אסטרולוגיה - הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 25/09/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

מאת: אור משעל

כך ייראה החודש השני של שנת 2012 (זכרו שהשנה יש בו 29 ימים)טלה:
הכוחות שבים אליכם, ואתם נפתחים מחדש אל העולם. רעיונות חדשים ומעשיים "ישטפו" אתכם בתקופה זו. זה הזמן לקום ולעשות.
נסיעות: לכל מי שתכנן חופשה בארץ או בחו"ל – זה הזמן לעשות זאת. הכוונה היא גם לנסיעות עסקיות. בימים אלה היוזמה ויכולת הביצוע חוזרים אליכם, ומוטב ליהנות מן המיטב מאשר להתמהמה ולהפסיד.
בית\משפחה: התקשורת עם בני המשפחה טובה בימים אלה. זהו זמן טוב לפתירת בעיות ויישוב סכסוכים ישנים בקרב בני הבית. זוהי גם הזדמנות נפלאה לשיפוץ הדירה.
עבודה\קריירה: תוכניות גדולות בתחום העבודה יכולות סוף סוף לצאת מהגדרתן כתוכניות בלבד. בשבועות הקרובים כדאי לבצע פעולות שיש בהן אלמנט של לקיחת סיכון, כמו חתימה על חוזים, כניסה לשותפויות, וכדומה.

שור:
הבידוד העצמי נראה לכם כפתרון הטוב ביותר לימים הקרובים. אתם נכנסים לתקופה של חשבון נפש והרהורים, ואין בכם כוח לטפל בעניינים – דחופים ככל שיהיו. המעשיות נכנסת להילוך סרק.
בית\משפחה: אתם שקטים מהרגיל ומעוררים תהיות בעיני בני המשפחה, גם אם הם לא מבטאים זאת בגלוי. אל תנסו להסביר את עצמכם. אתם לא בשלב המאפשר פתיחות. ניסיונות שווא יובילו לאי הבנות נוספות.
אהבה\רומנטיקה: אתם נעשים חשדניים כלפי בני הזוג, ומעוררים אי נוחות בקרבם. היזהרו שלא להפריז משום שהתנהגות זו עלולה לדרדר את היחסים.
עבודה\קריירה: יש לכם נטייה להיות מנותקים ולא מרוכזים. כדאי לשים לב שמצב זה לא יפגע בכם. כמו כן עדיף שלא לבצע עסקאות בשלב זה. הדבר רק יגביר את תחושות החשש והדאגה הקיימות ממילא.

תאומים:
התכונה המובילה של השבוע היא האופטימיות. יש לכם סיבה טובה לכך, מאחר ותקופה זו פותחת בפניכם שערים להזדמנויות חדשות, מה שיכול בהחלט להיות כשכר על ה"עונש" של חודש מתסכל שעבר עליכם. הנושא הרומנטי עומד במקום הראשון ברשימת סדר העדיפויות שלכם, וכדאי בימים אלה לקום ולעשות מעשה. תחושה זו תגבר בשבוע הבא.
בית\משפחה: אתם נוטים השבוע להבליג ולהתפשר בכל הקשור לחילוקי דעות ביניכם לבין בני המשפחה. צפו לניסיונות אחדים מצדם לגרור אתכם לוויכוחים, אך הפעם אתם חזקים יותר ונוטים להיות יותר סלחניים.
עבודה\קריירה: הזדמנויות חדשות בתחום הקריירה מצפות לכם. הורידו את רמת ההיסוס וקפצו אל המים, עמוקים ככל שייראו. במהרה תלמדו "לשחות".
לימודים: הדברים אמורים גם בתחום הלימודים. אתם עשויים לגלות הזדמנויות בתחום לימודיכם, או לחליפין במקום חדש שבו תוכלו להוכיח את עצמכם ולהתקדם הלאה.

סרטן:
בשבוע הקרוב תרגישו את נחת זרועו של השעמום. השגרתיות נעשית בלתי נסבלת בימים אלה, ונדמה ששום דבר לא יכול לשנות זאת בשלב זה. אתם חשים מנותקים מהסביבה ומהמציאות, ומאבדים עניין במהירות רבה. רצוי להיזהר מהפגנתיות יתר של חוסר העניין שלכם, זה רק ירגיז את הסובבים אתכם ויכניס אתכם לעוד מצבים לא רצויים.
בית\משפחה: רוב זמנכם מועבר בישיבה סתמית בסלון, בקריאת עיתון בלתי פוסקת ובצפייה בטלוויזיה, ואין לכם עניין בסובבים אתכם. אתם נוטים להתעלם מצרכיהם של בני המשפחה, ולא מבינים מה רוצים מכם. קשה יהיה לגרור אתכם לשיחות, ואפילו לוויכוחים, מאחר ואין לכם עניין בכל המתרחש סביבכם.
עבודה\קריירה: אתם מבצעים את עבודתכם על תקן של "ראש קטן", ללא יוזמה עודפת. גם בתחום זה השעמום עושה את שלו, ומתחזק הצורך להעביר דף ולשנות משהו בחיי העבודה.

אריה:
תקופה משמחת ומבטיחה יותר מחכה לכם בפתח. בימים אלה מתגבר הרצון שלכם לאהבה הדדית ומתמשכת. אתם מגלים אופטימיות, ושמחת חיים ממלאת אתכם, ותכונה זו תחזור אליכם כמו בומרנג.
בית\משפחה: אתם מפגינים מסירות לבני המשפחה. עליה בתשומת הלב מבני הזוג ומהילדים רק מגבירה את עוצמת התחושות המלוות אתכם. זה הזמן לצאת, לבלות וליהנות עם בני המשפחה, במיוחד תוכניות לבילוי שנדחו עד כה.
אהבה\רומנטיקה: זוהי תקופה מיוחדת לפנויים ולפנויות. אתם מקרינים החוצה משהו ממגנט ומעורר עניין אצל המין השני. עיתוי נפלא להתחלות חדשות וכניסה למערכות מחייבות, וכן מיסוד קשרים.
עבודה\קריירה: אתם זוכים להערכה במקום עבודתכם ויינתנו לכם הזדמנויות לקידום במעמדכם. החיוניות של ימים אלה תאפשר לכם לבצע מהלכים מסובכים ומשמעותיים בקלות יתרה.

בתולה:
אתם חשים כי העבר צף ועולה, וזה ממלא אתכם עצבות והתכנסות פנימה. רמת הפגיעות עולה ולכן מומלץ שלא להיגרר לוויכוחי סרק עם הסובבים אתכם.
בית\משפחה: אין לכם סבלנות וזה מתבטא בעיקר על פי שפה עוקצנית והטחת דברים שלא לצורך. ניסיונות להבהיר את עצמכם או למתוח ביקורת על הסובבים הם דבר נוסף שמומלץ להימנע ממנו, מאחר והמטרה שתושג תהיה הפוכה לזו הרצויה.
עבודה\קריירה: אתם חשים חוסר סיפוק במקום עבודתכם. לדעתכם, דברים נעשים באופן לא עקבי והנטייה להתרגז קלה. מוטב לפתח גישה קצת יותר סלחנית ולהימנע מעימותים מיותרים עם עמיתיכם.
כספים: אין זה זמן טוב להשקעות פיננסיות בשוקי ההון, בארץ ובעולם. כושר השיפוט בימים אלה לא במיטבו ואתם עלולים ליצור הפסדים.

מאזניים:
אלה הם ימים שבהם היכולת התקשורתית שלכם עושה חיל. נופלת לידיכם הזדמנות להשיג מטרות רבות, והכל בזכות קליטה והעברה נכונה של מסרים ברורים. ימים אלה מלאים תעסוקה וסיפוק במקום העבודה.
עבודה\קריירה: מידע חיונית יהיה זמין ונגיש עבורכם, וזה עשוי לשמש לכם כקלף מיקוח חיוני בניהולי משא ומתן, ובדיקה יסודית של השטח לפני שתחליטו על סגירת עסקה.
אהבה\רומנטיקה: גם כאן יכולת הקליטה שלכם יכולה לשמש אכם . בתחומים הרומנטיים אתם עשויים לגלות דברים חדשים על הקשר שבו אתם נמצאים, והדבר תלוי ברמת הקשב שלכם. לפנויים מחכה תקופה פורייה של משחקי החיזור. פעלו והצליחו.
לימודים: אתם מגלים ערנות וריכוז רב בלימודיכם. צפויה לכם תקופה מלאת אתגרים, שבה תוכלו להוכיח את יכולותיכם על הצד הטוב ביותר.

עקרב:
קניית מוצרים לבית ורכישות בקנה מידה גדול יותר עומדים בראש סדר יומכם. אתם שמים לב יותר מתמיד על מראה הבית, מה חסר ומה נחוץ, ויחד עם זאת קיימת בכם דאגה לנושאים כספיים ולהוצאות.
בית\משפחה: בזמן זה אתם מעדיפים להתמקד בדברים היותר קונקרטיים ולהתעסק כמה שפחות בעניינים אישיים של בני המשפחה. התקשורת האישית מראה סימני חולשה ולכן לא כדאי להיכנס לשיחות מעמיקות.
עבודה\קריירה: גריפת רווחים מעניינת אתכם בתקופה זו. אין לכם את הזמן והסבלנות להתמקד בתהליך עצמו, ועל כן מוטב להימנע בשלב זה מפעילויות פזיזות וחסרות מחשבה.
אהבה\רומנטיקה: אינכם בנויים כרגע ליצירת קשרים חדשים, ומוטב גם שלא להיכנס בשלב זה למערכת מחייבת. ולכם, התפוסים, ייתכנו אי הבנות ומריבות עם בני הזוג, ומוטב שלא להחריף אותם.

קשת:
לתקופה זו, סימנה הוא ההתחלות החדשות ובעלות השלכות לטווח רחוק בשבילכם. האינטואיציה ותחושות הבטן יובילו אתכם למקומות מעניינים.
בית\משפחה: בבית שוררת מתיחות ונגרמות אי הבנות רבות. אתם יכולים להציל את המצב בכך שתשברו את הקרח. קחו לעצמכם את הבמה ותנו לעצמכם את הביטוי מבלי להסס. במהרה תבינו שיש מי שמקשיב לכם, ותזכו להערכה רבה על כך. אלה הם גם ימים מצוינים לפתור בעיות ישנות ולהציג את הדברים באור חדש ואופטימי יותר.
עבודה\קריירה: בימים הקרובים כדאי לסגור עסקאות ולהתחיל בפרויקטים חדשים. אלה ימים טובים להחלטות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, ולכן לא כדאי להתמהמה יותר מדי.
כספים: ימים נפלאים להשקעות בשוקי ההון בארץ ובעולם. שיהיה במזל.

גדי:
בתקופה האחרונה נוצר הרושם שכל תכנון מצדכם עולה בתוהו. גם השבועות הקרובים לא יהיו הטובים ביותר שידעתם, פיזית ונפשית – אתם חשים ריקנות וסתמיות. האנרגיות ירודות ואתם נוטים לשקוע במצבי רוח קשים.
בית\משפחה: הסבלנות היא לא הצד החזק ביותר שלכם השבוע. אתם נוטים להתרגז בקלות ונגררים למריבות סתמיות. עליכם לשים לב לכך ולנסות להוריד את מינון העצבנות כדי לא לדרדר את המצב.
אהבה\רומנטיקה: בימים אלה יהיה קשה לכם מאוד להחליט באופן רציונאלי. הדבר עשוי להביא אתכם לנתק קשרים עם בני הזוג, תצטרכו להפעיל שיקול דעת לפני שאתם עושים זאת. כדאי ורצוי לתת מרחב מחיה לעצמכם ולקשר שלכם. קפיצה להחלטות פזיזות אינה צעד בריא.

דלי:
תחושות חדשות ממלאות אתכם. אתם בימים הקרובים תלווה אתכם הרגשת מיאוס כללית מכל מה שקשור לשגרה, שבמלכה אתם עשויים לבצע מהלכים מרחיקי לכת ומעוררי תדהמה לגבי חייכם.
בית\משפחה: אין לכם שקט הנפשי בימים אלה. בעיני בני הזוג ושאר בני המשפחה אתם נראים כאחוזי דיבוק של מרץ. אתם מעדיפים לבלות פחות בקרבם. התנהגותכם אליהם פוגעת לעיתים קרובות ומעוררת שאלות. מוטב לכם לעמוד על המשמר ולא לגרור אותם למריבות.
עבודה\קריירה: בימים הקרובים כדאי להימנע מניהולי משא ומתן. אינכם בנויים לכך בשלב זה, מאחר ואתם נוטים לאבד סבלנות במהירות רבה. כמו כן עדיף להפחית מגע עם עמיתים לשבוע הקרוב כדי למנוע חיכוכים ואי הבנות ביניכם.

דגים:
אתם חיים בתחושה של עומס יתר. כל דבר הקשור בלקיחת אחריות נראה לכם ככד יותר מתמיד. בימים אלה תיקלעו למצבים שבהם חשוב יהיה להחליט מהר וברור, באופן וחד משמעיות, מבלי לתת לרגש להחליט בשבילכם.
בית\משפחה: מצב הרוח שלכם מקשה על בני הבית להתקרב אליכם. בימים הקרובים תיאלצו לנטרל את רמת רגישותכם ככל האפשר, מאחר והתפרצויות של כעס תוביל להידרדרות היחסים.
עבודה\קריירה: בימים הקרובים תעמדו בפני החלטה קשה בנוגע לסגירת עסקה. עליכם להחליט מהר מבלי להתמהמה.
כספים: אין זה זמן טוב להשקעות פיננסיות. היזהרו גם מעסקאות הנראות מפתות. אלה עלולות להתברר כמפוקפקות, והנזק שייגרם לא ישתלם לכם. גם ההימורים עשויים לשמש לכם כפיתוי, שממנו מומלץ להתרחק אף יותר.נוצר: 1/29/2012 8:07:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים