אסטרולוגיה - הורוסקופ שבוע שני של מאי 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבוע שני של מאי 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבוע שני של מאי 2011

מאת: אור משעל

לשבוע המתחיל ב - 10/5/2011 ומסתיים ב – 16/5/2011טלה:
בתקופה זו של חייכם העולם החומרי מעניין אתכם יותר מתמיד. אתם נעשים רכושניים יותר ויותר, ונוצר הרושם שהפכתם לקמצנים. מחשבות על כסף נכנס וכתף יוצא לא יוצאות לכם מהראש. אתם מהרהרים ללא הרף על רווחים מיידיים ונוטים להתעלם מעט מהסיכונים הכרוכים בכך.

שור:
בימים הקרובים תגלו כי יש ערך רב לסבלנות, וכי בסופו של דבר כדאי ורצוי להשתמש בה. השבועות האחרונים העמידו אתכם לא פעם במבחן הזה, ועכשיו הגיע הזמן לחייך. את הימים הקרובים כדאי לנצל על ידי גישה פתוחה יותר אל החיים והתבוננות על כל דבר כעל הזדמנויות, ואלה לא יאחרו לבוא.

תאומים:
בימים אלה אתם נכנסים לתקופה מבלבלת ומלאת תהפוכות. אתם עשויים להגיע להחלטות מהירות ולעיתים פזיזות שהתוצאות מהן יהוו שינוי גדול בחייכם. אתם שואפים להגיע למצב שבו שום דבר לא יהיה כפי שהיה, אך עם זאת כדאי שלא לבצע מהלכים קיצוניים מכיוון שאין זה הזמן לכך.

סרטן:
כאנשים רציניים ומסודרים, השבועות הקרובים יהיו מוזרים עבורכם. אתם עשויים למצוא את עצמכם מבצעים מהלכים ספונטניים ומהירים, שללא ספק יגרמו לאנשים סביבכם לתהות אם הכירו אתכם בכלל.
בני המשפחה, שהם מרכז ענייניכם הופך בימים אלה למוקד של מטרד עבורכם.

אריה:
הימים האחרונים היו נוחים לכם. ההרגשה הפיזית והנפשית הייתה במיטבה, וכמוה הרצון למימוש עצמי ולקידום. בימים הקרובים יהיה עליכם לשים לב לשינוי קל שחל בסדר יומכם, ובמילים אחרות, ייתכן שתחושו מעט עומס על כתפיכם. לא יהיה קל לשמר את ההרגשה הטובה שליוותה אתכם בשבועות האחרונים, אך אין זה בלתי אפשרי.

בתולה:
השבועות האחרונים פגעו בכם. רמת האמון שלכם בבני הזוג ובאנשים שסביבכם נפגעה וחשתם צורך להיות עם האצבע על הדופק ולעקוב אחר המתרחש. הדבר עומד להשתנות בימים הקרובים. בוודאי תשמחו לשמוע שזו הייתה רק תקופה קצרה.

מאזניים:
לאחר מה שנראה כמו תקופה ארוכה ומבטיחה של שמחה והרפתקנות אתם נכנסים לימים שהשפעתם עליכם מוזרה מעט. מצב הרוח יורד בהדרגה ומפנה את מקומו לפחדים הקטנים המוסתרים. אלה יתפסו את מקומם בימים אלה ויהיה עליכם לנהוג בתבונה.

עקרב:
השבועות האחרונים עברו עליכם בשגרתיות יתרה. המסגרתיות של בית-עבודה , עבודה-בית גרמה לכם לא אחת להיות מתוסכלים. אך הדבר עומד להשתנות במאה ושמונים מעלות. השבועות הקרובים צופנים בחובם הפתעות והזדמנויות רבות. זה הזמן שלכם לצאת וליהנות.

קשת:
עברתם תקופה מלאה הזדמנויות והפתעות, ומצב רוחכם טוב ואופטימי. בימים הקרובים תצטרכו להתאזר מעט בסבלנות מכיוון שעומדת לעבור עליכם תקופה שונה ופחות נעימה. אתם מאמצים גישה פסיבית לגבי עניינים שבהם אתם אמורים להיות האחראיים וגורמים בכך לכל מיני וויכוחי סרק.

גדי:
אתם נכנסים בימים אלה לתקופת נעורים חדשים. זהו זמן שבו כדאי לשים דגש על בילויים ואירועים חברתיים. פנויים רבים יקדישו מחשבה לגבי קשרים רציניים, ואכן אין זו מחשבה ריקה בלבד לתקופה זו.
מתגבר הרצון להיות ולבלות יחד. אתם מצוידים בתקשורת טובה ופתיחות. מומלץ למצוא את הזמן כדי לסגור פערים ולפתור בעיות ישנות שנדחקו.

דלי:
בימים אלה קיימת בכם נטייה לסגירות ומופנמות. מחשבות על העבר מציפות אתכם ומתלווים אליהם זיכרונות וגעגועים. הנוסטלגיה מככבת בתקופה זו. אל תנסו להסביר את עצמכם בשלב זה, ועל כן מומלץ לשמור על פרופיל נמוך ולא להיגרר למריבות.

דגים:
השבועות האחרונים שעברו עליכם היו עמוסים בדאגות בענייני כסף ורכוש. בימים הקרובים אתם נכנסים לתקופה עשירה בתגליות ובהצלחות, המתבטאות במישור הקריירה בעיקר. אך גם התחומים האחרים לא יסבלו מקיפוח.
בימים אלה החשיבה בהירה וצלולה. נצלו זאת והירשמו לקורסים ולסדנאות המעניינים אתכם ותרוויחו תקופת לימודים מרתקת.נוצר: 5/22/2011 3:09:00 PM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים