אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי לימים הראשונים של יוני 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 04/08/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי לימים הראשונים של יוני 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי לימים הראשונים של יוני 2011

מאת: אור משעל

לשבוע המתחיל ב - 31/5/2011 ומסתיים ב – 6/6/2011טלה:
לאחר מה שנראה כמו נצח אתם יוצאים ממן הלחץ, בהדרגה אמנם אך בכל זאת יוצאים. הכסף והרכוש הדאיגו אתכם יותר מדי והוציאו אתכם ואת בני משפחתכם מכל מה שמזכיר שלווה נפשית. עדיין אין אלה הימים המתאימים להסברים והבהרות. אלה יצטרכו להמתין כשבוע.

שור:
אתם חשים מצוין ומלאי פתיחות. תחומים רבים בחייכם מתנהלים לשביעות רצונכם, וזו בהחלט סיבה לשמוח. בימים אלה התקשורת טובה והמחשבה בהירה. כדאי לנצל זאת להשגת מטרות שעשויות לקדם אתכם הלאה.
בימים אלה מומלץ לסגור פערים שנוצרו עם בני משפחה וחברים קרובים.

תאומים:
אתם מאבדים עניין לאחרונה בסובבים אתכם. אתם נמצאים אמנם בסביבה המוכרת לכם, אך הדברים המתרחשים עוברים לידכם כמו סרט שאתם רק הצופים בו אך אין לכם חלק פעיל. משקעים מן העבר עם בני הזוג עשויים להתפרץ בימים אלה, ולגרום למריבות

סרטן:
עברתם שבועות שבהם הספונטניות כיכבה במקום הראשון בסדר העדיפויות הלא מודעות שלכם. ניסיתם, ואולי הצלחתם לעזוב מסגרות אחדות, ובימים אלה אתם בוחנים מחדש את מהלכיכם ומסיקים מסקנות. הגיע הזמן לנסות. הדברים אמורים הן לגבי עבודה והן לגבי לימודים. עוד אפשרות שכדאי לבחון היא עיסוק במכשירי חשמל.

אריה:
הלחץ האינטנסיבי שחשתם עד כה גרם לכם מעין קהות. אתם מרגישים שאין לזה סוף ופועלים כמו רובוט מסביב לשעון. תחושות הזעם מתחלפות באדישות ובהשלמה. בימים הקרובים תורגש ירידה קלה בעומס השגרה. אפשר לפנות מקום לעייפות, שהיא בהחלט במקומה, ולנהל את חייכם באופן הרגיל שהתנהל עד כה.

בתולה:
זוהי תקופת ההזדמנויות שלכם. בשבוע זה המזל משחק תפקיד ראשי ומרכזי. עליכם יהיה רק ללחוץ על הכפתורים הנכונים ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר. זה הזמן להוציא לפועל כל מה שתכננתם עד כה.
נסיעות לחו"ל עומדות על הפרק זמן רב והגיעה השעה להפוך את זה למציאות עכשווית.

מאזניים:
אפשר להגדיר את השבועות העוברים עליכם כעל רכבת שדים. כשתלם לא בטוחים גם בדברים הקטנים ביותר של חייכם. הימים הקרובים יעברו עליכם במתכונת דומה, אם כי במינון יותר נמוך.
לאיטכם אתם משתחררים מן התחושות הקשות וחוזרים לעצמכם. התקשורת בין בני הזוג לביניכם עולה לפסים יותר חיוביים, אך עדיין קיים בכם ספק לגבי הקשר

עקרב:
בימים אלה אתם חשים את העצמה הפנימית שלכם פועלת מתוככם. יש בכם כוח השפעה רב ויכולת תקשורתית מעולה. האינטואיציה שלכם פועלת במלוא הקיטור ואתם מצליחים לקרוא את האנשים שסביבכם כמו ספר. תוכניות שתכננתם יכולות לצאת אל הפועל ללא חשש והיסוס. התקשורת עם בני המשפחה מעולה, וזו הזדמנות מצוינת לפתירת בעיות מן העבר וההווה.

קשת:
אין אלה הימים המוצלחים ביותר עבורכם. אתם חשים חולשה ועייפות, ומצב בריאותכם הפיזי לא כל כך טוב. מומלץ ללכת לבדיקות רפואיות ולהקדים תרופה למכה. בימים אלה רמת הפגיעות עולה אף היא, ויחד עמה הרצון להשתלח ב"פוגעים". אתם חשים כי כל מילה שנאמרת לכם מכילה עוקצנות, ואתם משיבים אש.

גדי:
בשבועות האחרונים עברתם תקופה סוערת ומלאת ריגושים. הימים הקרובים יהיו הרבה פחות סוערים, אך אין צורך להסיק מסקנות נמהרות. עכשיו אתם מוזמנים להתענג על התוצאות.
כדאי לנצל את הימים הקרובים לחופשה עם בני המשפחה, רצוי במקום שקט ופסטורלי. לפעולה זו יש אפקט חשוב עבורכם.

דלי:
בימים הקרובים תחושו הקלה בעומס התחושות הקשות שליוו אתכם עד כה. עדיין לא הכל חוזר לקדמותו. תצטרכו לבצע מספר תיקונים ושינויים במערכות היחסים שלכם עם הסובבים.
ההיגיון והפרופורציה מתגייסים לעזרתכם, ומוטב לנצל זאת על ידי סגירת הפערים שנוצרו עם בני המשפחה.

דגים:
הוכחתם את עצמכם בתחומי העבודה והלימודים, וכעת הגיע הזמן להתמקד בדבר האחד ולהצליח בו.
שליטתכם במצבים המשתנים במקום העבודה הגיעה לאוזניים הנכונות, ובמהרה תמצאו את עצמכם מקודמים בתפקיד. כדאי לחשוב על נסיעות לחו"ל בימים הקרובים. זהו זמן מצוין לצאת לחופשות קצרות, לצורך ניקוי ראש וסתם לבלות.נוצר: 5/29/2011 8:06:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים