אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי לשבוע האחרון של ינואר 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי לשבוע האחרון של ינואר 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי לשבוע האחרון של ינואר 2011

מאת: אור משעל

לשבוע המתחיל ב 26/1/2011 ומסתיים ב - 1/2/2011טלה:

עומס יתר תהיה ההגדרה הטובה ביותר לתקופה האחרונה שעברתם. הבשורה הרעה היא ששבוע זה יהיה עמוס כקודמיו. הבשורה הטובה היא שהבשורה הרעה היא דווקא חיובית עבורכם. בראש סדר העדיפויות שלכם נמצאת הדאגה לבני המשפחה, וכן, ענייני זוגיות.

שור:

מצבכם האישי והקרייריסטי נמצא במקום טוב. אתם מוקד חברתי לתשומת לב רבה, ותשומת לב זו מתאפיינת גם אצל המין השני, שרוצה את קרבתכם. כדאי לשים לב לכך ולפעול "בהתאם". פנויים רבים לא יישארו לבד בתקופה זו.

תאומים:

המוזרות המאפיינת את התקופה הזו עדיין לא חלפה קליל. עדיין ישנו צורך אישי בדיפלומטיות ובזהירות. זהו מצב של בריחה: אתם מסתתרים מאחורי חוש הומור בריא וחוש משחק פעיל, אך בתוככם אתם חשים אי נוחות ורמאות עצמית.

סרטן:

בשבוע הקרוב יהיה עליכם לשים לב במיוחד לעובדה שאתם נוטים לתת לרגשותיכם להוביל אתכם באף. התפרצויות של כעס הופכים למהלך שגרתי ויומיומי, ואינכם מודעים, או שלא אכפת לכם מן התוצאות העלולות להיגרם. חשוב מאוד לשמור על פרופיל נמוך בשבוע זה, על מנת שלא לפגוע ביחסיכם האישיים. אתם חשים חשק עז להשאיר הכל מאחור ולהסתלק לזמן מה.

אריה:

תקופה זו היא משמעותית מאוד לגביכם. זוהי תקופת מעבר, שבמהלכה אתם בוחנים אפשרויות רבות כדי לשנות תחומים רבים בחייכם. מעבר ממקום המגורים, וממקום העבודה שלכם נראים כרעיון קסום. שימו לב. הכישרון לעשות טעויות ולקבל החלטות חפוזות מתלווה לתקופה זו, והוא עלול להביא אתכם למצבים לא רצויים. פקיחת עין היא דבר חשוב והכרחי. במילים אחרות, אל תמהרו לקבל החלטות חפוזות השבוע, הדבר עלול לגרום תסכול ואכזבות לטווח הרחוק.

בתולה:

אתם לחוצים להחריד, ולא מאפשרים כמעט להתקרב אליכם. המתיחות שלכם היא משהו מידבק, ואתם יוצרים סביבכם אווירה לא נעימה בתכלית.שמרו על קור רוח ואיפוק ונסו למצוא דרך חלופית לשחרור מתחים וכעסים. אל תעשו לעצמכם הנחות בנושא הזה – אחרת תפסידו וחבל.

מאזניים:

בשבועות האחרונים חוויתם ירידה משמעותית באנרגיות ובמצב הרוח. בשבוע הקרוב תחושו עלייה בשני הדברים שהוזכרו, אך אין זה אומר כי עליכם לקום מיד ולפעול כאילו דבר לא קרה. שבוע זה הוא מנוחה לגוף ולנפש.

עקרב:

עולה ופורח הרצון לבילויים בקרב בני המשפחה. תקשורת טובה, הבנה הדדית, אכפתיות ורצון להענקת תשומת לב לדור הצעיר מאפיינים אתכם בימים אלה.מוטב גם אם תרשו לעצמכם להשתחרר ולהתנהג כמו ילדים, אני אף אקצין ואומר – תהיו ילדותיים – אף פעם זה לא מזיק, כל עוד אתם יודעים מהו הגבול.

קשת:

זהו שבוע עמוס לעייפה באירועים משמחים בעבודה ובבית. ניצול נכון של שבוע זה עשוי להביא אתכם לפריצת דרך בחייכם. בתחום הפיננסי המזל מאיר לכם פנים, וכדאי לקחת בו סיכונים.

גדי:

הערפל וחוסר הבהירות שאפיין אתכם לאחרונה מתחיל סוף, סוף להתפוגג. יחד עמם נעלמים בהדרגה מצבי הרוח הירודים והמתיחות שנלוו אליהם כתופעת לוואי. עדיין ישנה חולשה פיזית, אך היא תוצאה ישירה של המצב הרגשי שבו הייתם במשך השבועות האחרונים. אמנם זוהי תקופה קלה יותר, אך עדיין לא מומלץ להגשים, או לתכנן תוכניות מרחיקות לכת.

דלי:

השבועות האחרונים התאפיינו בכבדות ובעייפות כללית. זו הייתה תקופה שבה התכנון והביצוע לקו בחסרונות רבים, וייתכן שאף הובילו אחדים לכישלונות. אך בימים הקרובים אתם עשויים למצוא את עצמכם בתקופה נוחה הרבה יותר. הנושא הפיננסי עומד בראש מעייניכם, וכן הקריירה.

דגים:

הרגשתכם משתפרת, לאחר שלושה שבועות של בלבול וריקנות. בשבועות האחרונים התאפיינתם במידה לא קטנה של חוסר ריכוז וערפול. גם כאן יש חדשות טובות, מאחר וההתמקדות חוזרת אליכם, ועמה הכנסת עניינים רגשיים לפרופורציות הנכונות. תחושות אלו לא נשארות אצלכם בלבד, מאחר ואתם מקרינים זאת החוצה.נוצר: 1/26/2011 8:41:00 PM
עודכן: 1/26/2011 8:57:00 PM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים