אסטרולוגיה - הורוסקופ לימים הראשונים של ספטמבר 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 02/06/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ לימים הראשונים של ספטמבר 2011
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ לימים הראשונים של ספטמבר 2011

מאת: מערכת Iwomen

עבור: 6/9/2011 – 12/9/2011טלה:
לא הולך לעבור עליכם חודש קל. בתקופה זו מושם דגש חזק על חיי הזוגיות שלכם ההופכים לבלתי נסבלים. אין לצפות להתפתחות משמעותית בקשר הזוגי, ומוטב יהיה אם תורידו את מינון הכעסים שלכם על בני הזוג, מפני שאלה לא יועילו.

שור:
מקום העבודה שלכם, הוא זה שנפגע עקב נסיגתו של מרקורי. הדבר משפיע במידת מה גם על חיי הבית והזוגיות שלכם. בזמן זה תצטרכו להוכיח את עצמכם פעמים רבות, והדבר לא יהיה קל.
אתם חשים מעין חוסר חשק ומוטיבציה ונוהגים לקחת פסקי זמן ארוכים. שימו לב לכך ופעלו בזהירות.

תאומים:
הרומנטיקה נחלשת בימים אלה. הדברים מתבטאים בחוסר עניין במשחקי חיזור לפנויים, ובתקשורת לקויה בקשרים קיימים. בימים אלה יהיה עליכם להיזהר ולשמור על מערכות היחסים שלכם, מאחר וצפויים ניתוקים ופרידות רבות.

סרטן:
אתם נכנסים לתקופה מלאת דאגות בכל הנוגע לבני ביתכם. ענייני המשפחה עומדים בראש סדר העדיפויות, ולעיתים תצטרכו לקבל החלטות מיידיות. אך ישנה בעיה אחת בקשר עם בני המשפחה, והיא התקשורת.
אתם נוטים לגלות דאגה לבני הזוג, אך לעיתים להפריז בכך. דבר זה עשוי לעורר התקוממות מצד בני הזוג, ומוטב להוריד הילוך ולסמוך יותר על הפרטנרים שידעו לדאוג לעניינם גם לבד.

אריה:
רמת ההתרחשויות סביבכם לא משביעה את רצונכם בתקופה זו. אל ההם ימים גרועים לתוכניות עתידיות בקשר לבית או למקום עבודתכם וייתכנו קצרים רבים בתקשורת ובביצוע מהלכים.
אתם נוטים לריב עם בני המשפחה על דברים של מה בכך. ישנה חוסר הבנה באוויר הגורמת לכם תסכול רב, ונטייתכם הטבעית לימים אלה היא להיפגע ולקחת ללב.

בתולה:
זוהי תקופה לא קלה המתאפיינת בלא מעט סתירות רגשיות ומחשבתיות. בתקופה זו אתם מרגישים חצויים בין רצונות ומציאות. פגיעותכם בימים אלה עולה, וכמוה גם רמת הפגיעה. בזמן זה תתבקשו להיזהר בדבריכם מפני שכוונותיכם לא יבוטאו כהלכה. התקשורת המילולית לא זמינה כעת, אנא המתינו ונסו שוב מאוחר יותר.

מאזניים:
חוסר שקט נפשי ועצבים מתוחים נכנסים בימים אלה להילוך גבוה. נלווים לתקופה זו גם ביקורתיות וציפיות גבוהות, לעיתים גבוהות מדי, מהסובבים אתכם. שימו לב, אתם עלולים לערער אנשים בקלות משלוותם, ובקלי קלות עשויים לגרום לניתוקם של קשרים רבים. הבחירה היא שלכם.

עקרב:
נסיגתו של מרקורי לא מכבידה עליכם כהוא זה. אתם מתפקדים היטב ואין לכם שום סיבה מיוחדת לדאגה. אמנם, אין זו תקופה שבה ההתחלות החדשות יתחננו שתיגשו אליהן, אך בהחלט אתם יכולים לנהל את ענייניכם כרגיל ולזכות בהישגים.

קשת:
שבוע זה יקשה עליכם בתחומים רבים. אתם חשים כי הכוח אוזל מכם, והאכזבות מחמיצות הזדמנות זו. מומלץ בחום שלא לתכנן דבר בימים הקרובים, מאחר והתוצאות יהיו גרועות, והשפעתן תימשך זמן רב. תקופה זו תימשך כשלושה שבועות.

גדי:
בימים הקרובים תיאלצו לעמוד על המשמר. אתם חייבים לשים לב להוצאותיכם ומצב חשבונכם בבנק. הנטייה לבזבזנות גדלה בימים אלה, וההפסדים העשויים להיגרם יהיו קשים התגברות וקשים להסבר. השפעתם של הפסדים אלה עלולה להיות לטווח רחוק.

דלי:
בימים הקרובים מומלץ לגנוז ולסגור הרמטית כל תוכנית שהיא. בזמן זה נראה כי כל מהלך שתבצעו ייתקל במכשול, ולאן שלא תפנו תיתקלו בקירות אטומים. התקשורת של תקופה זו מלאת קצרים וחורים, דבר שבפני עצמו מתסכל.

דגים:
הפעילות הרבה והנמרצת שמאפיינת אתכם בדרך כלל הולכת ופוחתת במשך הימים הקרובים, ובמקומה באים תחושה של ריקנות ועצלות. אתם נעשים חוסר העש משחק כאן תפקיד ראשי בתקופה זו.
אתם ממעטים בשיחות ומעדיפים את הישיבה הסתמית. במהרה אתם יוצרים רושם של חולמים בהקיץ.נוצר: 9/13/2011 10:20:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים