אסטרולוגיה - הורוסקופ לשבוע האחרון של אפריל 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ לשבוע האחרון של אפריל 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ לשבוע האחרון של אפריל 2011

מאת: אור משעל

לשבוע המתחיל ב - 26/4/2011 ומסתיים ב - 2/5/2011טלה:
הימים האחרונים הראו לכם שגישה אופטימית עדיין משתלמת. גם בשבועיים הקרובים תיווכחו כי גישה זו עדיין תקפה. בימים אלה מומלץ לשים לב לצדדים הרומנטיים של החיים ולקחת בהם חלק.
תפקיד חדש שיינתן לכם יזניק אתכם למעמד הרבה יותר טוב מבחינתכם.

שור:
לא טוב לכם. אתם מרבים לישון בימים אלה, ולהיות שקטים מהרגיל. תחושה כללית של ריקנות וחוסר משמעות נותנת בכם את אותותיה, ואתם נוטים לאבד עניין במהירות רבה בכל הסובבים אתכם. ההקלה המיוחלת תורגש בעוד כשבועיים, ומוטב להתאזר בסבלנות ו"לבלוע את הצפרדע". אל תתייאשו.

תאומים:
ההתמקדות אינה מאפיינת אתכם בתקופה זו של חייכם. אתם מנסים לחשוב בכמה שיותר מישורים, מחפשים דרכי פעולה, ולעיתים נוהגים לשרוף מאחוריכם את הגשרים, ומוטב לשים לב לכך לפני שלב הביצוע.
ימים אלה טובים לתכנונם של פרוייקטים חדשים, אך מוטב להתמהמה מספר ימים על לביצועם.

סרטן:
אתם פועלים בהילוך גבוה, ונדמה שכל דקה נמתחת לשעה. השקט הוא בחזקת חסר ואתם נאלצים להתמודד עם אחריות שמכבידה עליכם. זה הזמן להוכיח את עצמכם, למרות שאתם חשים כי "מוציאים לכם את המיץ". זכרו שכל דבר הוא לטובה גם אם לא רואים את זה מיד.

אריה:
בימים אלה אתם חשים שאתם "על הסוס". דומה כי דבר לא יכול לעצור אתכם, והשליטה באירועים היא עניין של מה בכך. למעשה אתם צודקים, אך כדאי ורצוי לזכור שהחיים עשויים להשתנות לעיתים. מומלץ לקחת את הדברים – טובים כרעים – בפרופורציה ולא לאבד את הראש. זהו זמן מצוין עבורכם להתחיל בו קשר חדש.

בתולה:
בימים אלה הספקות והביקורתיות שולטים במצב רוחכם. אתם נוטים לבדוק ולשפוט את עצמכם ללא הרף, ובני הבית והקרובים האחרים שלכם, גם הם סופגים את נחת זרועכם הביקורתית. בימים אלה אתם מצליחים לערער בקלות אנשים משלוותם, ועל כן מומלץ לקצר את הזרוע ולהוריד פרופיל.

מאזניים:
בימים אלה ממלאת אתכם תחושה נפלאה ומספקת. המחשבה והרגש פועלים בהרמוניה 0 מצב נדיר בדרך כלל – ומאפשרים לכם לקבל החלטות נבונות ונכונות לגבי הבית והעבודה.
אורחים ומכרים רבים יתארחו בביתכם בימים אלה, וייתכן כי אתם הם אלה אשר יוזמנו. כדאי ורצוי להעמיק בשיחה עם אלה שהפערים בינם וביניכם גדולים יחסית, ולפתוח דף חדש.

עקרב:
עברתם תקופות משמחות יותר. אתם עסוקים עד מעל לראש בתפקידים שהייתם מעדיפים לתת בשמחה למישהו אחר. האהבה נכנסת בימים אלה למקפיא למספר ימים, ודווקא עכשיו אתם מקבלים מסרים של מחאה מצד בני הזוג שנזנחו. בימים אלה תצטרכו לטפל באחד מבני המשפחה הזקוק לכם.

קשת:
בימים אלה אתם חשים את החיים, כמעט פשוטו כמשמעו. כל דבר נראה בהישג יד, וקיימת בכם הרגשה של "על הגובה". בתקופה זו אתם עשויים לחוות דברים כפשוטם, ללא שיפוט או השוואה. נדמה כאילו הגעתם לראש הסולם. בימים אלה יהיה הרבה יותר קל עבורכם למצוא פתרונות לבעיות.

גדי:
בימים האחרונים אתם חשים כי האנרגיות שלכם יורדות. אתם חווים מעין עצירה בתחום העשייה, ודבר זה ניכר לעין. היכולת התקשורתית נחלשת וסבלנותכם פוקעת לעיתים קרובות. כדאי לשים לב שלא ייווצרו סיבוכים במקום עבודתכם עקב כך. אתם מרבים בשתיקה ובהתבודדות. ניסיונם של אחרים להגיע אליכם נתקל בחומה עבה של שתיקה.

דלי:
השאיפות להצלחה מציפות אתכם. אתם מפגינים סקרנות וזוכים לשיתוף פעולה מצד עמיתים וחברים. הדרך שבה אתם ניגשים לפתור בעיה הקשורה למקום עבודתכם מוצאת חן בעיני הסובבים. מסתמנת עבורכם נסיעה לחו"ל לצורך לימודים או מסעות עסקיים.

דגים:
אתם חשים עצבנות רבה בימים אלה. תוכניות רבות שלכם נתקלות בקשיים, הן בבית והן במקום העבודה. אתם נוטים להיכנס לשתיקות ארוכות ומעיקות. כמו כן אתם חשים כי אתם מתאמצים לשווא, ודבר זה גורם לכם תסכול רבנוצר: 5/1/2011 12:06:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים