אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

מאת: אור משעל

לימים שבין ה - 11/10/2011 ל – 17/10/2011טלה:
אתם במיטבכם! עליצות ואופטימיות פוקדת אתכם השבוע. נצלו את הימים הקרובים עד כמה שאפשר. הבילוי והקניות יהיו הצד החזק של השבוע. אתם זוכים לפרגון ולהערכה מרובה על ידי עמיתים, שללא בושה מדווחים עליכם למעסיק על מאמצכם בעבודה.

שור:
מקום עבודתכם הוא הבעיה המרכזית שלכם בימים אלה. אתם חשים שעמום וחוסר מוטיבציה. בילוי ממושך במקום זה גורם לכם לחוש רע מבחינה פיזית. בשבוע זה העייפות נותנת בכם את אותותיה. אתם נוטים לראות הכל מנקודות מבט פסימית.

תאומים:
פנויים יקרים, השבוע תחושו חזק יותר מתמיד את הרצון ברומן ממושך. אופטימיות והתלהבות ילוו אתכם השבוע. תחושה זו נמצאת גם בקרב הלא פנויים, אתם רוצים למסד את הקשר שלכם. נסיעות לחו"ל, גם הם נמצאות במקום מכובד ברשימת תוכניותיכם, ובמילים אחרות, אתם מרגישים צורך לשנות אווירה ולהתנסות בדברים חדשים.

סרטן:
אתם מאבדים עניין בקלות השבוע. הזדמנויות העוברות ממש לידכם מקבלות תגובה קרירה ואדישה מצדכם. אחת התכונות הנדרשות לשבוע זה היא הסבלנות. נסו לבדוק את האפשרויות העומדות בפניכם ולהתעמק בהם, התוצאות לא תאחרנה לבוא.

אריה:
אתם חשים מצוין בימים אלה. היצירתיות במיטבה, וכמוה גם הפעלתנות. זהו זמן המתאים להנאות ובילויים. יהיה קל לקחת את החיים בקלות בתקופה זו. זמן נפלא להשקעות שתתברנה כמוצלחות.
זמן מצוין לאהבה. רגשותיכם מתעצמים בימים אלה, והזדמנויות להתחלות חדשות מבצבצות. קל לכם להעביר תחושות ומסרים מילוליים, ולקצור הצלחות בקלות.

בתולה :
אתם עייפים וחסרי שקט. חוסר מרץ מלווה אתכם בתקופה זו, וענייני בריאות מטרידים אכם. נראה שהדברים סביבכם יבאו מכלל שליטה ואין לכם כוח לעמוד בזה. בשבוע זה תחושו את מבחן הסבלנות, כפי שלא חשתם זמן רב. בשבוע הקרוב מומלץ במיוחד שלא לשהות במקומות סגורים. הדבר רק יעיק עליכם. מצב זה יימשך כשבוע.

מאזניים:
לא כדאי לתכנן תוכניות ארוכות טווח בימים אלה, ובעיקר לא נסיעות ארוכות. ההססבלנות היא מצרך נדרש לשבוע זה. במידה ותגייסו אותה היא תעזור לכם להתאפק מלהחליט החלטות חפוזות, או להשקיע השקעות "כבדות". מצב רוחכם הכללי טוב, אתם חדורים באמביציה של עשייה, אך עם זאת כדאי לשקול צעדים לפני הביצוע.

עקרב:
בימים אלה אתם חשים עייפות יותר גדולה ממה שאתם רגילים. אתם מעדיפים כי בני המשפחה והחברים ירדו מכם, מאחר וגם הסבלנות לא במיטבה. רבים מכם ירגישו כי הם מנוצלים, הן במקום העבודה והן בקרב בני המשפחה.

קשת:
שבוע זה מקפל בכנפיו רעיונות חדשים, אפשרויות קרייריסטיות, ואף בני זוג חדשים. מוטב לחיות את החיים בראש פתוח כדי להיפתח אל ההזדמנויות. מומלץ להיזהר מפזיזות, ההזדמנויות אכן נמצאות, אך בד בבד כדאי לשאול את עצמכם על חשבון מה זה בא.

גדי:
כמו שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם – כך נאמנה לכם העצבנות בימים אלה. אתם מסתובבים עם רימון רסס פנימי המתפוצץ לעיתים קרובות מדי. אין סבלנות, הדברים לא הולכים כמו שתכננתם, ואלה רק מוסיפים על מצב רוחכם ה"טוב". בימים הקרובים מומלץ להוריד הילוך ולסגת. אין זה הזמן לתוכניות.

דלי:
השבוע נפתחות בפניכם אפשרויות חדשות בתחומי הקריירה והזוגיות וכדאי לנצל ימים אלה לעשייה. זהו שבוע מיוחד לכל הלא מרוצים שביניכם.. קשרים מן העבר עשויים לבצבץ מחדש ללא התראה מוקדמת, וכדאי לבדוק הזדמנות אפשרית העשויה לצמוח מכך.

דגים:
מחנק ותסכול הן מילות המפתח של שבוע זה. אתם מרגישים מרומים, אך אין לכם יסוד מוצק לתחושה זו. אינכם משתפים איש בתחושה זו. במצבכם הנוכחי הפיתוי גדול לעשות שטויות. הזהירות מתבקשת.
הימנעו מכל הקשור להלוואות או עסקאות מפוקפקות.

ושיהיה חג שמח !נוצר: 10/10/2011 9:07:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים