אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

מאת: אור משעל

עבור: 27/9/2011 – 3/10/2011טלה:
הדחף ההרסני שליווה אתכם בחודש זה מוריד הילוך ומאפשר לכם לנשום לרווחה. חושות התסכול והזעם שפקדו אתכם עד כה יפנו את מקומם לרגיעה ונוחות. זהו שבוע שבו תאספו כוחות חדשים כדי להמשיך את חייכם ולקדמם.

שור:
תפקודכם בעבודה נפגע באופן זמני בגלל נסיגתו של מרקורי וגרמה לכם להרגיש רע. האמון העצמי התערער מעט והתלוו לכל זה גם ליקויים בבריאות הפיזית זהו השבוע האחרון לכך, וכבר מסתמנת הקלה. אך אל נא תמהרו.

תאומים:
וכבר בימים אלה אתם ישנה הקלה משמעותית במצב הרוח וברמת האירועים. בזמן זה יהיה עליכם לסגור פערים וסדקים רבים שנוצרו במערכות היחסים שלכם עם בני הזוג ועם הקרובים האחרים.
זהו זמן מצוין לשיחות הבהרה ופיוס. התקשורת ביניכם לבין בני המשפחה חוזרת בהדרגה למסלולה הרגיל, ובמהרה תוכלו לשוב לחיות את חייכם בשלום עמם.

סרטן:
רמת השתלטנות והכפייתיות שאפיינה את התקופה הזו מתפוגגת. תוך מספר ימים תרגישו בהבדל משמעותי ביחסים שלכם עם הזולת, ובמיוחד עם בני המשפחה. בזמן זה כדאי לדבר עם בני המשפחה ולסגור את הפערים שנוצרו.

אריה:
ההרגשה משתפרת במעט. אתם משתוקקים לחזור לחיים רגילים, אך עדיין לא מומלץ להתחיל בקצב מהיר. בשבוע הקרוב מומלץ לאסוף כוחות כדי להמשיך הלאה. זהו הזמן לסגור את הפערים שנוצרו עם בני המשפחה ושאר האנשים הקרובים אליכם. עד מהרה תחזור האווירה בבית להיות אותה אווירה טובה ומוכרת.

בתולה:
תשומת לב יתרה ניתנת בימים אלה לנושא הכספי. אתם בתקופה שבה עליכם לנהוג בזהירות רבה בנושאים הפיננסיים. עסקאות, הוצאות, השקעות ורכישות יחויבו תשומת לב גדולה. חוסר זהירות עלול להביא לתוצאות קשות. בימים אלה אתם חייבים להיזהר מעסקאות מפוקפקות.

מאזניים:
עצבנות רבה אפיינה אתכם בשבועות האחרונים. נוצר הרושם כי העניינים יצאו מכלל שליטתכם, וזה רק טבעי שתצאו מכליכם לעיתים קרובות. החדשות הטובות הן שבימים הקרובים הרגשתכם תשתפר הרבה יותר. לאט ובהדרגה תוכלו להתפנות לעיסוקים אחרים, ולהמשיך את החיים הלאה.

עקרב:
נסיגתו של מרקורי לא הביאה לנסיגה בשום תחום בחייכם. הבילוי והנוכחות החזקה במקומות הנכונים היטיבו אתכם, והשפעתכם על אנשים היתה חיובית במקרים רבים. בימים אלה אתם מגיעים למסקנה שעליכם להאט את הקצב ולשקול את צעדיכם הבאים.

קשת:
ייסורים, אומללות ורחמים עצמיים שדומה כי לא תרפה מכם מניחה לכם סוף סוף. הימים הבאים יתנו לכם תחושה חזקה יותר של שקט נפשי. לא מדובר בימים מלהיבים באופן מיוחד אלא בשקט שאחרי הסערה. כדאי לאסוף כוחות בזמן זה, ולהחזיר את עצמכם למישור המוכר של חייכם.

גדי:
חשיבתכם חוזרת לבהירותה המקורית. השבועות האחרונים שעברו עליכם גרמו בוודאי לחלק מכם לצבע מהלכים פזיזים, חלקם מטופשים. זה הזמן לקום על הרגליים, לאסוף את השברים ולהיבנות מחדש.
היכולת התקשורתית חוזרת אליכם. זה הזמן לתיקונים במערכות היחסים עם בני המשפחה.

דלי:
הבדידות מלווה אתכם בתקופה זו. גם אם יש  לכם המון חברים, דומה שהפעם אין עם אף אחד שפה משותפת. שבוע זה מאוד מבלבל עבורכם. תחושה זו גורמת לכם לתהות לא פעם על משמעות הקיום.
אינכם מרוכזים בחומר הנלמד. אתם חולמים בהקיץ ולשקוע בעולמות אחרים. בזמן זה מוטב לדחות כל הרשמה למסלול לימודים לכמה שבועות.

דגים:
נראה כי נוטרלתם כהלכה בשבועות האחרונים. זהו השבוע האחרון לנסיגתו של מרקורי, וכבר מורגשת הקלה. עדיין לא הגיע הזמן להתחיל הכל מחדש, אך אפשר בהחלט להתחיל לקום על הרגליים ולהמשיך. אסור לקחת סיכונים עם כספם של אחרים בכל צורה שהיא.

 חג שמח ושנה טוב !נוצר: 9/28/2011 12:59:00 PM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים