אסטרולוגיה - תחזית שבועית אמצע יוני 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > תחזית שבועית אמצע יוני 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תחזית שבועית אמצע יוני 2011

מאת: אור משעל

21/6/2011 – 27/6/2011טלה:
אינכם במיטבכם. אתם חיים במין הרגשה של "אני יודע מה טוב, והאחרים לא", וכך אתם פועלים. לעיתים קרובות קשה לדבר אתכם, שלא לדבר על לנהל דיון שבו משהו לא מוסכם עליכם, ודבר זה עשוי להוביל לכעס רב מצד הסובבים אתכם.

שור:
אתם מסתובבים עם אש בבטן. קשה לכם להוציא החוצה את מה שאתם מרגישים ואתם חשים בדידות גם כשאתם מוקפים באנשים מוכרים. למרות שהדבר נראה גרוע זה עדיין לא סוף העולם. תקופת נסיגתו של מרקורי תימשך עוד כשבועיים בלבד שלאחריהם תוכלו לקום על הרגליים.

תאומים:
דווקא בתקופה זו יש לכם תוכניות לגבי עתידכם. תוכניות אלו לא ממש ברות ביצוע בשלב זה, מאחר וקשה לכם לרדת לעומקם של הפרטים הקטנים יותר. אך לעומת זאת יהיה עליכם להחזיק את עצמכם חזק ולהיות ערניים יותר לגבי מצבכם הכספי.

סרטן:
אתם חשים כי הזמן דוחק בכם ומרגישים צורך לטפל בעניינים רבים, אך בפועל אתם פועלים במרץ אך דורכים במקום. אין בכם די סבלנות להתעמק ב"איך לעשות" ונוטים לחשוב על "מה לעשות". דבר זה עשוי לגרום לכם תסכול רב המתבטא בכעסים הפורצים החוצה.

אריה:
הימים עוברים עליכם בנחת ובשמחה. אתם מרבים לבלות בחברתם של חברים קרובים, לצאת לבילויים ולעשות חיים. בימים אלה גדלה השפעתכם על האנשים הסובבים אתכם, ודבר זה עשוי להיות לטובתכם במידה ותשתמשו נכון בהשפעה זו.

בתולה:
אתם חשים סחוטים ועייפים. קשה לחיות עם הרגשה של כישלון. הבריאות הפיזית אינה במיטבה ויהיה עליכם לראות רופא. בימים אלה מומלץ שלא לתכנן דבר ולא לצפות לכלום. האכזבה עלולה להיות קשה מאוד.
קצרים בתקשורת עם בני המשפחה מביאים אתכם לא פעם לטרוק א הדלת מאחוריכם בזעם.

מאזניים:
אתם חשים צורך לעשות מעשה קיצוני שיביא לכם פתרון לבעיות כלכליות ואישיות. ניסיתם דרכים אחדות, אך נדמה שכל הדרכים חסומות בפניכם. בימים כאלה קל לעשות שטויות שאחר כך מתחרטים עליהם, או במילים אחרות, סוף מחשבה במעשה תחילה.

עקרב:
הזהירות מתבקשת מכם בימים אלה. נטייה להיפגע ולהיפצע מאפיינת את השבועיים הקרובים, ומומלץ להפעיל זהירות בבית ובכבישים. אתם נוהגים להסתובב כמו סהרוריים, ומדי פעם זורקים מילה או שתיים לא במקום וגורמים למהומה.

קשת:
עוברים עליכם ימים של כבדות וחוסר משמעות. דומה כי הפתיחות והשמחה המאפיינים אתכם בדרך כלל , כובו ע"י יד אלמונית. אתם מודעים לכך ומתוסכלים עקב מחשבה שאי אפשר לעשות שום דבר נגד זה. הקלה גדולה יותר תהיה בשבוע הבא.

גדי:
זהו שבוע התקשורת, או ליתר דיוק, חוסר התקשורת עם בני הזוג. בימים אלה צפויים ניתוקים ופרידות מתסכלות הנגרמות עקב "התנגשויות" רבות. אתם חשים כי לא מבינים אתכם כראוי, ומרבים להראות את תסכולכם לבני הזוג.

דלי:
תחושת הכבדות מכבידה עליכם ללא רחמים. הדבר מתבטא גם בבריאותכם, ומומלץ ללכת לבדיקה רפואית. בזמן זה לא מומלץ לתכנן שום תוכנית, הן לגבי המשפחה והן לגבי מקום עבודתכם. אך למרות הכל יהיה עליכם להפריד בין תחושותיכם לבין המציאות המקיפה אתכם.

דגים:
אם היו שואלים אתכם לגבי הרגשתכם הכללית וודאי הייתם אומרים שאפשר לסכם את מצב רוחכם, הקשר העכשווי עם בני הזוג והמוטיבציה הכללית שלכם במילה אחת: "איכס". אתם חשים רע גם ברמות פיזיות אך לא מדובר בבעיה רפואית. בזמן זה תידרשו לגלות איפוק וסבלנות גם לגבי הדברים המרגיזים ביותר.נוצר: 7/6/2011 8:42:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים