קולינריה - יחיעם - יותר מעוד נקניק.. אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 20/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > קולינריה > יחיעם - יותר מעוד נקניק..
  כתבות אחרונות
חברת ''עוף טוב'' מצדיעה למדינת ישראל בת ה- 70 משיקה מוצרים חדשים חברת ''עוף טוב'' מצדיעה למדינת ישראל בת ה- 70 משיקה מוצרים חדשים

אוזני המן טעימים ומתכון מנצח של ביגה	אוזני המן טעימים ומתכון מנצח של ביגה

יצרנית המזון מיה משיקה לט יצרנית המזון מיה משיקה לט"ו בשבט מארזי פירות יבשים

מותג הפסטה מותג הפסטה "ברילה" מציע מתכון ללזניות אישיות לסילבסטר

חוגגים את יום המשפחה עם גיזרונים טעימים ובריאים חוגגים את יום המשפחה עם גיזרונים טעימים ובריאים

חטיפי גזר, 'גיזרונים' - טעימים בריאים וכיפיים לכל המשפחה חטיפי גזר, 'גיזרונים' - טעימים בריאים וכיפיים לכל המשפחה

אם אין קמח אין (מתן) תורה -    אם אין קמח אין (מתן) תורה - "הטחנות הגדולות של א"י"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

יחיעם - יותר מעוד נקניק..

מאת: שוש להב
יחיעם - יותר מעוד נקניק..

'מעדני יחיעם' מתחדשת וחוגגת צמיחה והתרחבות, חדירה לשווקים חדשים, השקת סדרות מוצרים חדשים ומיתוג חדש ונראות רעננה. אלה מציבים את יחיעם בשורה הראשונה על מדף מוצרי הפסטרמות, נקניקיות ונקניקים בישראל.'מעדני יחיעם' מתחדשת וחוגגת מספר הישגים, בהם: צמיחה והתרחבות, חדירה לשווקים חדשים, השקת קטגוריות חדשות וסדרות מוצרים חדשים בקטגוריות, כשעל הכול נמתח קו עיצוב חדש לכל מוצרי החברה. מיתוג חדש ונראות רעננה, מציבים את מעדני יחיעם בשורה הראשונה על מדף מוצרי הפסטרמות, נקניקיות ונקניקים בישראל.

מעדני יחיעם נוסדה בשנת 1969 ועוסקת בייצור, מכירה, שיווק והפצת מעדני בשר ready to eat בישראל, במערב אירופה ובארה"ב. מעדני יחיעם הינו מפעל ליצור מעדני בשר, נקניקים ונקניקיות. המפעל נמצא בקיבוץ יחיעם אשר ממוקם באזור הירוק והמקסים של הגליל המערבי. במפעל עובדים בצוותא, חברי קיבוץ ועובדים מכל ישובי וכפרי הסביבה. בחברה מועסקים 170 עובדים החברה והינה בבעלות מלאה של קיבוץ יחיעם.

יחיעם היא החברה השלישית בגודלה מבין יצרני הפסטרמות והנקניקים בישראל, ונמצאת במגמת גידול מתמדת, כולל בשיעור המוצרים החדשים. במעדני יחיעם, משנת 2010 ועד היום, שוקדים על פרויקטי מחקר ופיתוח בסיוע המדען הראשי ובשילוב מוסדות מחקר מובילים בישראל, בהיקף מצטבר של כ-8 מיליון. הבסיס הוא המחלקה הטכנולוגית במפעל, המופרדת מאבטחת האיכות ומקדישה את מירב זמנה לפיתוח וחדשנות.

התוצאה מאז ראשית 2011 ועד סוף 2012 :
מוצרים בסגמנט בריאות: פסטרמה עם 100% חומרים טבעיים ונקניקיות עם 100% חומרים טבעיים - יחיעם 100% ראשונים בשוק.
מוצרים עם דגש על אריזת נוחות: נקניקיות עוף טריות הנפתחות ונסגרות באמצעות זיפר- לראשונה בישראל - מיוצרות ומשווקות על-ידי יחיעם.
בנוסף, אריזות קופסאות חדשניות באווירה מבוקרת לשימוש חוזר ונוחות מקסימלית.
מוצרים דקים היוצרים טעם שונה - סדרות של פסטרמות פרוסות ומקלוני קבנוס בטעמים כאשר המכנה המשותף: כולם דקים דקים, טעימים טעימים ויחיעם ראשונים, ראשונים.

מה בהמשך בתחום המוצרים החדשים?
יחיעם, כמומחית לסלמי כשר בעישון קר-סרוולד, אשר לא נעשה בו כל שינוי ב-17 שנים האחרונות, תלך עוד צעד משמעותי קדימה, אל תוך המסורת. סדרת מוצרי מעדנייה מפתיעים וחדשניים ואקסטרה טעימים.חטיפי נקניקיות מדליקים שילדים אוהבים. אופציות נוספות לשדרוג הסנדוויץ' עם ניחוחות אירופיים.
בכל מקרה וכסיכום: תהליך הפיתוח הינו מתמיד ורציף - יחיעם רואה בפיתוח מוצרים חדשים את אחד ממנועי הצמיחה הפנימיים החשובים ביותר, אם לא החשוב שבהם.

יוחאי נאמן, מנכ"ל יחיעם: "בראש וראשונה אנו משתדלים למכור לצרכנים מוצרים טעימים, איכותיים, במחיר הוגן ותחרותי, באריזה נוחה השומרת על טריות. כאשר אנו טועים אנו מפצים. אנו מקיימים מסגרת ייצורית הנשענת על יכולת מקצועית וניסיון של למעלה מ-40 שנה.. אנו משתדלים לשמור על סולידריות פנים מפעלית, הוגנות וכבוד הדדי, פערי שכר נמוכים בין עובדים למנהלים, שילוב של עובדים בני כל הדתות, נשים בתפקידי מפתח. מנהלים הצומחים מבפנים, מבנה פמיליארי בכוונה ותעשייתי במעשה".

"יחיעם" מציגה היום את המיתוג החדש של החברה, במסגרתו עדכנה החברה את הלוגו שלה, רעננה את נראות המוצרים ואת ערכי הליבה של החברה ויצרה שפה חדשה, שתבדל את יחיעם אל מול הצרכנים ותחדד את היתרונות של מעדני יחיעם מול מתחרותיה.

שוק מעדני הבשר הינו שוק צפוף ופועלות בו מספר חברות מובילות, שחלקן אף הצליח לייצר לעצמו בידול עיצובי ותדמיתי. יחיעם, שחקן שלישי בשוק, נחשבת לחברה משפחתית יותר ביחס למתחרותיה. הצרכן רוכש את מוצרי הקטגוריה מסיבות רציונאליות, בהם מבצע, טעם וזמינות, ללא עקביות ונאמנות לאורך זמן.

יחיעם שמה לה למטרה ליצור לעצמה זהות מותג מובחנת, מובדלת ואטרקטיבית, אשר מסוגלת לייצר קשר רגשי בקרב צרכני הקטגוריה, שיכול להוביל להעדפה ולאהבה. דווקא בזכות קוטנה, ניתן לנכס לסיפור המותג ערכים שבאים ממקום אנושי, חם, אינטימי, שקוף, נבון ואף להתחבר לבוטיקיות ולתעוזה.נוצר: 11/7/2012 9:07:00 AM
עודכן: 11/7/2012 9:10:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים