אסטרולוגיה - הורוסקופ שבועי לסוף חודש מרץ 2012 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אסטרולוגיה > הורוסקופ שבועי לסוף חודש מרץ 2012
  כתבות אחרונות
הורוסקופ חודשי מפורט פברואר 2012

תחזית שנתית מפורטת לשנת 2012 לכל המזלות

הורוסקופ שבועי אמצע אוקטובר 2011

הורוסקופ שבועי לימי החג הראשונים של סוכות

הורוסקופ שבועי סביב יום הכיפורים

הורוסקופ שבועי לימי החג ותחילת השבוע

הורוסקופ שבועי לימים שלפני חגי תשרי 2011

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הורוסקופ שבועי לסוף חודש מרץ 2012

מאת: אור משעל

לימים שבין ה - 22/3/2012 ל – 28/3/2012טלה:
מצב רוחכם נמצא במקום שממנו אפשר רק לעלות. זוהי תקופה קשה בשבילכם, אך מדובר במצב הרוח בלבד ולא במשהו שמצריך דאגה אמיתית. בימים אלה אתם נוטים לדחוק את עצמכם לקרן זווית ולהתעלם ממצבים שיכולים דווקא לקדם אתכם ולהיות לכם לעזר.

שור:
אתם זקוקים לשינוי, ומהר. השבועות האחרונים שעברתם רק הוכיחו לכם ולסובבים אתכם כי "ככה זה לא יכול להימשך", ובכלל זה גם בני הזוג שלכם. הדבר היחיד שיהווה לכם בעיה הוא גורם הזמן. בימים הקרובים ייפתחו בפניכם דלתות רבות, וכדאי לבחון את האפשרויות התלויות באוויר – פשוטו כמשמעו.

תאומים:
הלחץ וחוסר השקט הנפשי שחשתם בשבועות האחרונים יורד מעט ואתם מתחילים לראות אור בקצה המנהרה. עם זאת, אתם עדיין חשים שמוטלת עליכם אחריות כבדה, אך דומה כי התרגלתם לכך. זה הזמן להוכיח את עצמכם ולהראות בגרות ויכולת שיפוט טובה.

סרטן:
עברתם שבועות מלאי פעילות נמרצת והתלהבות. הימים הקרובים לא יהיו כל כך סוערים, אך עין זה אומר שתצטרכו לעבור תקו0פה ארוכה ומשעממת של חוסר מעש. עד עתה ייחסתם חשיבות לדברים גדולים ומהותיים יותר בתחומים שונים. עכשיו הזמן לשים לב לפרטים היותר קטנים המרכיבים את התמונה השלמה.

אריה:
אתם נמצאים בתקופה מלאת קונפליקטים פנימיים המדירים שינה מעיניכם. אתם מרגישים מרומים, הן במקום עבודתכם והן בקרב בני הזוג. זוהי תקופה שבה כל דבר עלול להחריד אתכם משלוותכם, שגם כך לוקה בחסר. בימים הקרובים הרגשתכם הפיזית אינה במיטבה. ייתכן כי תחושו כאבי גב טורדניים אך לא מזיקים. בכל מקרה וכדאי ללכת לבדיקות רפואיות.

בתולה:
השבועות האחרונים עברו עליכם בסערה של הזדמנויות ותחושה של אופטימיות ונמרצות ליוותה אתכם. השבוע הקרוב יהיה מעט יותר "רגוע" מקודמיו. זה הזמן לנוח מעט על זרי הדפנה לפני שאתם חוזרים אל השגרה. היתרון בשקט שאחרי הסערה הוא שיש אפשרות לרדת לעומקם של נושאים ולטפל בהם מזווית ראיה אופטימית ופתוחה הרבה יותר.

מאזניים:
השבועות האחרונים היו קשים עבורכם, ותחושת התשישות עוד לא עברה כליל. בימים הקרובים תחושו שהאנרגיות שלכם חוזרות אט , אט לפרופורציות הרצויות, אך, בינתיים כדאי לנצל הזדמנות זו כדי להחזיר לעצמכם את עצמכם, ולתקן פערים שנוצרו, הן במקום העבודה והן בקרב בני המשפחה ובני הזוג. לפי שעה עדיף שלא להיכנס לפעילות נמרצת.

עקרב:
אתם במיטבכם. בימים האחרונים הראיתם את עצמכם במלוא הדרכם ונקלעתם ללא מעט מצבים משמחים. החדשות הטובות הן שגם שבוע זה לא עומד בסימן אכזבה. הימים הקרובים הם ימים שכדאי להקדיש בהם תשומת לב לעצמכם בכלל ולגופכם בפרט. אתם מלאים באנרגיה וכדאי לכם לפרוק מעט את העודפים. מומלץ לנצל את הימים הקרובים לפעילות גופנית.

קשת:
שינויים גדולים ומרעישים לא צפויים בשבוע הקרוב. לתחושת העצבות והכבדות שליוותה אתכם בשבועות האחרונים לא נמאס מכם, וכל מה שהייתם רוצים זה קצת שקט נפשי. בכל זאת, אתם לא לגמרי מנותקים מהמציאות , ודברים רבים עומדים עכשיו על הפרק.

גדי:
אתם מתפקדים בימים אלה כמכונה משומנת היטב. אתם זוכים לשיתוף פעולה בבית ובעבודה וזוהי הזדמנות עבורכם להכניס גיוון בתחומים אלה. בימים הקרובים תיתכן גם נסיעה לחו"ל, מטעם העבודה, או מטעמים פרטיים. כדאי להיזהר השבוע מתאונות ופגיעות בדרכים. אנא שימו לב לכך.

דלי:
אתם חוזרים אט , אט אל מסלולכם הרגיל ואל מזגכם הנוח. המתיחות יורדת לאיטה ואפשר לראות זאת על פי שפת הגוף שהופכת לנינוחה יותר. בימים אלה התקשורת חוזרת להיות אותה תקשורת ישנה וטובה, וזו ההזדמנות לסגור פערים ישנים שנוצרו לאחרונה.

דגים:
בימים הקרובים האנרגיות יורדות מעט. אין זה סימן לדאגה, אך מומלץ לעצור מעט ולתת מנוחה קלה לגוף ולנפש. השבועות האחרונים עברו עליכם בנוחות ובנועם וזהו הזמן לקחת פסק זמן קצר כדי לחזור ולהמשיך הלאה.נוצר: 3/29/2012 10:43:00 AM
זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים