עיצוב פנים - שומעים את החדשנות בעיצוב אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 22/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עיצוב פנים > שומעים את החדשנות בעיצוב
  כתבות אחרונות
פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית

רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער

מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים

לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון

רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל

עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים

חגיגת שבועות ברשת דנדש חגיגת שבועות ברשת דנדש

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

שומעים את החדשנות בעיצוב

מאת: איריס לקנר
שומעים את החדשנות בעיצוב
נטוצי מציגה רהיטים בטכנולוגיית סראונד: רמקולים מוטמעים בתוך מערכת ישיבה ותחנת עגינה לאיי פוד במסעדי הכיסא הם שהעניקו לקולקצייה החדשה של נטוצי את שמה - קולקציית סראונד. עיצוב כזה עוד לא שמעתם.
חדשנות ועדכנות - שתי תכונות המאפיינות את חברת נטוצי מאז הקמתה, לפני למעלה מ-50 שנה - מקבלות בימים אלה ביטוי שונה לחלוטין, עם הצגתה של קולקציית סראונד החדשה.

סראונד היא קולקציה של מערכות ישיבה וכיסאות, בהם משולבות מערכות טכנולוגיות מתקדמות - החל במגבר ורמקולים וכלה בתחנות עגינה למכשירים כמו איי פון ואיי פוד על דגמיו השונים (ננו, קלאסיק ועוד).

כך, למשל, משולבת מערכת הנגינה בתוך מסעדי ספה פינתית וב"אוזניו" של כיסא מרופד, כאשר את צבע הריפוד ואת סגנונו אפשר לבחור כמו תמיד מתוך מבחר של מאות דוגמאות. עיצוב הקולקציה מוקפד כתמיד, וכולל תיפורים מודגשים ומושבים מרופדים. בד בבד נשמרת גם איכות מערכת השמע, שכוללת מגבר בעוצמה של 30 ואט וכן 2 רמקולים בעוצמה זהה. תחנות העגינה מאפשרות כאמור לחבר אליהן מגוון נגני MP3 ו-MP4 ובהם כמובן את המותג המוביל בעולם בתחום זה, האיי פוד. אניני הטעם יתאימו כמובן בין צבע הנגן לצבע מערכת הישיבה...

קולקציית סראונד של נטוצי היא ביטוי נוסף לתפיסת העולם של החברה והעומד בראשה. משמעות הסיסמה It's how you live מתעצמת כעת, כאשר רואים איך מוצרי החברה הולכים יד ביד עם התרבות העכשווית, משתלבים בסגנון החיים הנוכחי ומאפשרים לכל אחד בכל זמן ובכל מקום לבחור את המוסיקה שלצליליה הוא רוקד - גם כשמדובר בעיצוב פנים הבית.

את פריטי קולקציית סראונד ניתן לראות באולמות התצוגה של נטוצי ברחבי הארץ ומחירם מתחיל מ - 14,700 ₪.נוצר: 12/12/2009 2:51:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים