אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי אוקטובר 2009 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי אוקטובר 2009
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי אוקטובר 2009

מאת: האסטרולוג, אור משעל
ולהלן מה שמצפה לנו השבוע...טלה
הספונטניות עשויה להוביל אתכם לקבל החלטות מיידיות, כגון ניתוק קשרים, או הידוקם. חשבו טוב על צעדים אלו מאחר והצהרות שווא עלולות להביא למצב שיהיה קשה לצאת ממנו.
אתם חשים כי השקעתכם ומאמצכם מעלים חרס. תחושה זו מביאה עמה רצון עז להפנות עורף. נהגו באיפוק ואל תתנו לרגש זה לרמות אתכם.

שור
אי הסכמות מצד בני המשפחה בנוגע לתוכניותיכם עשויות להביא לחיכוכים. שמרו על פרופיל נמוך והימנעו מהפגנת יתר של רגשנות. הקשיבו גם לצד שלהם, ונסו לגשר.
בתקופה זו אתם עשויים להזניח את תפקידכם. אין צורך לנהוג באופן קיצוני, שלב הביצוע עדיין לא בשל, ומומלץ להמתין בסבלנות לימים המתאימים לכך.

תאומים
מוטב להתרחק מפעילויות מרחיקות לכת בימים אלה. הזהירות אמורה לשמש לכם כמילת מפתח.
אפשרויות חדשות בכיוון הלימודים נפתחות לפניכם. אל תפסלו על הסף דברים שעשויים לעניין אתכם בעתיד הקרוב. . סכום כסף שציפיתם לו עשוי להגיע בשבוע הקרוב, דבר שישפר במידה ניכרת את הרגשתכם. היזהרו מהימורים ומצעדים דרסטיים. כמו כן ייתכנו הצעות מפתות לעסקאות מפוקפקות. התנערו מהם וכך ייטב.


סרטן
דבר זה ישפר את מצב הרוח, אך לחלקכם ממד הנוסטלגיה ישחק תפקיד מרכזי ויגרום להתכנסות בתוך עצמכם. אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב של עצב ומופנמות.
אין זה הזמן לפזרנות, אך זה בהחלט כדאי ורצוי לצאת מהשגרה ולבלות במסעדות, בתי קפה או כל בילוי כזה או אחר, רצוי לא המוני או רעשני. זה כשלעצמו יחזק את הביטחון העצמי ורצוי שכך יהיה.אריה
כדאי לבלות הרבה בחוג המשפחה, ארוחות משפחתיות ובילויים אינטימיים בחיק המשפחה יסבו הנאה רבה. זהו זמן נפלא לליבון בעיות מההווה ומהעבר, ולפתח תקשורת טובה יותר בין בני הבית. כדאי ורצוי בתקופה זו להשקיע בילדים ובשאר הצעירים במשפחה. נתח הרווח שלכם יהיה רב ומספק.
החשיבה הכלכלית/עסקית והכושר השכלי לנהל משא ומתן עסקי, קבלת החלטות בתחומים פיננסיים ובחירת אפיקיי השקעה, עולים בימים אלה. זה זמן טוב לקבלת החלטות כלכליות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך .

בתולה
דיבורים על טיסות לחו"ל כבר לא נראים רק תיאורטיים, ובהחלט זה הזמן לבצע זאת. הצעת נישואין, או הצעה רומנטית מעניינת לא פחות. לכו על זה והרגישו בנוח. אם אתם הם אלה שרוצים בהידוק הקשר, אין ספק שזהו העיתוי המושלם לבקש זאת. צפויות בשורות טובות בקשר לתפקיד שביקשתם ונראה כי בקשתכם נדחתה. עסקה שנדחתה בשבועות האחרונים עולה ופורחת מחדש.


מאזניים
הרגיעה חוזרת בהדרגה, ונוצר רושם שהצרות הכריזו על הפסקת אש. אתם חשים שוב בנוח בחברת בני המשפחה, דבר שללא ספק גורם לכם להרגיש טוב יותר.
לאחר חילוקי דעות וניגודי אינטרסים עם עמיתים אחדים נראה כי שוב אתם זוכים להערכה ולהוקרה מצד הסובבים אתכם. הזדמנות חדשה לקידום תשמח אתכם ותפתח בפניכם אפשרויות חדשות.
זמן מצוין להשקעות פיננסיות. כושרכם השיפוטי נמצא במיטבו, וההחלטות שיתקבלו יניבו תוצאות מפתיעות.עקרב
ניהול משא ומתן יביא לתוצאות חיוביות. פרוייקטים שנדחו בשעתם עשויים להתגלות כחיוניים בזמן זה.
הרצון ברכישה ובהשקעה גובר, ועמו גם חוש הקניות. מומלץ לבקר בחנויות מוצרי החשמל. השקעות בתחום הנדל"ן והבורסה מומלצות אף הן.
הפנויים עשויים לגלות שהם מוקד עניין, לאחר תקופה מתישה של "יובש". לכו עם ההרגשה הזאת והפעילו את קסמכם האישי. במהרה תבינו שזאת לא רק פנטזיה ורודה. בהצלחה.
קשת
זהו שבוע טוב לקניות, אך בד בבד אפשר להפיק ממנו תועלת על ידי תכנון נכון של תקצוב הבית או העסק.
אנשים חדשים ייכנסו אל חייכם, וגם כאן היצירתיות יכולה להביא תועלת רבה. זהו שבוע טוב להתחלות חדשות, אך עדיין כדאי להימנע ממיסוד קשרים, או כל כניסה אחרת למחויבות.

גדי
העניין בכם גובר גם בקרב החברים הקרובים. מומלץ לתקן פערים ישנים, ולפעול בטאקט ובדיפלומטיות. התוצאה אכן תושג. המין השני מגלה בכם עניין. גם אם מצב הרוח לא בשיאו אל תמהרו לפסול את האפשרויות העומדות בפניכם. סבלנות תביא לתוצאות.דלי
הזדמנויות רבות נקרות בדרכיכם. אנשים רבים שמים אתכם במרכז תשומת הלב, וכדאי שגם אתם תשימו לב למתרחש. פרוייקטים שאתם מבצעים מעוררי עניין בקרב הממונים עליכם וזוהי הזדמנות חגיגית לקידום והעלאה. היו נוכחים בלפגישות עסקיות וניהולי משא ומתן, כושר השכנוע שלכם יעמוד לצדכם.
כשרונכם בתחום זה לא יאכזב. זה הזמן לתכנן נבון תקציב או השקעה באופן חכם. הקפידו לשמור מרחק מהשקעות פזיזות ובלתי מחושבות. שיהיה במזל.

דגים
תחושת התסכול אופפת את הפנויים, למרות ההתעניינות סביבכם אתם חשים כי "זה לא זה". החיזורים הם לא החלק החזק שלכם. זהירות! אתם עלולים להעביר את המסר הלא נכון בניסיונכם. בקרב הלא פנויים קיים הצורך בשתיקה מחשש שמא תפלטו דבר מה לא במקום.
שרשרת אירועים שלא הלכו כשורה מותירה אתכם חסרי ביטחון. התקשורת לא במיטבה ומומלץ להתרחק מניהולי משא ומתן וסגירת עסקאות. מהלכים אלה לא יביאו לתוצאות בימים הקרובים.שבוע טוב !נוצר: 10/29/2009 9:24:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים