העצמה נשית - 'גמאני רצה': ריצת ההזדהות של הבכירות ברשת מלונות פתאל אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 17/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > העצמה נשית > 'גמאני רצה': ריצת ההזדהות של הבכירות ברשת מלונות פתאל
  כתבות אחרונות
סדנת סליחות לנשים, תתקיים במלון הבוטיק The way inn סדנת סליחות לנשים, תתקיים במלון הבוטיק The way inn

'אליסקה בארץ הסריגה' - נא להכיר את האופנאית מריה זברין 'אליסקה בארץ הסריגה' - נא להכיר את האופנאית מריה זברין

ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום "תמונה מגדרית"

מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3 מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3

צוואה – צוואה – "טוב מוקדם מאשר לעולם לא"

חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה"ל

"מוזות" - המותג איתו מציינת נתניה את יום האישה הבינלאומי

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

'גמאני רצה': ריצת ההזדהות של הבכירות ברשת מלונות פתאל

מאת: שוש להב
'גמאני רצה': ריצת ההזדהות של הבכירות ברשת מלונות פתאל

אביה מגן, אירחה במלון לאונרדו גורדון ביץ' ת"א, את היזמית קרן עמרוסי ואת קבוצת הריצה שלה, 'גמאני רצה', המורכבת מקבוצת נשים אשר מתמודדות או מחלימות ממחלת הסרטן הנשי. והן גם רצו.. 

האירוע לציון סיכום חודש המודעות לסרטן השד, בשעות הבוקר המוקדמות, במלון לאונרדו גורדון ביץ' מרשת מלונות פתאל, הצבוע בוורוד, חתם את חודש המודעות לסרטן השד, המצוין ברחבי העולם בחודש אוקטובר, בתקווה גדולה שהמודעות תישאר לתמיד.

 

האירוע נפתח בריצה משותפת של אביה מגן - מנכ"לית פתאל ישראל, עדי ז'אנו - מנכ"לית מלון לאונרדו גורדון ביץ' תל אביב, אדוה מלמד לוי - דוברת רשת פתאל, קרן עמרוסי - יזמית מיזמים קהילתיים בחברה ומובילת קבוצת הנשים, 'גמאני רצה', פרדס חנה כרכור והישובים הסמוכים, ונשות הקבוצה אשר מתמודדות או מחלימות ממחלת הסרטן הנשי.

 

לאחר הריצה, התפנקו הנשים בארוחת בוקר עשירה, שנחתמה בסיור אומנות מרתק עם האוצרת איריס ברק, שהסבירה על היצירות המרהיבות, המוצגות לראווה ברחבי המלון ושייכות לאספן האומנות מהגדולים בארץ, איש העסקים דובי שיף.

 

'גמאני רצה', הינו מיזם חברתי קהילתי ארצי של קבוצות ריצה וכושר, ללא עלות, לנשים המתמודדות או מחלימות מסרטן השד או סרטן נשי אחר, אותן יזמו עמרי פדהצור, יפית אלמליח ושרית צאיג. את הקבוצות מובילים בהתנדבות מאמנות ומאמני ריצה וכושר מוסמכים בכירים, מהשורה הראשונה של אנשי המקצוע בישראל. את קבוצת 'גמאני רצה' פרדס חנה כרכור והסביבה, מובילה קרן עמרוסי, מטפלת הוליסטית, מאמנת כושר גופני וריצה למרחקים ויוזמת מיזמים קהילתיים בחברה.

 

אביה מגן, מנכ"לית רשת פתאל ישראל: "זו זכות גדולה עבורנו לקחת חלק במיזם כה חשוב להעלאת המודעות לסרטן השד, שכן אבחון מוקדם מציל חיים.

אני מבקשת להודות לקרן עמרוסי ממובילות קבוצת הריצה, 'גמאני רצה', על ההזדמנות לארח את הנשים החזקות הללו וקוראת לכל הנשים באשר הן, לכנה להיבדק, תעודדו נשים אחרות לעשות כן ושימרו על בריאות תקינה ואיתנה – זו האחריות של כולנו".

 

קרן עמרוסי: "אני מבקשת להודות לרשת פתאל על אירוח מחמם לב, עוצמתי ומרגש של קבוצת הנשים, לציון סיכום חודש מודעות לסרטן השד וגילוי מוקדם מציל חיים. הבנות ואני מוקירות ומודות מקרב לב. מידי שבוע אני זוכה לרוץ עם בנות קבוצת 'גמאני רצה', בעיניים נוצצות, נשים אמיצות, חזקות ומעוררות השראה אשר למרות הקשיים הנפשיים והפיזיים, בוחרות למצוא מזור בריצה. מי ייתן ונזכה לרוץ, לחלום, לחיות, אמן. ובל נשכח כמובן לרוץ להיבדק".

 

 

(צילום: דנה קופל)

 

 

 'גמאני רצה': ריצת ההזדהות של הבכירות ברשת מלונות פתאל
נוצר: 11/9/2022 6:06:00 PM
עודכן: 9/11/2022 6:10:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים