אמנם כך באמת היה , אבל בתקופה זו אתם תקטפו את הפרות שעליהם עמלתם זמן רב , ותהיה לכם פריצת דרך כלכלית יותר משציפיתם . יהיה עליכם להיות יותר ערניים ומפוקחים . רצוי וכדאי לנצל תקופה זו להשקעות כספיות והוניות . בתקופה זו הנכם במיטבכם ואין צורך לחשוש . יש לציין שבתקופה הרמונית זו מומלץ לבקש העלה במשכורת , תפקיד חדש , ובכלל זה הזמן שניתן לשפר בו את תנאי העבודה .
ביקורת עצמית : יש לציין שתקופה זו תצריך מכם עמידה על שלכם בזמן אמת , ובמיוחד אסור יהיה לכם להקריב את עצמכם או מעצמכם יתר על המידה , אחרת תהפכו להיות קורבן , מה שיוריד מכם את האנרגיות ואת שמחת החיים בה אתם שרויים כעט . בזמן זה יש לנצל את המומנטום עד תומו , ולגלות יותר פתיחות וקבלה .
"לעבודה ולמלאכה" .

* דגים:
בחודש זה אתם עשויים לראות שהשד לא היה נורא כל כך. אמנם עדיין לא חזרתם לעצמכם באופן הרצוי לכם, אך עלייה קלה במצב רוחכם משפרת מעט את הרגשתכם ומכניסה בכם כוחות חדשים. הדבר יורגש בעיקר בתחילת החודש.
לימודים: חוסר הריכוז שאפיין אתכם בשבועות האחרונים מתפוגג ונעלם, ובמהרה תשובו להיות אלה שהכרתם. למי שעדיין לא נרשם למסגרת לימודית כלשהי מוטב להמתין לחודש הבא, עד אז הימנעו מצעדים פזיזים.
בית\משפחה: לאט ובבטחה חוזרת הביתה אווירת השלווה. התקשורת חוזרת ומפנה מקום לתקופה נוחה יותר. בימים הקרובים מערכת היחסים שלכם משתפרת. כדאי להמתין לחודש הבא בכל הנוגע לשיחות הבהרה ושיחות נפש ארוכות. התקשורת אמנם זמינה הרבה יותר עבורכם, אך מומלץ "להכין את הקרקע" לפני שתיגשו לעשות זאת.
עבודה וקריירה : בתקופה זו כדאי ורצוי לשמר את הקיים בתחום העבודה והקריירה . אפשרויות חדשות לא נראות כרגע מבטיחות . פרופיל נמוך בעבודה ישמר את האנרגיה לתקופות טובות יותר מבחינה פלנטרית . זה הזמן לעסוק בתכנון לטווח הארוך . לשמר רעיונות מעניינים לתקופה מאוחרת יותר . את האנרגיות שיש בימים אלו , רצוי להשקיע בשימור הקיים . קידום מכירות , שיווק פרסום או פרזנטציות יחכו לימים טובים יותר.
תחביבים ופנאי : זה הזמן שהמושג "בא לי להיות לבד" מקבל את מלוא משמעותו . אין זה אומר שתחושו בדידות , אלא תיהנו מהלבד . רצוי לנצל זמן זה ל"העשרת האני" , קריאת ספרים , צפייה בסרטים , פיתוח הדמיון והחשיבה יתקבלו בברכה . יש לציין שסף הרגישות בימים אלה נמוך במיוחד , וחשוב "לספור עד עשר" לפני תגובה בוטה או קשה . "ראו הוזהרתם" .
נוצר: 10/3/2009 2:06:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים