אסטרולוגיה - ומה אומרים הכוכבים על אמצע חודש מרץ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > ומה אומרים הכוכבים על אמצע חודש מרץ ?
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ומה אומרים הכוכבים על אמצע חודש מרץ ?

מאת: אור משעל

זה מה שעתיד להיות מורגש בימים שבין ה - 15/3/2012 ל – 21/3/2012טלה:
בימים אלה אתם נוטים לנקוט בגישה פסיבית ואפאתית. הרגשתכם הפיסית, גם היא לא במיטבה, וביקור אצל הרופא לא יזיק לכם. בימים הקרובים אתם מתבקשים להפעיל זהירות שיא מכל מה שקשור בהפסדים, החמצות ופספוסים.

שור:
אתם משרים סביבכם תחושה של אי נוחות כללית. דומה שאי אפשר לדבר אתכם, ואתם מבחינתכם מספקים את הסחורה על הצד הטוב ביותר. אתם מרגישים צורך חזק מאוד לקום וללכת לזמן מה – לא משנה לאן, העיקר להרוג את השגרה.

תאומים:
בימים הקרובים תרגישו כי נופל עליכם עול כבד של אחריות. אתם לוקחים על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים בדרך כלל, ואין טיפה של זמן לעיסוקים פרטיים. דבר זה עלול להלחיץ אתכם ולגרום לאי נוחות כללית.
ימים אלה אינם טובים לחיזורים או להידוקי קשרים.

סרטן:
אתם פועלים בהילוך גבוה בימים אלה. יש בכם כוח ורצון לעשות דברים מתוך ראיה כוללת של התמונה. נצלו זאת וייטב לכם. מצב זה מורגש בעיקר בתחומי העבודה והבית.
זהו זמן טוב עבורכם ללכת על תפקידים המחייבים קבלת החלטות. כושרכם בתחום זה נמצא במצב טוב, והמאמץ בהחלט יכול להשתלם.

אריה:
מחשבות טורדניות מציקות לכם. בימים האחרונים, וגם באלה שיבואו אתם מודאגים ולא שקטים. גם ענייני כספים גורמים לכם דאגה יתרה. בימים אלה קל יהיה להסתבך בעסקאות שאינן ראיות.
כדאי להיזהר הפני מתלן שגוי או לקיחת הלוואות, או להשקיע באפיקים לא מוכרים. הדבר יגרום לעגמת נפש ותסכול.

בתולה:
בימים אלה אתם בשיאכם. אתם אנרגטיים ואחוזי תזזית, וקשה לעצור אתכם. אתם שופעים בחינניות ובקסם אישי וזוכים לתשומת לב רבה. בימים אלה מושם דגש על הרגש.
אתם חשים את ההתעניינות בכם מצד הסובבים וזה הזמן לחיזורים ולהתחלות חדשות. גם אלה הלא פנויים לא יהיו מקופחים מצד בני הזוג, וזו ההזדמנות להדק\למסד את הקשר.

מאזניים:
קשה לכם. אתם מרגישים שאתם סחוטים ועייפים, והאנרגיות ירודות. בימים אלה אתם נוטים לשקוע בתוך עצמכם וסוגרים את השערים בפני הסובבים אתכם. המחשבה אינה בהירה ואתם חשים מעט סהרוריים.
למרות תחושת הכבדות והעייפות, תצטרכו להקריב ולתת מעצמכם לטובת אחד מבני המשפחה. ייתכנו ניסיונות רבים מצדם להגיע אליכם. טפלו בזה בדיפלומטיות וללא ירידה לפרטים.

עקרב:
השבועיים האחרונים נתנו בכם את אותותיהם. אתם חשים נפלא ובשליטה מלאה, ותחושה זו אינה רחוקה מהמציאות. שבוע זה מתאים במיוחד לחיזורים והצעות נישואין.
בימים אלה עולה הרצון החזק שלכם ברומן אמיתי ומשמעותי. התחלות חדשות יהוו הזדמנות נפלאה עבורכם להשיג מטרה זו. הציבו את רגליכם בחנויות ההלבשה והציגו את הפן המושך שלכם.

קשת:
בימים האחרונים חשתם את הצד הכבד של החיים. בשבועיים הקרובים תידרשו להיכנס להילוך גבוה יותר של פעילות, גם אם אין בכם רצון ממשי לעשות זאת.
ענייני משפחה יטרידו אתכם בשבוע הקרוב. ייתכן שתצטרכו לטפל באחד מקרוביכם ולתמוך בו. עניין נוסף שמטריד אתכם הוא הבית עצמו – שיפוץ או מעבר למקום מגורים אחר.

גדי:
אתם חיים סביב השעון בימים אלה, וקיים בכם הצורך לשנות ולשפר דברים. שימו לב שהתנהגות זו לא תהפוך אתכם לאנשים לחוצים ומלחיצים.
באופן כללי האווירה נוחה ואתם מעוררים התעניינות בקרב בני המשפחה. אתם מקרינים התלהבות וחביבות, אך נוטים להיות מעט ביקורתיים כלפיהם, גם אם הכוונה היא טובה בסך הכל. שימו לב לכך והנמיכו את המינון כדי לא ליצור מצבים מביכים ולא רצויים. אין לכם עניין במריבות, וטוב שכך.

דלי:
בשבועות האחרונים אתם עסוקים עד מעל לראש בענייני עבודה בכלל, ובעניינים כלכליים בפרט. בשבוע הקרוב יידרש מכם לתת מעט יותר תשומת לב לאנשים הסובבים אתכם, מאחר וכאן טמונה בעיה העלולה לפגוע בכם לטווח הרחוק.

דגים:
מזג האוויר החורפי לא משקף את מזגכם הנוח. זיכרונות מן העבר צצים ועולים ומביאים עמם תחושה של געגועים. האינטואיציה שלכם במיטבה ואתם חשים שמשהו דוחף אתכם לעשות צעדים בכיוונים הרגשיים.
כדאי להקדיש את הימים הקרובים לבני הזוג. ארוחות רומנטיות, חופשת סופשבוע, ואפילו נסיעה לחו"ל.נוצר: 3/16/2012 12:59:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים