אסטרולוגיה - תחזית לשבוע השני של אוגוסט 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > תחזית לשבוע השני של אוגוסט 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תחזית לשבוע השני של אוגוסט 2011

מאת: אור משעל

עבור השבוע המתחיל ב - 9/8/2011 ומסתיים ב - 15/8/2011טלה:
אתם מגלים עניין ופתיחות בתחומים רבים. הרצון לדעת וללמוד מתגבר וממלא אתכם מוטיבציה רבה. זה הזמן להכין רשימת מטרות וטיעדים שהייתם רוצים להגשים. אי אפשר יהיה לעצור אתכם..
לפנויים יש עכשיו כוח השפעה רב. זה הזמן "להמר" ולחזר. אתם רק צריכים להאמין ולנסות..

שור:
בתקופה זו שולטת הנוסטלגיה. הגבול בין העבר להווה דק מאוד, וכמעט לא מורגבש. ענייני משפחה מטרידים אתכם ומעוררים בכם ספקנות לגבי תפקידכם כבעלי משפחה. יש קושי רב בהפרדה בין רציונליות ורגשנות, אך משימה זו חיונית ביותר לתקופה זו, ועל כן כדאי לבצעה.

תאומים:
צורך עז במפגשים חברתיים מאפיין את הימים האלה. אתם מגלים פתיחות וקשב רב לסובבים אתכם. סקרנותכם מתעוררת ואתם ממגלים צימאון לימודי.
אתם מרבים לארח חברים וקרובים בביתכם בתקופה זו. שימו לב, דבר זה עלול להרגיז בשלב מסוים את בני הזוג.

סרטן:
בתקופה זו שולט בכם אי שקט. הדאגה והלחץ מפריעים לכם את שגרת יומכם. הבעיה בתקופה זו היא שאתם נוטים להפוך נושאים שגרתיים למשהו גדול באמת. התקשורת חלשה בימים אלה והפיתוי להיגרר לוויכוחים גדול מתמיד.

אריה:
ימיים אלה מקפלים בכנפיהם תקופה נפלאה עבורכם. אולי אלה ימי ההולדת המתקרבים הם אלה שמכינים לכם מתנות והזדמנויות רבות כל כך. עליכם רק להחליט שאתם לוקחים בזה חלק.
נכונותכם והשתדלותכם הכנה מוארכת מאוד על ידי מעסיקיכם. אחד מעמיתיכם עשוי להביא זאת לידיעת המעסיק.

בתולה:
בתקופה זו אתם חשים בלבול ותסכול העוקבים אחריכם בתחומים רבים. תוכניות ועניינים שתכננתם משתבשים ללא הרף, ממאחר ומחשבתכם לא ממוקדות, ואתם נוטים להזניח פרטים חיוניים. רצונכם בשינוי ניכר ובולט, אך משום מה קשה לכם להוציא אותו אל הפועל.

מאזניים:
שבוע זה עשוי להראות לכם כי מסגרתיות היא דבר נחמד, אך בהחלט לא בבית ספריכם. הרצון לשנות ולהתקדם מכניס בכם דחם עז, אך קיימת גם התלבטות פנימית הנובעת מפחד מפני שינוי.
הקשר הנוכחי כבר לא מה שהיה. אתם מעונינים לשנות את התפריט, ומסקנתכם היא שהניתוק יהווה פתרון טבעי לבעיה זו.

עקרב:
איטיות רבה בקצב החיים מאפיינת ת הימים האחרונים. אתם חשים כי הסביבה, ובכללה בני המשפחה דורשת מכם הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים לתת, אך משום מה אתם מעדיפים את ההדחקה והשתיקה על פני גילוי הלב. תקשורת טובה היא אחת המעלות של שבוע זה. בהזדמנות זו מומלץ גם לסגור ולפתור ענייני עבר, סכסוכים ומחלוקות ישנים שעדיין לא מאוחר מדי לפותרם.

קשת:
האנרגיות שלכם חוזרות ומתפקדות לשביעות רצונכם. אתם נמצאים בתקופה הרבה יותר אופטימית, וכדאי לפתח בתקופה זו גישה פתוחה אל החיים. אתם משמשים כמוקד להתעניינות ומשיכה מהמין השני. אין שום סיבה שלא להפוך את זה להזדמנות.

גדי:
נכנסתם לתקופה אפלה למדי אשר מתלוות אליה תחושות של בדידות במערכה. זהו זמן שבו אתם מטילים ספק בכל הסובבים אתכם. מצב הרוח ירוד ומדוכדך, ואתם נעשים פגיעים ומבולבלים.
קצב עבודתכם נחלש. אתם נוטים לקחת הפסקות ארוכות וסתמיות. שימו לב להתנהגות זו וקחו אחריות. הדבר עלול לגרום נזק לעתידכם במקום העבודה.

דלי:
חייכם בתקופה זו זורמים על מי מנוחות. אתם חשים נפלא ומלאים באופטימיות. ההתרחשויות סביבכם קורות בדיוק לפי טעמכם ורצונכם, וזה מתבטא בתחומים רבים.
בבית שוררת אווירה נוחה. בני המשפחה ואתם מתקשרים היטב, ומסתמנת נסיעה לחו"ל בזמן הקרוב. בהחלט כדאי לעשות זאת.

דגים:
התסכול והזעם מאפיין היטב תקופה זו. אתם מתכננים תוכניות עבורכם ועבור בני המשפחה אך נאלצים לדחותן ולפנות מקום להתמקדות בתפקידים משעממים ומלאי התעמקות בפרטי פרטים.
קיימת אווירה מתוחה. אתם לא מראים נוכחות גם אם נוכחותכם הפיזית ישנה. קיימת נטייה להתעלם מן הסובבים אתכם, ודבר זה פוגע ומרגיז.נוצר: 8/12/2011 9:43:00 AM
עודכן: 8/12/2011 9:45:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים