אסטרולוגיה - הורוסקופ חודשי מפורט לחודש מאי 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ חודשי מפורט לחודש מאי 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ חודשי מפורט לחודש מאי 2011

מאת: אור משעל

מזלות יקרים, זה מה שאומרים הכוכבים על חודש מאי...טלה:
אתם מגלים עניין ופתיחות בתחומים רבים. הרצון לדעת וללמוד מתגבר וממלא אתכם מוטיבציה רבה. זה הזמן להכין רשימת מטרות ויעדים שהייתם רוצים להגשים. אי אפשר יהיה לעצור אתכם..
אהבה/רומנטיקה: לפנויים יש עכשיו כוח השפעה רב. זה הזמן "להמר" ולחזר. אתם רק צריכים להאמין ולנסות. בתקופה זו יהיה קל לראות את הניצחונות מבלי לשקוע בחששות וספקות עצמיים. לרגשי הנחיתות אין מקום בשלב זה. הוציאו את עצמכם לפועל, אין לכם מה להפסיד. במהרה תיווכחו בתוצאות.
לימודים: זה הזמן להירשם לתחום הלימודים המעניין אתכם. מצפה לכם תקופת לימודים מרתקת ומעשירה.
עבודה/קריירה: אתם מתפקדים היטב בתחום עבודתכם ומבצעים את תפקידכם על הצד הטוב ביותר. הדבר אינו מפריע לכם לקיים חיי חברה ומשפחה תקינים. ייתכנו נסיעות לצורך השתלמות לימודית מטעם העבודה.

שור:
בתקופה זו שולטת הנוסטלגיה. הגבול בין העבר להווה דק מאוד, וכמעט לא מורגש. ענייני משפחה מטרידים אתכם ומעוררים בכם ספקנות לגבי תפקידכם כבעלי משפחה. יש קושי רב בהפרדה בין רציונליות ורגשנות, אך משימה זו חיונית ביותר לתקופה זו, ועל כן כדאי לבצעה.
אהבה/רומנטיקה: מצבי רוח משתנים גורמים לבני הזוג שלכם להירתע ולהטיל ספק במעמדם כבני זוג, והם חשים חסרי אונים מול השינויים התדירים החלים בכם. בימים אלה הקשרים שלכם הולכים על חבל דק, ומומלץ להיזהר במעשיכם.
עבודה/קריירה: אתם מסוגרים ועובדים בשקט ככל האפשר, מאחר ואתם חשים כי כל הפרעה, ולו גם הקטנה ביותר תוציא אתכם מריכוז. אין טעם לבצע פעולות תקשורתיות בימים אלה. מומלץ להתרחק מניהולי משא ומתן, סגירת עסקאות או כניסה לשותפויות.

תאומים:
צורך עז במפגשים חברתיים מאפיין את הימים האלה. אתם מגלים פתיחות וקשב רב לסובבים אתכם. סקרנותכם מתעוררת ואתם ממגלים צימאון לימודי.
בית/משפחה: אתם מרבים לארח חברים וקרובים בביתכם בתקופה זו. שימו לב, דבר זה עלול להרגיז בשלב מסוים את בני הזוג.. השתדלו לא לעברו את גבול הטעם הטוב.
אהבה/רומנטיקה: אתם חשים במיטבכם. ההתעניינות בכם בקרב המין השני גדלה והולכת. הזדמנות מצוינת להכיר וליהנות מהרפתקאות חדשות. זמן טוב להתחלות חדשות או כניסה למחויבויות.
עבודה/קריירה: אתם עובדים במרץ ובחשק, והתקשורת ביניכם לבין עמיתיכם לעבודה טובה. מומלץ להקפיא בימים אלה משא ומתן ולא להתחיל בפרויקטים חדשים.
כספים: ימים אלה אינם טובים להשקעות פיננסיות בשוקי ההון והנדל"ן.

סרטן:
בתקופה זו שולט בכם אי שקט. הדאגה והלחץ מפריעים לכם את שגרת יומכם. הבעיה בתקופה זו היא שאתם נוטים להפוך נושאים שגרתיים למשהו גדול באמת. התקשורת חלשה בימים אלה והפיתוי להיגרר לוויכוחים גדול מתמיד.
בית/משפחה: אתם נוטים להתרגז מהר, והלחץ שלכם מרגיז את שאר בני המשפחה. הימנעו מלדרדר את המצב.
אהבה/רומנטיקה: מריבות והתלהמויות בלתי פוסקות ביניכם לבין בני הזוג. סף הרגישות שלכם נמוך ואתם נוהגים להתרגז מכל שטות. קל יהיה לגרום לכם להתפוצץ. על כן כדאי להפעיל זהירות משנה, מאחר והמשך יביא לתוצאות הרסניות.
עבודה/קריירה: עולה ופורחת שאלת גובה השכר שלכם. אתם משתוקקים לכך, אך מוטב להתאפק ולהתאזר בסבלנות. אין זה הזמן לבקש זאת כרגע.

אריה:
ימיים אלה מקפלים בכנפיהם תקופה נפלאה עבורכם. אולי אלה ימי ההולדת המתקרבים הם אלה שמכינים לכם מתנות והזדמנויות רבות כל כך. עליכם רק להחליט שאתם לוקחים בזה חלק.
עבודה/קריירה: נכונותכם והשתדלותכם הכנה מוארכת מאוד על ידי מעסיקיכם. אחד מעמיתיכם עשוי להביא זאת לידיעת המעתיק, ואל תתפלאו אם יוצע לכם קידום בתפקיד.
אהבה/רומנטיקה: בימים אלה אתם מרגישים מחוזרים ומושכים את תשומת לב המין השני. כדאי לנצל את הזדמנות זו להתחלות חדשות. מומלץ להקדיש מחשבה ומעשה גם להידוקם של קשרים קיימים, ואפילו על נישואין.
כספים: תקופה זו טובה עבורכם להשקעות פיננסיות בתחומי הנדל"ן ושוקי ההון. כדאי ומומלץ לנצל זמן זה גם לרכישות, פרטיות או עסקיות.

בתולה:
בתקופה זו אתם חשים בלבול ותסכול העוקבים אחריכם בתחומים רבים. תוכניות ועניינים שתכננתם משתבשים ללא הרף, ממאחר ומחשבתכם לא ממוקדות, ואתם נוטים להזניח פרטים חיוניים. רצונכם בשינוי ניכר ובולט, אך משום מה קשה לכם להוציא אותו אל הפועל. הבינו כי שליט מזלכם , כוכב מרקורי מתחיל את נסיגתו שתימשך כ 3 שבועות , ונותן את אותותיו כבר עכשיו . מצב זה ימשך כ- 3-4 שבועות תמימים .
אהבה/רומנטיקה: התקשורת חלשה ומלאת קצרים. בני הזוג לא מבינים אתכם, ומריבות רבות יתפסו את החודש הקרוב. היזהרו באמירותיכם בזמן זה, מאחר ואתם עשויים לפגוע קשות ולדרדר את רמת מערכות היחסים לידי ניתוק. ימים אלה גרועים להתחלות חדשות בתחום זה לפנויים. יהיה עליכם להתאזר בסבלנות ולהמתין לימים טובים יותר.
עבודה/קריירה: אי הבנות וסכסוכים עם עמיתים לעבודה עשויים לאפיין תקופה זר. היזהרו ממצבים מסוג זה, מאחר והדברים עלולים להסתבך בקלות ולאיים על מקום עבודתכם. התלהמות לא תוביל לשום מקום בשלב זה.

מאזניים:
חודש זה עשוי להראות לכם כי מסגרתיות היא דבר נחמד, אך בהחלט לא בבית ספריכם. הרצון לשנות ולהתקדם מכניס בכם דחם עז, אך קיימת גם התלבטות פנימית הנובעת מפחד מפני שינוי.
אהבה/רומנטיקה: הקשר הנוכחי כבר לא מה שהיה. אתם מעוניינים לשנות את התפריט, ומסקנתכם היא שהניתוק יהווה פתרון טבעי לבעיה זו. מומלץ בחום לשקול שנית גישה זו. כמי שחשובה לו ההרמוניה בין בני הבית אתם עלולים לסבך את עצמכם בתקופה ארוכה ומלאת עול רגשי. מוטב לבצע "טסט" נוסף לפני שמגיעים להחלטה כזו..
עבודה/קריירה: הדברים אמורים גם לגבי מקום העבודה שלכם. אתם עשויים לגלות שמקום זה אינו בדיוק המקום האידיאלי בשבילכם. בנושא זה כדאי לנקוט בזהירות ולהתאפק. שמרו על מעמדכם לפי שעה. ההזדמנות לא תאחר לבוא.

עקרב:
איטיות רבה בקצב החיים מאפיינת את הימים האחרונים. אתם חשים כי הסביבה, ובכללה בני המשפחה דורשת מכם הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים לתת, אך משום מה אתם מעדיפים את ההדחקה והשתיקה על פני גילוי הלב.
בית/משפחה: הוציאו את מה שעל לבכם בפני בני המשפחה. תקשורת טובה היא אחת המעלות של חודש זה. בהזדמנות זו מומלץ גם לסגור ולפתור ענייני עבר, סכסוכים ומחלוקות ישנים שעדיין לא מאוחר מדי לפותרם. פריקת מטענים מן העבר תהיה בעלת אפקט עבורכם לימים הקרובים.
עבודה/קריירה: הכינו את אותם השיעורים גם במקום העבודה. אל תתביישו לבטא את תחושות העומס שלכם. נצלו את הימים הקרובים כדי להאציל סמכויות על עמיתיכם. הם ישתפו פעולה ללא בעיות מיותרות.

קשת:
האנרגיות שלכם חוזרות ומתפקדות לשביעות רצונכם. אתם נמצאים בתקופה הרבה יותר אופטימית, וכדאי לפתח בתקופה זו גישה פתוחה אל החיים.
אהבה/רומנטיקה: אתם משמשים כמוקד להתעניינות ומשיכה מהמין השני. אין שום סיבה שלא להפוך את זה להזדמנות. זוהי תקופה נפלאה גם לזוגות. נצלו את הימים הקרובים לבילויים משותפים ולתענוגות. זהו גם הזמן להדק קשרים ואפילו למסדם. כדאי גם לסגור פערים ולפתור בעיות ביניכם בימים הקרובים. אתם ובני הזוג מתקשרים היטב ומובטח שיתוף פעולה.
עבודה/קריירה: אתם במיטבכם במקום העבודה. התפקוד שלכם מעולה וסביבת העבודה המאוישת הכוללת עמיתים ומעסיק מרוצים מכם. זהו הזמן להוכיח שאתם ראויים לקידום.
לימודים: מומלץ להירשם בימים אלה לקורסים ולסדנאות המעניינים אתכם. מובטחת לכם תקופה מהנה, מרתקת ומלאת עניין.

גדי:
נכנסתם לתקופה אפלה למדי אשר מתלוות אליה תחושות של בדידות במערכה. זהו זמן שבו אתם מטילים ספק בכל הסובבים אתכם. מצב הרוח ירוד ומדוכדך, ואתם נעשים פגיעים ומבולבלים.
בית/משפחה: התקשורת עם בני המשפחה חלשה וקטועה. אתם נוטים לפרש את דבריהם כאיום סמוי ודבר זה גורם לכם ללחץ ועצבים. אך עדיפותכם כרגע היא התכנסות עצמית. אין לכם כוח להתמודד עם מצבים מעין לה כרגע. כדאי
עבודה/קריירה: קצב עבודתכם נחלש. אתם נוטים לקחת הפסקות ארוכות וסתמיות. שימו לב להתנהגות זו וקחו אחריות. הדבר עלול לגרום נזק לעתידכם במקום העבודה.
כספים: לא כדאי לקחת סיכונים פיננסיים בשבועות הקרובים. אתם עלולים בתקופה זו להיכנס להפסדים מיותרים, וחבל.

דלי:
חייכם בתקופה זו זורמים על מי מנוחות. אתם חשים נפלא ומלאים באופטימיות. ההתרחשויות סביבכם קורות בדיוק לפי טעמכם ורצונכם, וזה מתבטא בתחומים רבים.
בית/משפחה: בבית שוררת אווירה נוחה. בני המשפחה ואתם מתקשרים היטב, ומסתמנת נסיעה לחו"ל בזמן הקרוב. בהחלט כדאי לעשות זאת.
אהבה/רומנטיקה: בתחום זה אתם חווים פריצת דרך וניפוץ מחסומים. אתם משחקים היטב את משחקי החיזור. אלה ימים מיוחדים לאהבה עבורכם. נצלו זאת בכל המישורים: הכריות, כניסה למחויבויות ומיסוד קשרים.
עבודה/קריירה: אתם מוערכים על ידי עמיתיכם ומעסיקיכם. כדאי לנצל את הימים הקרובים לבקשות קידום בתפקיד או העלאה בשכר. ימים אלה טובים גם לניהולי משא ומתן וסגירת עסקאות. שיהיה במזל.

דגים:
התסכול והזעם מאפיין היטב תקופה זו. אתם מתכננים תוכניות עבורכם ועבור בני המשפחה אך נאלצים לדחותן ולפנות מקום להתמקדות בתפקידים משעממים ומלאי התעמקות בפרטי פרטים.
בית/משפחה: קיימת אווירה מתוחה. אתם לא מראים נוכחות גם אם נוכחותכם הפיזית ישנה. קיימת נטייה להתעלם מן הסובבים אתכם, ודבר זה פוגע ומרגיז. ייתכנו ניסיונות לגרור אתכם למריבה, ומוטב שלא לשתף עם זה פעולה. אל תפגעו בהם יותר ממה שהם חשים עתה.
עבודה/קריירה: אחריות גדולה מדי נופלת על כתפיכם. אתם נאלצים לבצע תפקידים שהייתם מעדיפים לא לבצע, אך שומרים תחושה זו בבטן. יש בכם תלונות רבות על טיב העבודה. שימו לב, המשך שתיקתכם עשויה ליצור רושם שלילי על עמיתיכם. נסו להביע את עצמכם באופן ישיר וגלוי לב והמתינו בסבלנות. זה ישתלם בסופו של דבר.נוצר: 5/8/2011 7:08:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים