אסטרולוגיה - ומה קורה בשבוע השני של מרץ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 23/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > ומה קורה בשבוע השני של מרץ ?
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ומה קורה בשבוע השני של מרץ ?

מאת: אור משעל

בתאריכים שבין ה - 8/3/2012 ל – 14/3/2012טלה:
אינכם במיטבכם השבוע. אתם מלווים בתחושות עצבות ודלילות. נדמה לכם שאתם סוחבים את כל הצרות האפשריות על הגב שלכם, וזה עושה אתכם לאדישים וקרירים. זהו זמן גרוע להחלטות בזק. הימנעו מכל עסקה הנראית לכם מפתה למראית עין, וכן שמרו על עצמכם במיוחד מהימורים, בזבוזים מיותרים, וכדומה.

שור:
השבועות הקרובים יעמדו בסימן ההלם וההפתעה, בעיקר בעיני הסובבים אתכם. אתם מקבלים על עצכם החלטות מהירות וגורליות ולא מהססים לבצע אותם. רבים עשויים שלא להבין אתכם, מאחר והתרגלו לראות אתכם כאנשים נוחים ושקטים, אך אתם בשלכם – החלטתם להתחיל בחיים חדשים.

תאומים:
בימים האחרונים אתם חשים כבדות וחוסר נוחות. התקשורת נחלשת מעט ואתם נוטים להעביר מסרים כפולים לסובבים אתכם. דברים שנראו לכם ברורים מאליהם עד לא מזמן מעוררים בכם שאלות ומחשבות לגבי ההמשך.

סרטן:
שבוע זה עומד בסימן הזוגיות והאהבה. כל פעולה המצריכה השקעה בבני הזוג תתברר כמבורכת ומשתלמת. אלה ימים שבהם כדאי לתת ביטוי לרגשות ולסמוך על התוצאות. כדאי להוציא לפועל כל תוכנית שעמדה בסימן דחייה. השבועיים הקרובים טובים לביצוע פרויקטים חדשים וניהולי משא ומתן.

אריה:
אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מעדיפים להיות נחבאים אל הכלים. אתם מעדיפים כמה שפחות לדבר או לנדב אינפורמציה לאחרים, מחשש שהדבר עלול לפגוע בכם. כדאי בימים אלה לשמור על ראש צלול ולקחת את הדברים בפרופורציה. אם זאת, כדאי לפעול בזהירות בתחומי העבודה והזוגיות כדי לא להיפגע.

בתולה:
השבועות הקרובים הם חג עבור הפנויים והפנויות שביניכם. אתם זוכים להמון תשומת מבני המין השני. בימים אלה אתם מתבקשים לגלות יותר פתיחות, להפחית במידת מה את רמת הביקורתיות ולהיראות בחברה.
בימים אלה התקשורת עם בני המשפחה ובני הזוג טובה, וזו הזדמנות עבורכם לפתוח "תיבות פנדורה" ישנות, מבלי לחשוש מהתוצאות.

מאזניים:
חולשה ותחושה של חוסר אונים מלווים אתכם בימים אלה. כוח הגרוויטציה פועל עליכם יותר מאשר על האחרים, ואין לכם סבלנות בשביל אף אחד. אתם משתדלים להעביר את הזמן כמיטב יכולתכם במקום העבודה. מומלץ לקחת תפקידים שאין בהם אחריות כבדה, ובכלל זה להימנע מניהולי משא ומתן או מסגירת עסקאות.

עקרב:
בימים אלה יכולת הבעת הרגשות טובה. אל תהססו להגיד את מה שיש לכם בצורה פתוחה וישירה. זה זמן טוב לשיחות נפש ולליבון בעיות שלא נמצא להן פתרון עד כה. אפשר לנצל הזדמנות זו כדי להעביר ביקורת על הסובבים אתכם מבלי לפגוע בהם. אין לכם ממה לחשוש.

קשת:
אינכם במיטבכם. האנרגיות ירודות בימים אלה ואתם חשים חולשה וחוסר חשק לבצע דברים שאפשר לדחות למחר. היכולת להעביר או לקבל מסר ברור אף הוא נחלש ואתם נוטים להיות מעט אפאתיים.
מצבכם הנוכחי מעורר אבל בני הזוג שאלות ותהיות, וייתכנו אי הבנות וכעסים. כדאי ומומלץ השבוע לשמור על פרופיל נמוך כדי לא לדרדר את היחסים עם בני הזוג.

גדי:
בימים אלה אתם מגלים פתיחות רבה וראש צלול בתחומי העבודה והבית. אתם במצב רוח טוב, אך עושים רושם שאתם מעט לחוצים. זה הזמן לבצע תוכניות שהעדפתם לדחות, לפי שעה לטובת עניינים דחופים יותר.
אתם לא יכולים לשבת במקום אחד, ומשתעממים מהר. התקשורת עם האחרים והאחיות טובה, אך מומלץ להיזהר בדברים העלולים לפגוע בהם.

דלי:
בשבוע הנוכחי מצב הרוח נעשה פחות ידידותי, ואתם נוטים להיות בוטים ופוגעים. עליכם לשים לב להתנהגויות אלה על מנת שלא לקלקל יחסים עם הקרובים אליכם, גם אם נראה שזה לא הדבר שהכי מעניין אתכם כרגע. אנא שימו לב.

דגים:
נינוחות ואופטימיות מאפיינים את השבוע הזה. אתם מקרינים החוצה תחושה של שלווה ורוח טובה. התקשורת בימים אלה טובה ואתם מוזמנים לנצל את ההזדמנות ולהשיג מטרות שההגעה אליהם כרוכה בהעברת מסרים.
הימים האלה הם הזדמנות מושלמת להתחיל בקשר חדש. כושר החיזור שלכם במיטבו, ושימוש נכון יוביל אתכם לקשר עם פוטנציאל לנישואיןנוצר: 3/16/2012 12:56:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים