עסקים - כותנה, כותנה - תעשיה של איש אחד אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עסקים > "כותנה, כותנה" - תעשיה של איש אחד
  כתבות אחרונות
איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות! איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות!

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...! בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

אתר אתר "הבמה", הג'י פי אס של צרכני התרבות בישראל, חוגג עשור

רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה! רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה!

נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים

מעיין אוזנה גילתה את יעודה מעיין אוזנה גילתה את יעודה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

"כותנה, כותנה" - תעשיה של איש אחד

מאת: איריס לקנר

לא רבים יודעים זאת, אך מנשה מולאים, הוא המח מאחורי המותגים המובילים בארץ בתחום הטקסטיל. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום, הוא יודע על מה הקהל הישראלי אוהב לישון ובמה מחפשת כל אם עברייה להלביש את תינוקהבגיל 12 עלה מנשה מולאים לארץ מפרס לבדו, על מנת שלא להתגייס לצבא האיראני. הוא גדל בפנימייה עד שהוריו עלו ארצה, התגייס לצנחנים, ובין חבריו לנשק היו מופז, מרדכי ווילנאי. לאחר שירותו הצבאי נתקף במשיכה לכותנה ולעיסוק בטקסטיל. עם שחרורו התאקלם במפעל טקסטיל ולמד את רזי המקצוע. לאחר שבגר ולמד מטעויות בעל הבית החל להשקיע בטקסטיל. ההשקעה הניבה פירות, הצמיחה מפעלים ונהייתה לקריירה המונה כ-39 שנות ניסיון.

בעקבות הירידה בהיקפי יצור הטקסטיל בארץ וגידול הכותנה באופן כללי, החליט מנשה לפרק ולסגור את מפעליו בכדי לשנות את אופן העבודה בתחום הטקסטיל; לא כבעל עסק המונה עובדים רבים אלא כאיש יחיד העובד עם ספקים וקבלני משנה בארץ ובחול אותם ינהל על מנת להגיע לתוצר מושלם, לטקסטיל האיכותי ביותר המותאם באופן מיוחד וייחודי לכל לקוח, ובמחיר תחרותי.

שיטת העבודה של מנשה הינה ייחודית בתחום, הוא מספק את כל תהליך העבודה של הטקסטיל וכל השירותים הכלולים בתהליך יצור המוצר - ובתוכם שרותי עיצוב וסריגת הבדים. צביעה, גזירה, הדפסה/רקמה, תפירה וגם אריזה של המוצר כך שיתאים לצרכי הלקוח – יצרן המצעים/הביגוד, כדי שיהווה מוצר ייחודי שאין כדוגמתו בשוק. כותנה כותנה היא חברה המייצרת טקסטיל לבית, בגדי ילדים ומוצרים נלווים עבור חברות גדולות, כמו גם קטנות. החברה אינה מזוהה בשמה ע"י הלקוח הסופי, אלא עובדת תחת שם המותגים של לקוחותיה. בין לקוחות החברה ניתן למנות את מיטב המותגים ורשתות השיווק בארץ ובחו"ל. לצד המותגים המוכרים יותר מציעה כותנה כותנה סל שירותים עבור יצרני ומעצבי מוצרי הטקסטיל הקטנים, המחפשים מקום אחד מרוכז אשר יוכל לתת להם מענה כולל למען מימוש חלומם ביצור הטקסטיל.

במקום להתרוצץ בין ספקי בדים, מעצבים, תופרות ואורזים, מקבלים הם את הכל תחת "כותנה כותנה" .

בשל ניסיונו המקצועי ורב השנים, יכול מנשה לסייע לכל אשר חפץ לפרוץ לשוק הטקסטיל כבעל מותג, ולהעניק לו ייעוץ בנוגע לקווי עיצוב מצליחים, לאן כדאי לפנות כדי למכור, איזה מוצרים נלווים ניתן לייצר וכו'.

הבדים אותם מייצרת כותנה כותנה אשר מהווים בסיס למצעים, לבגדים ולמוצרים הנלווים אותם החברה ממעצבת ותופרת, מגיעים בהזמנה אישית, על פי הצורך והעיצוב, ועשויים 100% כותנה.

בחברה מקפידים לעשות שימוש בצביעה אקולוגית ומשתמשים בכותנה מצרית סרוקה ואקולוגית.נוצר: 1/12/2014 10:11:00 AM
עודכן: 12/1/2014 10:13:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים