אסטרולוגיה - תחזית לשבוע השלישי של יוני 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > תחזית לשבוע השלישי של יוני 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תחזית לשבוע השלישי של יוני 2011

מאת: אור משעל

תחזית שבועית 14/6/2011 – 20/6/2011טלה:
אתם נוטים להיות לחוצים ומלחיצים בימים אלה. קל מאוד "להדליק" אתכם, ומריבות הם עניין של מה בכך עבורכם. בזמן זה תתבקשו להוריד מעט את הטון מאחר והמשך עשוי להוביל להידרדרות היחסים עם הסובבים אתכם. הייתי אף מוסיף כי אין תקשורת טובה עם בני המשפחה בימים אלה.

שור:
ימים אלה העוברים עליכם גורמים לכם סבל רב בתחום הרגשי. אתם חשים מחנק ומועקה. המסרים שאתם מעבירים אל הסובבים אתכם נקלטים כביקורות, והם מצדם משיבים לכם "כגמולכם". בזמן זה יהיה עליכם לשמור על עצמכם מפני סכסוכים, ואם אפשר לבוא במגע כמה שפחות עם הסובבים אלכם.

תאומים:
חוסר הריכוז המאפיין אתכם גורם לא פעם לאי נעימויות רבות. איחורים לפגישות, נטייה להיות "מעופף" בזמן שיחה חשובה, וכדומה. אתם יוצרים רושם שאתם בעולם אחר. יהיה עליכם לנסות ו"לנחות" כדי לא לסבך את המצב. בני הזוג מקבלים את המצב בו אתם שרויים כחוסר תשומת לב, והדבר גורם לפגיעות ועלבון מצדם.

סרטן:
אתם עסוקים בדברים רבים מאוד, אך דומה כי אינכם משיגים דבר. משפט המפתח של ימים אלה הוא: תפסת מרובה לא תפסת. במילים אחרות, אתם מתפרשים ומתפזרים לכל הכיוונים מבלי לתת את הדעת על פרטיים קטנים העשויים לשנות את כל התמונה.

אריה:
אתם שרויים במצב רוח טוב ומשתדלים ליהנות מהחיים ככל האפשר. יש בכם אנרגיה של ביצוע ועשייה, ושום דבר משמעותי לא מעכב אתכם. גם עם בני הזוג העניינים זורמים כהלכה. יש בכם מקום להפגנת רומנטיקה, ועל כן מומלץ להשתמש באותו כוח כדי להדק את הקשרים עם בני הזוג.

בתולה:
מצב הרוח שלכם מדוכדך למדי. אתם מרבים בביקורתיות בתקופה זו, ובאותה מידה סופגים ביקורת. התקשורת חלשה ואתם חשים כי כל מילה שתצא מפיכם תוביל אתכם למלכודת.
בימים אלה לא מומלץ להעלות בעיות מן העבר, הן עם בני משפחה והן עם חברים.

מאזניים:
כושר השיפוט שלכם לא בא לעזרתכם לעיתים תכופות מדי בתקופה זו. אתם חשים כי גם בפעולות הפשוטות ביותר פועלים כמהמרים. מצב זה גורם לכם להיות חסרי ביטחון ומבולבלים. מצד שני היא עשויה להביא אתכם לעשות צעדים פזיזים. שימו לב לכך והרחיקו את ראשכם ממיטה חולה זו.

עקרב:
המתיחות ניכרת בכם היטב. אתם מסוגרים ומתבודדים ונראה כי לא ניתן להגיע אליכם בשום אופן. בתקופה זו המיקוד מפנה את מקומו ומותיר אחריו חלל ריק של חוסר ריכוז. ימים אלה יימשכו כשבועיים.
אתם נוטים להשתעמם בקלות ומנסים להעסיק את עצמכם בדברים אחרים.

קשת:
קשה לכם לנהל חיים שגרתיים בזמן זה. אתם חולמים בהקיץ ושקועים במחשבות משלכם. בשבועיים הקרובים תצטרכו לנהוג כמהלכים על חבל דק בין תחושותיכם המנטרלות לבין המציאות שתדרוש מכם פעילות.
אתם ובני הזוג מתנהגים כזרים בימים אלה. הפסיביות שאתם מפגינים גורמת לצד השני להשיב מלחמה. אנא שימו לב לכך.

גדי:
ענייני הזוגיות מטרידים אתכם לאחרונה. אתם עוברים תקופה שבה אין הבנה בין הצדדים, ונראה כאילו המוצא היחיד הוא ניתוק הקשר. אין זה כך בהכרח. זוהי תקופה שבה המסרים המועברים על ידיכם אינם נקלטים כהלכה, ויהיה עליכם להמעיט בשלב זה את ההתרועעות עם בני הזוג. השתדלו להתמקד בתחומים אחרים עד יעבור זעם.

דלי:
בימים אלה העייפות חוגגת אבלכם. אינכם מתפקדים כראוי, ומתלווים לכך גם תחושות פיזיות מטרידות. קשה לכם לתפקד במקום עבודתכם וחלה גם ירידה די משמעותית במצב הרוח שלכם.
אתם די מנותקים מכל מה שקורה בקרב בני משפחתכם. אתם נוטים לגלות אדישות ומעוררים את כעסם של הסובבים

דגים:
אתם לא מרוצים בתקופה זו. מפריעים לכם מערכות היחסים שלכם, אין לכם סבלנות רבה להקדיש תשומת לב לסובבים אתכם, ובכלל אתם חושבים על אפשרויות של שינוי מסגרתי.
הדברים אמורים גם לגבי מקום לימודיכם. אל תעזבו את מקום הלימודים שלכם בשלב זה. זוהי תקופה מלאת בלבול ותהייה, וצעד פזיז יוביל אתכם לחרטה.

 נוצר: 6/14/2011 10:45:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים