אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי ינואר שבוע ראשון אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי ינואר שבוע ראשון
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי ינואר שבוע ראשון

מאת: אור משעל

לשבוע שבין ה - 5/1/2011 ל – 11/1/2011טלה:

הבעיטות והלחצים חוסמים את דרככם כמו חומה עבה וגבוהה. בכל רגע אתם חשים שאתם על סף התפוצצות, ובצדק, מאחר ותקופה זו מערימה עליכם קשיים רבים, ומה שנותר התמודדות קלה עד כמה שאפשר.

שור:

דף חדש נפתח בחייכם. אתם מלאים עד אפס מקום באנרגיה ויצירתיות. אתם נפתחים לרעיונות חדשים ומקוריים, שיכולים לקדם אתכם כמה מדרגות בסולם הקריירה. זמן נהדר לעוסקים באומנות וליצירה.

תאומים:

תקופה זו מתאפיינת במסתורין ופרנויות. רמת האמון שלכם בסביבתכם עורדת, לא כל כך בהדרגה, ומותירה אתכם חשדניים. שימו לב לכך שאתם עלולים להרגיז ולהרחיק מכם מכרים וחברים קרובים. עד כמה שזה יישמע מוזר, מוטב דווקא לתת ל"חוויה" זו להציף אתכם, אך המעיטו ככל האפשר מגע עם הסובבים אתכם. ככל שתתנגדו לזה פחות כך יעבור הסיוט מהר יותר.

סרטן:

גם אתם לא מקופחים בתחילת שנה זו. הרומנטיקנים הפנויים שביניכם ישמחו לגלות בשבועות הקרובים הזדמנויות רבות להיכרויות ארוכות טווח, חלקם אף יהיו למטרות נישואין. תחומי הקריירה נפתחות בפניכם גם כן. מחפשי עבודה רבים ייאלצו להזניח את החיפושים, ולהתמקם סוף, סוף.

אריה:

סערת השבועות האחרונים השכיחה מעט את ענייני המשפחה . בית\משפחה: אתם מרגישים נינוחים ושלווים בקרב בני המשפחה. יום ההולדת המתקרב יביא עמו מסיבת הפתעה שמתכנן בן הזוג, ובכלל, נראה שהכל מתנהל למישרין. אתם יכולים להפיק תועלת נפלאה מהשפעתכם בקרב בני המשפחה והחברים כדי לפתור מחלוקות ישנות. התוצאות יעמדו לטובתכם.

בתולה :

בימים אלה אתם חשים כאסירים בביתכם שלכם. יש צורך חזק מאוד לצאת ולבלות, ולשכוח מעט משיגעונות העולם הזה. ישיבה במקום אחד הופכת אתכם לחסרי מנוחה ועצבניים. הדבר נוגע גם למערכת היחסים שלכם, אתם מרגישים שאתם חייבים לשנות דבר מה, לטובה או לרעה.

מאזניים:

בימים הקרובים יהיה עליכם לשים לב לשני תחומים עיקריים: העבודה והזוגיות. שני אלה עובדים במשנה מרץ לטובתכם ומחכים לפעולה מצדכם. קשרים קיימים עשויים להתהדק ולהתמסד. יהיה עליכם רק להיות החלטיים בנושא.

עקרב :

יש משהו קצת מתעתע בשבועות הקרובים: מצד אחד אתם מלאים במרץ ורוצי ומוכנים לקחת סיכוניןם ולהתנסות בכל, ומצד שני בא השיעמוןם ומנטרל את הרצון שלכם בהתנסות. מוטב לשים לב ולבדוק האם אתם מפספסים הזדמנויות.

קשת :

בימים אלה מופנית תשומת הלב בעיקר לנושאים הכספיים של חייכם. אתם חשים צורך לצאת לקניות, מבלי להתפשר על איכות המוצר. קיימת גם התעניינות באפיקי השקעה וחיסכון לטווח הארוך.

גדי:

תחילתה של שנה זו מתאפיינת בעוצמה פנימית חזקה הקורנת מכם. יש לכם הזדמנות להשיג מטרות רבות בתקופה זו, מאחר ועוצמה זו מתבטאת בכושר השפעה ושכנוע חזקים היכולים לסייע לכם רבות בתחומי העבודה והקריירה.

דלי:

מלאי הכוחות שלכם הולך ואוזל בתקופה זו. אתם חשים את העייפות והחולשה נצמדים אליכם ומתלווים לכל מקום, ומן הסתם גם מצב הרוח והסבלנות מגיבים בהתאם.

דגים:

שבוע המיאוס העברי. כך אפשר לכנות את הימים האחרונים העוברים עליכם. אתךם מפתחים אלרגיה לשגרתיות הרגילה וכמהים לשינוי, מוקדם ככל האפשר. אך כדאי להיזהר מנקיטת צעדים נמהרים, מפני שהמחשבה לא כל כך בהירה בימים אלה. הרגש מתעתע ומשמש כתחליף להיגיון, והרמז מספיק ברור.נוצר: 1/16/2011 11:02:00 PM
עודכן: 1/16/2011 11:04:00 PM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים