אלטרנטיבי - הידעתם על איזו חופשה רומנטית מפנטזים הישראלים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 17/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > אלטרנטיבי > הידעתם על איזו חופשה רומנטית מפנטזים הישראלים?
  כתבות אחרונות
אבנים מדברות

כנס כנס "אומנות היוגה"

כל הטיפים לשמירה על עור בריא ויפה גם בתקופת החורף.... כל הטיפים לשמירה על עור בריא ויפה גם בתקופת החורף....

לגעת בדינמיקה לגעת בדינמיקה

טיפול טבעי לסובלים מפיגמנטציה ושינויים בגוון העור טיפול טבעי לסובלים מפיגמנטציה ושינויים בגוון העור

פנג שוואי - חדר השירותים והשפעתו על חיינו פנג שוואי - חדר השירותים והשפעתו על חיינו

רימונים – לא רק בראש השנה רימונים – לא רק בראש השנה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הידעתם על איזו חופשה רומנטית מפנטזים הישראלים?

מאת: איריס לקנר
הידעתם על איזו חופשה רומנטית מפנטזים הישראלים?
32% בוחרים בסיישל כיעד חלומותיהם לקיץ הקרוב, 22% מפנטזים על טיול רוחני למזרח הרחוק, 19% היו רוצים לנסוע עם כל המשפחה לספארי באפריקה ורק 10% היו רוצים להתערטל על חוף נודיסטים ביוון...


לציבור הישראלי נמאס, כנראה, מיעדי הנופש הקרובים והוא רוצה לנסוע רחוק ככל האפשר. אי טרופי אקזוטי בהחלט בא בחשבון ואם אפשר שיקראו לו סיישל - עדיף, כך עולה מסקר שנערך לאחרונה על ידי גיאוקטוגרפיה עבור חברת התיירות "עולם אחר".

נתון לא מפתיע הוא שנשים התגלו כיותר רומנטיות מהגברים : 37.3% העדיפו חופשה רומנטית בסיישל לעומת 27.5% בלבד בקרב הגברים. גם הפתיחות של הנשים לחופשות נטולות בגדים הייתה גבוהה יותר : 11.4% מהנשים ראו רעיון זה בחיוב לעומת 8% בלבד בקרב הגברים הישראלים והשמרניים, כך עולה לפחות מהסקר.

סיישל כיכבה בכל קבוצות הגילאים ובמיוחד בקרב האקדמאים לשם בחרו לנסוע 38.1% לעומת 7% בלבד מקרב האקדמאים שהעדיפו להתערטל בחופי יוון. רבע מהציבור (25%) בגילאי 34-54 העדיף חופשה משפחתית עם הילדים בספארי באפריקה.

אבל אין ספק שההפתעה של הסקר הם איי סיישל - תשעים האיים המרוחקים, המכונים גם כ"גן-עדן עלי אדמות" ושוכנים בלב האוקיינוס ההודי. האיים האקזוטיים, שמככבים בפנטזיות של הישראלים, נראים כגושי ירק המבצבצים מתוך האוקיינוס הכחול, הצמחייה הטבעית העשירה, החופים המרהיבים ביופיים וניקיונם, הפירות הטרופיים לצד המטבח הצרפתי המשובח אכן מצדיקים את השם. בחופשה באיים ניתן ליהנות מפעילויות מגוונות: סיורים אל חופים מדהימים ושמורות טבע, דייג, צלילה, ספורט ימי ועוד. הפעילויות הללו משתלבות נפלא באווירה האקזוטית והשלווה של סיישל. חברת התיירות "עולם אחר" מציעה מגון חופשות באיי סיישל.
נוצר: 7/6/2006 10:22:00 PM
עודכן: 6/7/2006 10:25:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים