עיצוב פנים - רואים את העיצוב פעמיים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עיצוב פנים > רואים את העיצוב פעמיים!
  כתבות אחרונות
פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית

רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער

מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים

לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון

רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל

עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים

חגיגת שבועות ברשת דנדש חגיגת שבועות ברשת דנדש

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

רואים את העיצוב פעמיים!

מאת: רשת 'שוורץ הום קולקשיין'
רואים את העיצוב פעמיים!

המראות חוזרות לבית הישראלי, ותוך כדי שהן מגדילות את החלל, מוסיפות שיק עיצובי ומאפשרות לנו ליהנות מהצצה מכובדת בבבואתנו, הן גם מאפשרות לנו להכניס הביתה אנרגיות חיוביות.המראות העתיקות, שפעם היו מפארות לפחות קיר אחד שלם בבית, חוזרות לחללי הפנים הישראלים במלוא הדרם.
בימים אלו מושקת קולקציית מראות חדשה לחורף 2012, המציעה לנו לקשט את חדרי הבית במסגרות רטרו עתיקות, עיצובים מודרניים א-סימטריים או קישוטים מהודרים בהשראת תקופת הברוק.
בקולקציה ניתן להתרשם ממבחר עשיר של פריטים, כולל מראות מלבניות לבבואת גוף שלמה, מראות מעוגלות בגזרה א-סימטרית, תוך שימוש בחומרים מגוונים דוג' מסגרות זהב, מסגרות עץ מעוטרות, מסגרות מפורזלות , מתכות וזכוכיות ואפשרות להתאמה אישית.

משה שוורץ, מבעלי הרשת ומעצב המוצרים של הרשת: "כיום אנחנו רואים חזרה דווקא לסגנון הרטרו, כאשר אנשים מבקשים להכניס הביתה את המראות המפוארות מפעם. חשוב לזכור שמראה גדולה היא פתרון מבריק למי שרוצה ליצור תחושה של מרחב בחללים מצומצמים, להעניק דגש לפריטי חן מסוימים (על ידי משחק של השתקפויות) ולהציג מראה רומנטי ומהודר – ללא עומס של פריטים וקישוטים. שכן המראה, לבד ממסגרתה המעוצבת, משדרת חלל נקי, "שקוף" וניטרלי"."

ראי ראי, שעל קיר!
לפני שאתם בוחרים את המראה הנכונה, חשוב להחליט על המקום המיועד בבית: שיאפשר גם ליהנות מהעיצוב המוקפד, וגם לנצל את הפריט העיצובי הוותיק ביותר בבית, לטובת קישוט, שימוש ותצוגת החלל.
ראשית הקפידו להתאים את המראה לחדר התצוגה – כפי שתגלו, ישנן מראות המתאימות יותר לחדרי המגורים בזכות עיצוב מקושט או מינימליסטי, אחרות מעוצבות בגוונים עליזים לחדר הילדים ויש מראות שנותנות לכם את זכות הבחירה – דווקא בזכות סגנון הברוק העתיק שמתאים גם לחדר האורחים, חדר השינה ואפילו לחדר הרחצה .

השתקפות של סגנון
לאחר שהחלטתם היכן תתלו את המראה, הגיע הזמן לבחור מבין שפע האפשרויות.
כאן סגנונות העיצוב לא חוסכים מכם התלבטויות בבחירה. שכן בניגוד לפריטי חן אחרים, המראות תמיד באופנה וניתנות לשילוב עם מגוון רחב של סגנונות. מומלץ לצלם מראש כדי להראות למעצב החנות את המיקום המיועד, ולחקוק בזיכרונכם את פריטי החמד שיוצבו לידו, הגוונים השולטים, וילונות, טקסטיל וריפוד, ובעיקר: מה מוצב ממול לקיר בו תתלה את המראה (וישתקף בה מזוויות שונות).

בראי הפנג שואי
אחרי שהבאתם את הרכישה הביתה, אל תשכחו שלפי תורת ה"פנג שואי" למראה תפקיד מרכזי בתנועת האנרגיות בבית.
כדי שתיהנו מאנרגיית (צ'י) חיובית ומומלץ לתלות את המראה מול החלון (שתמנע את בריחת הצ'י) ולהקפיד על מראה גדולה שתשקף את כל בבואתנו בתוכה.
אם התמזל מזלכם להתגורר בבית ללא קווים ישרים או בחלל הכולל עמודים (המפרים את זרימת האנרגיה) מומלץ להשתמש בציפוי המראות על מנת לאפשר זרימה חופשית יותר של אנרגיה.
בכל מקרה, הקפידו לשמור על אחידות המראה, שכן שריטות או שברים פוגעים באיכותה האנרגטית והקפידו לנקותה פעם בשבוע לפחות - כדי שתשמור על מראה בוהק ונקי.
בצד המערבי של הבית מומלץ לתלות מראה עם מסגרת מתכת, בצד המזרחי מסגרת מעץ, בצד הצפוני התאימו מסגרת בסגנון גלי (כמו ים) ובדרום יתאימו צבעים חזקים יותר .
היכן לא לתלות מראות בשום אופן: לא מול השירותים ולא באופן בו תראו את הבבואה שלכם בזמן השינה בתוך חדר השינה.

הבבואה המושלמת - טיפים לניקוי מראות מעוצבות

בדקו בעת רכישת המראה כי צבע המראה עמיד לשימוש בחומרי ניקוי מסוימים ואם לא שאלתם השתמש בחומרים טבעיים בלבד.

את המראה עצמה מומלץ לנקות בעזרת תרסיס לניקוי מראות ומשטחי זכוכית בעזרת שימוש במטלית מיקרופייבר או סמרטוט מבד טריקו. קיום ניתן להשיג גם מטליות לחות המיועדות לניקוי מראות וחלונות.

בחדר האמבטיה, המתמלא אדים לאחר הרחצה מומלץ לנקות את המראה בעזרת סמרטוט יבש. במקרים של טביעות ידיים והתזת משחת שיניים ניתן להחזיר את הבוהק באמצעות שימוש בחומץ מדולל בסמרטוט.

ניקוי מסגרות מעץ מחייב שימוש בתרסיס מיוחד לשמירה על העץ. ניקוי מסגרת מתכת יעשה באמצעות מטלית יבשה – עם אפשרות להברקה באמצעות חומר ייעודי.רואים את העיצוב פעמיים!
רואים את העיצוב פעמיים!
נוצר: 1/21/2012 2:25:00 PM
עודכן: 1/23/2012 11:24:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים