אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי אמצע דצמבר 2010 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי אמצע דצמבר 2010
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי אמצע דצמבר 2010

מאת: אור משעל

לשבוע של ה 22/12/2010 – 28/12/2010טלה:

תקופה זו הכילה מרץ רב, פעילות והתלהבות מצדכם. אמנם הימים הקרובים לא יהיו כל כך פעלתניים, אך אין זה אומר שתצטרכו לעבור תקופה ארוכה ומשעממת של חוסר מעש. עד עתה ייחסתם חשיבות לדברים גדולים ומהותיים יותר בתחומים שונים. עכשיו הזמן לשים לב לפרטים היותר קטנים המרכיבים את התמונה השלמה.

שור:

התלבטויות רבות מלוות אתכם בתקופה זו. אלה מדירים לא פעם שינה מעיניכם. אתם מרגישים מרומים, הן במקום עבודתכם והן בקרב בני הזוג. זוהי תקופה שבה כל דבר עלול להחריד את שלוותכם, שגם כך לוקה בחסר.

תאומים:

שבועות סוערים עברו עליכם, במיוחד בתחום הרגשי. אתם נכנסים לשבוע רגוע יותר, והאופטימיות ממשיכה ללוות. זה הזמן לנוח מעט על זרי הדפנה לפני שתחזרו אל השגרה. היתרון בשקט שאחרי הסערה הוא שיש אפשרות לרדת לעומקם של נושאים ולטפל בהם מזווית ראיה אופטימית ופתוחה הרבה יותר.

סרטן:

התשישות שחשתם עד כה עדיין לא עברה כליל. בימים הקרובים תחושו שהאנרגיות שלכם חוזרות ומתאזנות בהדרגה לפרופורציות הרצויות, אך, בינתיים כדאי שלא למהר ולנצל הזדמנות זו כדי להחזיר לעצמכם את כוחכם., ולתקן פערים שנוצרו, במקום העבודה, בקרב בני המשפחה, ובני הזוג.

אריה:

בימים האחרונים הראיתם את עצמכם במלוא הדרכם . לא פעם ולא פעמיים נתקלתם בהזדמנויות ואירועים משמחים. גם שבוע זה לא עומד יאכזב אתכם. הימים הקרובים הם ימים שכדאי להקדיש בהם תשומת לב לעצמכם בכלל ולגופכם בפרט. אתם מלאים באנרגיה וכדאי לפרוק מעט את העודפים. מומלץ לנצל את הימים הקרובים לפעילות גופנית.

בתולה:

לתחושת העצבות והכבדות שליוו אתכם בשבועות האחרונים מתחשק להישאר עוד קצת כדי לראות מה עוד אפשר לקלקל. כל מה שהייתם רוצים זה רק קצת שקט נפשי. אך עדיין לא באה השעה ואי אפשר בשלב זה להינתק מהמציאות, ודברים רבים עומדים עכשיו על הפרק.

מאזניים:

אתם זוכים לשיתוף פעולה בבית ובעבודה ומתפקדים בשני הערוצים היטב. בימים הקרובים תינתן לכם הזדמנות להכניס שינויים וגיוונים בתחומים אלה. תיתכן גם נסיעה לחו"ל מטעם העבודה, או מטעמים פרטיים. כדאי להיזהר השבוע מתאונות ופגיעות בדרכים. אנא שימו לב לכך.

עקרב:

המתיחות יורדת לאיטה ומאפשרת לכם לראות את סרטי החיים באופן ברור יותר. גם התקשורת שנעדרה בשבועות האחרונים חוזרת להיות אותה תקשורת ישנה וטובה, וזו ההזדמנות לסגור פערים ישנים שנוצרו לאחרונה.

קשת:

אתם חשים כי האנרגיות יורדות מעט, ומומלץ לעצור מעט ולתת מנוחה קלה לגוף ולנפש. השבועות האחרונים עברו עליכם בנוחות ובנועם וזהו הזמן לקחת פסק זמן קצר כדי לחדש כוחות ולהמשיך הלאה.

גדי:

התעודדו! מהמקום שבו נמצא מצב הרוח שלכם אפשר רק לטפס למעלה. החלק הקשה של תקופה זו תם ונשלם, אך מצב הרוח בלבד מרגיש עדיין רע.

בימים אלה אתם נוטים לדחוק את עצמכם לקרן זווית ולהתעלם ממצבים שיכולים דווקא לקדם אתכם ולהיות לכם לעזר.

דלי:

השבועות האחרונים שעברתם רק הוכיחו לכם כי אין לכם עניין להמשיך בשגרה, ובני הזוג שלכם עלולים להיות עוד אחד ממטרות השינוי שלכם. הדבר היחיד שיהווה לכם בעיה הוא גורם הזמן. בימים הקרובים ייפתחו בפניכם דלתות רבות, וכדאי לבחון את האפשרויות ולהיזהר ממלכודות.

דגים:

הלחץ שחשתם עד כה יורד מעט ואתם מתחילים לראות את המצבים בחייכם באופן ברור ופרופורציונלי יותר. אך עדיין קיימת התחושה שמוטלת עליכם אחריות כבדה מדי. ההבדל הפעם הוא בכך שאתם "מתרגלים" לכך. זה הזמן להוכיח את עצמכם ולהראות בגרות ויכולת שיפוט טובה.נוצר: 12/19/2010 12:53:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים