אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי ינואר שבוע שלישי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי ינואר שבוע שלישי
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי ינואר שבוע שלישי

מאת: אור משעל

מתאריך ה - 19/1/2011 ועד  ה – 25/1/2011טלה:

נושאים רבים מעסיקים אתכם בשבועות אלה. אתם עומדים בפני דילמה לגבי מקום עבודתכם, בני משפחה הזקוקים לכם, וכמובן, נושא הזוגיות.

שור:

הרגיעה פולשת לחייכם. סימנים ראשונים של עייפות קלה נותנים בכם את אותותיהם, הדבר לא אמור להדאיג. הגיע הזמן למנוחה, וזה הזמן המתאים לכך. הדאגות היומיומיות שלכם נמצאות בשליטה, ואתם יכולים לחלוץ את עצמכם מפעילות מתמשכת.

תאומים:

אתם נוטים להיראות מעט מוזרים בעיני הסובבים אתכם. התנהגותכם לא לגמרי טבעית, הראש והגוף נמצאים במקום במרחק גדול האחד מהשני, ונראה כי אתם אפופים תעלומה.

סרטן:

אלה הם ימים מלחיצים בכל הנוגע לכספים בכלל ולהוצאות בפרט. לעיתים קרובות אתם חשים כי הכסף אוזל כמהירות, ואתם חשים מעט חוסר שליטה במצב. מוטב לעצור את קצב הקניות והבילויים, ולהתחיל לתכנן את התקציב.

אריה:

דווקא בימים אלה, כשאתם עייפים וסחוטים, יש לכם נטייה לקחת על עצמכם יותר מדי משימות. אתם נוטים גם להזניח את בריאותכם הפיזית, שמתחילה לאחרונה להראות סימני חולשה. היכולת שלכם לסרב לבקשות לוקה בחסר, ובמילים אחרות, אתם לא שמים לעצמכם גבולות.

בתולה:

מיאוס השגרה של הימים האחרונים מעלה בכם רצון לביצועם של מהלכים קיצוניים, שחלקן עלול להתברר כלא בריאים בתכלית. מומלץ בימים אלה לשקול טוב את צעדיכם הבאים כדי למנוע אי נעימויות וצער.

מאזניים:

חוסר בהירות וחוסר בהירות בנוגע לענייניכם הכספיים מתאפיין בתקופה זו. במהרה אתם עשויים למצוא את עצמכם נאלצים להגיע להחלטה מהירה, ולעיתים פזיזה. היזהרו במיוחד מלקיחת הלוואות ממקורות מפוקפקים, או משבירת תוכניות חיסכון. מצב זה לא ימשך יותר משבוע.

עקרב :

מרכז תשומת הלב בימים אלה מופנה לעניינים הכספיים. אתם ניחנים במיוחד בחוש ראיית הנולד, וזהו הזמן המתאים ביותר לתכנון ארוך טווח של העתיד. התוצאות לא יאחרו לבוא.

קשת:

השבועות האחרונים סחטו מכם כמעט את כל האנרגיה שלכם. חשתם את העייפות והחולשה מכל כיוון אפשרי. אך אין צורך להתייאש כל כך מהר. כבר בשבוע זה תרגישו את השינוי מתחולל. בהדרגה, אך באופן די משמעותי אתם חוזרים אל עצמכם, הן ברמה הפיזית והן ביתר הרמות. התקווה והאופטימיות חוזרים אליכם, אף הם.

גדי:

מערכות היחסים שלכם נמצאות בשלב שבו אין הבנה, אין תקשורת, ולמי שיתעקש להתעקש ימצא שגם הדבר החשוב מכל יחסר – אין אהבה! ניסיונות להצדקה עצמית עלולים להשיג את המטרה ההפוכה, ועל כן מומלץ בחום רב להוריד פרופיל וללמוד לוותר. תנו מעט מרחב מחיה והתפנו לעיסוקים אחרים.

דלי:

לא עברו עליכם ימים קלים, וחשתם ברע רוב הזמן, אך המשבר הזה מתחיל להראות סימנים ראשונים של התפוגגות וחוסר עניין. לאט ובהדרגה תחושו כי מצב הרוח משתפר, והדבר אמור גם לגבי הבריאות הפיזית. השקט הנפשי יראה את נוכחותו. ייתכן שתרצו מיד לחזור אל השגרה, אך עדיף שלא למהר בשלב הזה ולתת לעצמכם ליהנות מן הרגע.

דגים:

בתקופה זו הזמן משחק לרעתכם. אתם עסוקים מידי בעבודה ובחיי הבית, ואין לכם טיפת זמן לעצמכם. מומלץ לעמוד על המשמר בכל הנוגע למצבי הרוח, ואלה עלולים לפעול לרעתכם. בחנו בקפידה את הדברים שאתם מעוניינים לשנות בחייכם, והפעילו שיקול דעת.נוצר: 1/20/2011 11:15:00 PM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים