אסטרולוגיה - תחזית שבועית לתחילת יולי 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > תחזית שבועית לתחילת יולי 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תחזית שבועית לתחילת יולי 2011

מאת: אור משעל

עבור השבוע המתחיל ב 5/7/2011 ומסתיים ב 11/7/2011טלה:
אתם חשים כי קצב חייכם מואט בימים אלה , אתם מפנים מקום למחשבה ולחשבון נפש, ונראה כי דבר אינו מפריע לכם לעשות זאת. בעבודה אתם מקדישים את תשומת הלב הדרושה, אך נראה לעיתים כי ראשכם נמצא במקום אחר.

שור:
אתם מעסיקים את עצמכם בתכנון חייכם המקצועיים. הצורך לשינוי נראה חזק יותר מתמיד, ואתם מגלים עניין בתחומים רבים. התקשורת טובה, והצורך להיות בקשר עם אנשים גדל מיום ליום. בתקופה זו כושר הלמידה טוב. אתם ערניים, מגלים עניין וצמאים למידע. כדאי להירשם בימים אלה לקורסים וסדנאות.

תאומים:
אתם עומדים לעבור שינוי בדרך המחשבה שלכם. הפעם ענייני כסף והרכוש מדאיגים אתכם. אתם בודקים אפשרויות של חיסכון, הוצאות חכמות יותר, ובכלל העולם החומרי תופס מקום חשוב ביותר ברשימת העדיפויות שלכם. אתם מרגישים צורך להיות ראויים לכך. היו ערניים ואל תכבידו על עצמכם יותר מדי.

סרטן:
החודש האחרון הקשה עליכם. מצבי רוח ירודים, עייפות וחוסר עניין היו לחלק בלתי נפרד מכם. החדשות הטובות הן שאתם עומדים לעבור תקופה הרבה יותר קלה ומשמחת. זהו זמן טוב להתחלות חדשות בתחומים רבים.

אריה:
לא קל לכם. מצב הרוח נמצא בשפל המדרגה ואתם מרגישים מרוקנים ומדוכדכים. קשה מאוד לתקשר אתכם ואתם מפתחים גישת אנטי כלפי הסובבים אתכם. לפי הרגשתכם נקלעתם למבוי סתום וללא שמץ של מוצא, אך אין צורך להיבהל, שהרי כל דבר בחיינו הוא זמני, וגם תקופה זו אינה שונה מן האחרות..

בתולה:
מלווה אתכם תחושה שמשהו חייב להשתנות בחייכם. אתם מוכנים לעזוב הכל ולהתחיל חיים חדשים, ולא משנה מה תהיינה התוצאות. מילות המפתח של תקופה זו הן חשיבה קדימה, והן מלווות אתכם כמו צל. אך מוטב לשים דגש על המילה חשיבה לפני שמבצעים מהלכים העלולים לגרום לכם להתחרט.

מאזניים:
לאחר תקופה משמחת ורבת אירועים אתם חשים כי נופל עליכם עומס רב מדי. הזמן עובר לאט, לטעמכם ואתם מעדיפים שמישהו אחר ייקח מעליכם את הנטל. קיימת בכם תחושה כי אתם מבצעים תפקידים רבים מדי, אך אינכם מביעים זאת במילים.

עקרב:
אתם משתחררים מתקופה מדכאת בימים אלה. השבועות הקרובים יוכיחו לכם שאין מקום לייאוש, ושהסבלנות משתלמת בסופו של דבר. כדי לפתור בעיות וסכסוכים ישנים. כושרכם הכריזמטי יעמוד לצדכם. לאלה הנרשמים לסדנאות ולקורסים מצפה תקופה מהנה ומלאת אתגרים.

קשת:
עברו עליכם שבועות שבהם החיזור והזוגיות היו התחום החשוב והחזק ביותר עבורכם. בימים הקרובים תחושו שמשהו משתנה בכם. ההתלהבות יורדת בהדרגה ומפנה את מקומה לתקופה של חשבונות נפש ומצב רוח פילוסופי. היזהרו מעימותים עם אחד מעמיתיכם לעבודה. מומלץ להוריד פרופיל ולנהוג באיפוק, מאחר והשתלחות לא תועיל בשלב זה.

גדי:
השעמום והשגרה שרבצו אצלכם בשבועות האחרונים מתמוססים לאבדון, ולא נראה שדבר זה יצער אתכם בזמן הקרוב. לרבים מכם יהיו הימים הבאים כמו חג. הזדמנויות רבות מחכות לכם מעבר לפינה, ואין שום סיבה בעולם שלא לקחת וליהנות מכל טוב.

דלי:
השגרה נעשית כבדה ומעיקה עבורכם. אתם מרבים בחיפוש אחרי משהו שיצית את דמיונכם, אך ממהרים לאבד בו עניין עוד בטרם החל. בימים אלה מומלץ להימנע מחיפושי סרק, להקטין ראש ולתת להוריקן השעמום לחלוף מעצמו.

דגים:
ימים אלה מקפלים בכנפיהם תקופה משמחת ורבת הפתעות והזדמנויות. אתם חשים נפלא, הן ברמה הפיזית והן בנפשית. זה הזמן לקחת סיכונים ולהתנסות בדברים חדשים.
כדאי לנצל את הימים הקרובים לבילויים משפחתיים וחברתיים. הוציאו את עצמכם לבילויים ולמותרות, ולא תצטערו על כך. תיהנו מכל רגע.נוצר: 7/8/2011 11:32:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים